"Ақмола облысы Степногорск қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Степногорск қаласы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2024 жылғы 26 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 шілдеде № 8802-03 болып тіркелді
Степногорск қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы Степногорск қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Степногорск қаласы әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23467 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі А.Каиржанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Степногорск қаласы әкімінің
2024 жылғы 26 шілдедегі
№ 2 шешіміне
қосымша
Степногорск қаласы әкімінің
2021 жылғы 9 шілдедегі
№ 5 шешіміне
қосымша
Ақмола облысы Степногорск қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 1 шағын ауданы, 47, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
1 шағын ауданы – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91;
Парковая көшесі – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 7А.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 2 шағын ауданы, 57, әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
2 шағын ауданы – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 40А.
№ 63 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 2 шағын ауданы, 14, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
2 шағын ауданы – 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 57, 73;

О внесении изменения в решение акима города Степногорска от 9 июля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Степногорск Акмолинской области"
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 26 июля 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2024 года № 8802-03
Аким города Степногорск РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Степногорска "Об образовании избирательных участков на территории города Степногорск Акмолинской области" от 9 июля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23467) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Степногорск.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Каиржанов
"СОГЛАСОВАНО"
Степногорская
городская территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима города Степногорска
от 26 июля 2024 года
№ 2
Приложение к решению
акима города Степногорска
от 9 июля 2021 года
№ 5
Избирательные участки на территории города Степногорск Акмолинской области
Избирательный участок № 61
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 1 микрорайон, 47, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
1 микрорайон – 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12, 18, 21, 21/1, 21/2, 23, 24, 24А, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 60, 62, 63, 64, 65, 80, 85, 91;
улица Парковая – 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 5Б, 7А.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 2 микрорайон, 57, административное здание.
Границы: город Степногорск:
2 микрорайон – 3, 4, 7, 8, 13/4, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 40А.
Избирательный участок № 63
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 2 микрорайон, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 имени Ахмета Байтурсынулы города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
2 микрорайон – 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 57, 73;

3 шағын ауданы – 16А, 17А.
№ 64 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының А.С. Пушкин атындағы № 3 көпсалалы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
3 шағын ауданы – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20.
№ 65 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 85, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
3 шағын ауданы – 18, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 102, 103, 104.
№ 66 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 85, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.
№ 67 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 45, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Л.Н.Толстой атындағы № 4 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
№ 68 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 46, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының С.Сейфуллин атындағы № 5 көпсалалы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89;
20 шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72/1, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 131, 131А, 133, 136, 150, 152, 153, 173, 178, 180А, 183, 185, 186, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.
№ 69 сайлау учаскесі

3 микрорайон – 16А, 17А.
Избирательный участок № 64
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 2, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-лицей № 3 имени А.С. Пушкина города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
3 микрорайон – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20.
Избирательный участок № 65
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 85, здание государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска".
Границы: город Степногорск:
3 микрорайон – 18, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 102, 103, 104.
Избирательный участок № 66
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 3 микрорайон, 85, здание государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска".
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83.
Избирательный участок № 67
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 45, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 4 имени Л.Н.Толстого города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
Избирательный участок № 68
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 46, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-лицей № 5 имени С.Сейфуллина города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89;
20 микрорайон – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72/1, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 113, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 131, 131А, 133, 136, 150, 152, 153, 173, 178, 180А, 183, 185, 186, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 203, 204, 205, 205А, 206, 224, 225Б, 229, 230, 233, 236, 247.
Избирательный участок № 69

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 47/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының мектепаралық оқу-өндірістік комбинаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
4 шағын ауданы – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 147/1.
№ 70 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Абай Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының "А" блогы.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
5 шағын ауданы – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32.
№ 71 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Абай Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының "Б" блогы.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
3 шағын ауданы - 49, 50.
5 шағын ауданы – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
№ 72 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 13, әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 68, 69, 70, 71, 84, 85.
№ 73 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Шоқан Уәлиханов атындағы № 8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 49, 50, 86, 87.
№ 74 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Ю.А. Гагарин атындағы № 7 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
6 шағын ауданы – 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 67.
№ 75 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 7 шағын ауданы, 5, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Степногорск қаласының Қаныш Сәтпаев атындағы № 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:

Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 4 микрорайон, 47/1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Межшкольный учебно-производственный комбинат города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
4 микрорайон – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 147/1.
Избирательный участок № 70
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 5 микрорайон, 1, блок "А" здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
5 микрорайон – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32.
Избирательный участок № 71
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 5 микрорайон, 1, блок "Б" здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева города Степногорска отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
3 микрорайон - 49, 50.
5 микрорайон – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
Избирательный участок № 72
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 13, административное здание.
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 29, 68, 69, 70, 71, 84, 85.
Избирательный участок № 73
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 имени Шокана Уалиханова города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 49, 50, 86, 87.
Избирательный участок № 74
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7 имени Ю.А. Гагарина города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
6 микрорайон – 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 67.
Избирательный участок № 75
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 7 микрорайон, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 имени Каныша Сатпаева города Степногорск отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:

7 шағын ауданы – 20/1, 20/2, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 43/3.
№ 76 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 7 шағын ауданы, 56, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
7 шағын ауданы – 15, 23, 24, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімінің жанындағы Степногорск қаласының балалар көркемөнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
9 шағын ауданы – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35;
7 шағын ауданы – 83.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 9 шағын ауданы, 3, "Биомедпрепарат" ғылыми-аналитикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
9 шағын ауданы – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Коммунально-Складская аймағы, 2/1, "Степногорск Энергокомплекс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік-тұрмыстық блогы.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
Пригородный шағын ауданы – 1, 2, 4, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 170, 171, 171/1, 171А, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 416, 417, 418, 419, 420;
Лесхоз көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 163.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Заводской кенті, Қаныш Сәтпаев көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Заводской кентінің жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Заводской кенті:

7 микрорайон – 20/1, 20/2, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 43/3.
Избирательный участок № 76
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 7 микрорайон, 56, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр детско-юношеского творчества города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
7 микрорайон – 15, 23, 24, 50, 51, 52, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
Избирательный участок № 77
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 6 микрорайон, 43, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская художественная школа города Степногорск при отделе образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: город Степногорск:
9 микрорайон – 10, 11, 11А, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35;
7 микрорайон – 83.
Избирательный участок № 78
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 9 микрорайон, 3, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-аналитический центр "Биомедпрепарат".
Границы: город Степногорск:
9 микрорайон – 17, 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, зона Коммунально-Складская, 2/1, административно-бытовой блок товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск Энергокомплекс".
Границы: город Степногорск:
микрорайон Пригородный – 1, 2, 4, 5Б, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 18, 19, 20, 21, 21А, 21В, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Д, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 95Б, 96, 98, 100, 101, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 128А, 139, 140, 140А, 147, 147/3, 147А, 151, 156, 157, 157Б, 157В, 158, 162, 162/1, 163, 163А, 165, 166, 166/1, 170, 171, 171/1, 171А, 184, 200, 201, 201А, 202/1, 202А, 203, 203А, 204, 249, 270, 271, 272, 273, 278, 279, 280, 281, 282, 289, 290, 291, 292, 293, 301, 303, 366, 404, 405, 406, 407, 408, 416, 417, 418, 419, 420;
улица Лесхоз – 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 163.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Заводской, улица Каныш Сатпаев, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа поселка Заводской отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Заводской:

Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А;
Бөгенбай батыр көшесі – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42;
Біржан сал көшесі – 1, 2;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33;
Етекбай би көшесі – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Сарыарқа көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Достық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 46, 48;
Талғат Бигелдинов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38;
Строителей көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
Қажымұқан көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Құрманғазы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
Абай Құнанбайұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
Кеншілер көшесі – 2А, 30;
Жастар көшесі – 1, 2.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 7 өнеркәсіптік аймағы, 20, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: 7 өнеркәсіптік аймағы, 20.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын ауданы, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Шантөбе кентінің В. Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шаңтөбе кенті:
1 шағын ауданы – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, Советская көшесі, 16, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шаңтөбе балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шаңтөбе кенті:

