"2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № А-4/173 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 қарашадағы № А-11/586 қаулысы
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № А-4/173 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8747-03 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 7-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
7
Карбамид
N-46,2
88620
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид + BMZ (aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Б маркалы
карбамид
N-46,2
Б маркалы
карбамид
N-46
";
реттік нөмірі 22-жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
22
Агрохимиялық сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
87500
тонна
Агрохимиялық сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-20, P2О5-20, S-14
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштар
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-20, P-20, S-14
16:20:12 маркалы Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
14:27:10 маркалы Сульфоаммофос
N-14, P-27, S-10
16:20:12 маркалы Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P2О5-20 + S-14
(NP(S)) Сульфоаммофос құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-16, P-20, S-12
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, S-14
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірт бар азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 18 апреля 2024 года № А-4/173 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 ноября 2024 года № А-11/586
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год" от 18 апреля 2024 года № А-4/173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8747-03) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку порядковый номер 7 изложить в новой редакции:
"
7
Карбамид
N-46,2
88620
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид + BMZ (aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
Карбамид+ВCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+ВMZ
N-46,2, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид марки Б
N-46,2
Карбамид марки Б
N-46
";
строку порядковый номер 22 изложить в новой редакции:
"
22
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
87500
тонна
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
Сульфоаммофос
N-20, P-20, S-14
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос марки: 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марки: 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки: NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки: NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P2O5-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14

20:20 маркалы құрамында күкірт бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-8-14
20:20 маркалы құрамында күкірт бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірт бар күрделі азотты-фосфорлы тыңайтқышы
N-20, P-20, S-14
";
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 26-5, 26-6, 26-7, 26-8, 26-9, 26-10, 26-11, 26-12, 26-13, 26-14, 26-15, 26-16, 26-17, 26-18, 26-19, 26-20, 26-21, 26-22, 26-23, 26-24, 26-25, 26-26, 26-27, 26-28, 26-29, 26-30, 26-31, 26-32, 26-33, 26-34, 26-35, 26-36, 26-37, 26-38 жолдармен толықтырылсын:
"

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
";
дополнить строками порядковые номера 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 26-5, 26-6, 26-7, 26-8, 26-9, 26-10, 26-11, 26-12, 26-13, 26-14, 26-15, 26-16, 26-17, 26-18, 26-19, 26-20, 26-21, 26-22, 26-23, 26-24, 26-25, 26-26, 26-27, 26-28, 26-29, 26-30, 26-31, 26-32, 26-33, 26-34, 26-35, 26-36, 26-37, 26-38 следующего содержания:
"

1255
литр
26-34
ФЕРТИКС
(Б маркасы)
агрохимикаты
N-210 г/л (16,15), MgO-25 г/л (1,92), SO3-26,2 г/л (0,02), Cu-3,9 г/л (0,3),
Fe-4,5 г/л (0,35), Mn-8,8 г/л (0,68), Mo-0,08 г/л (0,01), Zn-7,8 г/л (0,6), Ti-0,2 г/л (0,02), В-7,8 г/л (0,6),
Na2O-37,5 г/л (2,88)
1255
литр
26-35
"Silver Mix" сұйық кешенді микро тыңайтқыш
Күміс (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Мыс (Cu)-0,45±0,1; Мырыш (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр

1255
литр
26-34
Агрохимикат ФЕРТИКС
(марка Б)
N-210 г/л (16,15), MgO-25 г/л (1,92), SO3-26,2 г/л (0,02), Cu-3,9 г/л (0,3),
Fe-4,5 г/л (0,35), Mn-8,8 г/л (0,68), Mo-0,08 г/л (0,01), Zn-7,8 г/л (0,6), Ti-0,2 г/л (0,02), В-7,8 г/л (0,6),
Na2O-37,5 г/л (2,88)
1255
литр
26-35
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000
литр

26-36
"Волски Моно-Бор" маркалы "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқыш
B-9,0, N-4,0
3010
литр
26-37
"Биобарс-М" микроэлементтерімен араласкан күрделі тыңайтқыш
Жалпы азот (N)-2-5; фосфор (P2O5)-0,66-1,66; калий (K2O)-2-5: жалпы күкірт (S)-0,65-1,65; микроэлементтер: бор (В)-0,10; темір (Fe2O3) -0,15; кобальт (Со)-0,02; марганец (Mn)-0,15; мыс (Cu)-0,10; молибден (Mo)-0,01; мырыш (Zn)-0,10
2232
литр
26-38
Б маркалы Цитогумат

26-36
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010
литр
26-37
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
Общий азот (N)-2-5; фосфор (P2O5)-0,66-1,66; калий (K2O)-2-5: сера общая (S) - 0,65-1,65; микроэлементы: бор (В)-0,10; железо (Fе2О3)-0,15; кобальт (Со)-0,02; марганец (Mn)-0,15; медь (Cu)-0,10; молибден (Мо)-0,01; цинк (Zn)-0,10
2232
литр
26-38
Цитогумат
марки Б

N-1,43, K2O-6,2, Na-5,2, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг,
Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг,
Ni-1,3 мг/кг
1938
литр
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы
М.Балпан

N-1,43, K2O-6,2, Na-5,2, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг,
Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг,
Ni-1,3 мг/кг
1938
литр
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Акмолинской области М.Балпан