Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 қазандағы № А-10/487 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қазанда № 8843-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов
Ақмола облысы әкімдігінің
2024 жылғы 17 қазандағы
№ А-10/487 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1."Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/427 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7376 болып тіркелген).
2."Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/427 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № А-8/380 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7977 болып тіркелген).
3."Ақмола облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бағаларды тұрақтандыру тетіктерін іске асырудың қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 қыркүйектегі № А-9/427 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № А-11/556 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30690 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 17 октября 2024 года № А-10/487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2024 года № 8843-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от 17 октября 2024 года
№ А-10/487
Перечень некоторых постановлений акимата Акмолинской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области" от 6 сентября 2019 года № А-9/427 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7376).
2. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 6 сентября 2019 года № А-9/427 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области" от 30 июля 2020 года №А-8/380 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7977).
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 6 сентября 2019 года №А-9/427 "Об утверждении Правил реализации механизмов стабилизации цен на социально значимые продовольственные товары в Акмолинской области" от 24 ноября 2022 года № А-11/556 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30690).