улица Ыбырай Алтынсарин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20А;
улица Богенбай батыра – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 42;
улица Биржан сал – 1, 2;
улица Ракымжан Кошкарбаев – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Каныш Сатпаев – 1, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 24, 25, 26, 27, 27А, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Етекбай би – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Сарыарка – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Ахмет Байтурсынулы – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Бауыржана Момышулы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20;
улица Магжан Жумабаев – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбитшилик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Достык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 43, 46, 48;
улица Талгат Бигелдинов – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Строителей – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22;
улица Кажымукан – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Алия Молдагулова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Сакен Сейфуллин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А;
улица Илияс Есенберлин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Курмангазы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Абая Кунанбайулы– 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25;
улица Кеншилер – 2А, 30;
улица Жастар – 1, 2.
Избирательный участок № 81
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, промышленная зона 7, 20, здание Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 3517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: промышленная зона 7, 20.
Избирательный участок № 82
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Шантобе, 1 микрорайон, 6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени В. Комарова поселка Шантобе отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Шантобе:
1 микрорайон – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 83
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Шантобе, улица Советская, 16, здание коммунального государственного учреждения "Шантобинская детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта Акмолинской области.
Границы: поселок Шантобе:

1 шағын ауданы – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7;
Ленина көшесі – 1А, 2А, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15;
1 Мая көшесі – 2, 4, 6;
Кирова көшесі – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19;
Спортивная көшесі – 10, 12, 14, 15, 16, 18;
Горького көшесі – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20;
Советская көшесі – 1А, 2, 4, 4А, 6, 13, 18;
30 лет Победы көшесі – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19;
60 лет Октября көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Филатова көшесі – 1, 3;
Горняцкая көшесі – 5;
Новокронштадка ауылы:
Чалых көшесі - 3, 6, 7, 12, 14, 15, 21, 23, 37, 39;
Немецкая көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Гагарина көшесі - 1, 2, 3;
Тюлюбая көшесі - 1, 3, 6.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Сарыарқа көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Ақсу кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақсу кенті:
Масалы көшесі – 7, 15;
Дина Нұрпейісова көшесі – 41, 52;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі – 2, 24;
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 20А, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 34;
Ақжол көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Жолдыбай Жүйкенов көшесі – 1, 18, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
Байсейт Смағұлов көшесі – 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 45А, 55, 57, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 73, 75, 77, 81;
Жеңіс көшесі – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 15, 17, 18, 20, 27, 36, 39, 51, 65;
Митина көшесі – 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 59, 62, 67, 67А, 68, 69;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 20, 24, 26, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 58, 60А, 63, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 93;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 7, 17, 28, 31;
Бейбітшілік көшесі – 1, 4, 8, 13, 14, 26, 27;
Сарыарқа көшесі – 1, 5, 6, 7, 21, 31, 39, 42;
Атамекен көшесі – 8, 10, 11, 34, 55, 57А, 60А;
Талғат Бигельдинов көшесі – 1, 3, 13, 22, 25, 40, 42, 46, 52;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 25, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Достық көшесі, 1, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Ақсу кентінің негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақсу кенті:

1 микрорайон – 1, 1А, 2, 2А, 3, 7;
улица Ленина – 1А, 2А, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15;
улица 1 Мая – 2, 4, 6;
улица Кирова – 2А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19;
улица Спортивная – 10, 12, 14, 15, 16, 18;
улица Горького – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20;
улица Советская – 1А, 2, 4, 4А, 6, 13, 18;
улица 30 лет Победы – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19;
улица 60 лет Октября – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Филатова – 1, 3;
улица Горняцкая – 5;
село Новокронштадка:
улица Чалых –3, 6, 7, 12, 14, 15, 21, 23, 37, 39;
улица Немецкая – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Школьная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Гагарина – 1, 2, 3;
улица Тюлюбая – 1, 3, 6.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, улица Сарыарка, 11, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Аксу отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Аксу:
улица Масалы – 7, 15;
улица Дина Нурпеисова – 41, 52;
улица Ахмет Байтурсынулы –2, 24;
улица Мухтар Ауэзов – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17, 18, 20А, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 34;
улица Акжол – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Жолдыбай Жуйкенов – 1, 18, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 39, 41;
улица Байсеита Смагулова – 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 45А, 55, 57, 58, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 73, 75, 77, 81;
улица Женис – 1, 3, 4, 4А, 5, 7, 15, 17, 18, 20, 27, 36, 39, 51, 65;
улица Митина – 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 59, 62, 67, 67А, 68, 69;
улица Ыбырай Алтынсарин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 4, 6, 8, 9, 20, 24, 26, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 51А, 53, 54, 55, 56, 58, 60А, 63, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 93;
улица Каныша Сатпаева – 7, 17, 28, 31;
улица Бейбитшилик – 1, 4, 8, 13, 14, 26, 27;
улица Сарыарка – 1, 5, 6, 7, 21, 31, 39, 42;
улица Атамекен – 8, 10, 11, 34, 55, 57А, 60А;
улица Талгата Бигельдинова – 1, 3, 13, 22, 25, 40, 42, 46, 52;
улица Бауыржан Момышулы – 1, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 25, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, улица Достык, 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа поселка Аксу отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Аксу:

