Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 8С-13-10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 қыркүйекте № 8833-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов
Ақмола облыстық
мәслихатының
2024 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 8С-13-10 шешіміне
қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Ақмола облысы бойынша жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7441 болып тіркелген).
2. "Ақмола облысы бойынша жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-6 шешімі.
3. "Ақмола облысы бойынша жерлеудің және зираттарды күтіп ұстау ісін ұйымдастырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 8С-2-3 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 8С-13-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2024 года № 8833-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акмолинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата
от 25 сентября 2024 года
№ 8С-13-10
Перечень некоторых решений Акмолинского областного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Акмолинской области" от 25 октября 2019 года № 6С-38-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7441).
2. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-4 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Акмолинской области" от 13 декабря 2021 года № 7С-12-6.
3. Решение Акмолинского областного маслихата "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-4 "Об утверждении Правил погребения и организации дела по уходу за могилами по Акмолинской области" от 11 апреля 2023 года № 8С-2-3.