"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 8С-13-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қыркүйекте № 8834-03 болып тіркелді
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"Бурабай ауданы" бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірі 62-4-жолымен толықтырылсын:
"
62-4
Щучинск қаласының № 12 маршруты
қала маңындағы
";
келесі мазмұндағы "Егіндікөл ауданы" бөлімімен толықтырылсын:
"
Егіндікөл ауданы
76
Егіндікөл ауылының № 1 маршруты
ауылдық
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жусупов

О внесении дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 сентября 2024 года № 8С-13-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 сентября 2024 года № 8834-03
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
раздел "Бурабайский район" дополнить строкой, порядковый номер 62-4, следующего содержания:
"
62-4
маршрут № 12 города Щучинск
пригородный
";
дополнить разделом "Егиндыкольский район", следующего содержания:
"
Егиндыкольский район
76
маршрут № 1 села Егиндыколь
сельский
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б.Жусупов