Сәкен Сейфуллин көшесі – 3, 4, 5, 6, 7, 10;
Сәбит Мұқанов көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Нұрғиса Тілендиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
Алтынтау көшесі – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, "Степногорский подшипниковый завод" акционерлік қоғамының өрт депосының тұрғын үйі.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Достық көшесі, 3, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Ақсу кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақсу кенті:
Бейімбет Майлин көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Әл-Фараби көшесі – 1, 8, 10, 11, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24А/1, 24А, 26, 28;
Дінмұхамед Қонаев көшесі – 2, 3, 4, 5/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Аблайхан көшесі – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
Ілияс Есенберлин көшесі – 1, 2, 5;
Набиев көшесі – 36, 38, 40, 42, 44;
Өндіріс көшесі – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13;
Амантай Қабылденов көшесі – 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі – 3, 5, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 25;
Ілияс Жансүгіров көшесі – 1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Кеншілер көшесі – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 9;
Мәншүк Маметова көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Жамбыл Жабаев көшесі – 4, 8, 8А, 9А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18А, 19, 20, 21, 23, 27, 29, 33;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Роза Бағланова көшесі – 3, 5, 6, 8;
Жастар көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Пан Нұрмағамбет көшесі - 1, 1А, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 17, 20, 26;
Мағжан Жұмабаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5;
Әлия Молдағұлова көшесі – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 16;
Достық көшесі – 9, 12.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 47, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Бестөбе кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бестөбе кенті:
Кеншілер көшесі – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 75, 77, 79, 81;

улица Сакена Сейфуллина – 3, 4, 5, 6, 7, 10;
улица Сабит Муканов – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Нургиса Тилендиев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Алтынтау – 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, жилой дом пожарного депо акционерного общества "Степногорский подшипниковый завод".
Избирательный участок № 86
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Аксу, улица Достык, 3, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Аксу отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Аксу:
улица Беимбет Майлин – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Ал-Фараби – 1, 8, 10, 11, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 24А/1, 24А, 26, 28;
улица Динмухамед Конаев – 2, 3, 4, 5/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Аблайхана – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
улица Ильяс Есенберлин – 1, 2, 5;
улица Набиева –36, 38, 40, 42, 44;
улица Ондирис – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Амантая Кабылденова – 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Ракымжан Кошкарбаев – 3, 5, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 25;
улица Илияс Жансугиров – 1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 8, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Кеншилер – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 6, 7, 9;
улица Маншук Маметова – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Жамбыл Жабаева – 4, 8, 8А, 9А, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18А, 19, 20, 21, 23, 27, 29, 33;
улица Шокан Уалиханов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Роза Багланова – 3, 5, 6, 8;
улица Жастар – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Пан Нурмагамбета – 1, 1А, 2А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 17, 20, 26;
улица Магжан Жумабаев – 1, 2, 3, 4, 5;
улица Алия Молдагулова – 1, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 16;
улица Достык – 9, 12.
Избирательный участок № 87
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Ыбырай Алтынсарин, 47, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Бестобе отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Бестобе:
улица Кеншилер – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 75, 77, 79, 81;

Мәншүк Мәметова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 80А, 84, 86, 88, 90, 92;
Нұрлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59;
Төле би көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Тың дала көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32;
Бекпаев көшесі – 13, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53, 54;
Бөгенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Дина Нұрпейісова көшесі – 2, 2А, 4, 6, 8, 10.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Амангелді Иманов көшесі, 6, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Бестөбе кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бестөбе кенті:
Қазақстан көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
Ержанов Қапан көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58;
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;
Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 16;
Күләш Байсейітова көшесі – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20;
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48;
Қаныш Сәтпаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50;
Амангелді Иманов көшесі – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 58;
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35;
Желтоқсан көшесі – 11;

улица Маншук Маметова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 80А, 84, 86, 88, 90, 92;
улица Нурлы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Толе би – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица Тын дала – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43;
улица Ыбырай Алтынсарин – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32;
улица Бекпаева – 13, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53, 54;
улица Богенбая – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Дина Нурпеисова – 2, 2А, 4, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 88
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Амангельды Иманова, 6, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Бестобе отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: поселок Бестобе:
улица Казахстан – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Капана Ержанова – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58;
улица Сакен Сейфуллин – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55;
улица Шокана Уалиханова – 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 16;
улица Куляш Байсеитова – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 16А, 18, 20;
улица Мухтар Ауезов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 46, 48;
улица Каныш Сатпаев – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 42, 46, 50;
улица Амангельды Иманова – 1, 3, 5, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 58;
улица Абая Кунанбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35;
улица Желтоксан – 11;

Алаш көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 57.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Бестөбе кенті:
Бейбітшілік көшесі - 9, 11;
Смағұл Төлегенов көшесі – 11, 16, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Тоқтаров көшесі – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 77, 78, 80, 82;
Абу Шахман Халфе көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100;
Ақан сері көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98;
Тәуелсіздік көшесі – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10А, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91;
Мәдениет көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34;
Береке көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58;
Қайыркеш Айғожин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Бауыржан Момышұлы көшесі – 3, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73;
Құрманғазы көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14;
Шуақты көшесі – 2, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90;
Жамбыл Жабаев көшесі – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40;

улица Алаш – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 57.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, 492, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска".
Границы: поселок Бестобе:
улица Бейбитшилик - 9, 11;
улица Смагул Тулегенов – 11, 16, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Тохтарова – 2, 2А, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 77, 78, 80, 82;
улица Абу Шахман Халфе – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Акан сери – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 18, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 92, 93, 95, 98;
улица Тауелсиздик – 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 8, 9, 10, 10А, 11, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 27, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91;
улица Мадениет – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30А, 32, 34;
улица Береке – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40А, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58;
улица Кайыркеша Айгужина – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Бауыржан Момышулы – 3, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 66, 67, 68, 69, 73;
улица Курмангазы – 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Шуакты – 2, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 88, 90;
улица Жамбыл Жабаев – 3, 4, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 32, 40;

Рысты Шотбаева көшесі – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
Әлия Молдағұлова көшесі – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Кең дала көшесі – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 19, 24, 26, 28, 40.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Қарабұлақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 1 шағын ауданы, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск көпбейінді қалалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы:
1 шағын ауданы – 5, 6, 15, 22.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Мектеп көшесі, 1, әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі:
Бөгенбай ауылы.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Байқоныс ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1А, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Байқоныс ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бөгенбай ауылдық округі:
Байқоныс ауылы.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 11, "Ақмола облысы білім басқармасының Степногорск қаласы бойынша білім бөлімі Қырық құдық ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қырық құдық ауылы.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, Изобильное ауылы, Республика көшесі, 31, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Изобильное ауылы.
№ 778 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Степногор қаласының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 63.

улица Рысты Шотбаева – 1, 2, 4, 6, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94;
улица Алия Молдагулова – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30;
улица Кайрат Рыскулбеков – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 26, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Кен дала – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 19, 24, 26, 28, 40.
Избирательный участок № 90
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Карабулак, улица Сарыарка, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Карабулак отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: село Карабулак.
Избирательный участок № 91
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 1 микрорайон, больничный комплекс, здание государственного коммунального казенного предприятия "Степногорская многопрофильная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: город Степногорск:
1 микрорайон – 5, 6, 15, 22.
Избирательный участок № 92
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Богенбай, улица Мектеп, 1, административное здание.
Границы: Богенбайский сельский округ:
село Богенбай.
Избирательный участок № 93
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Байконыс, улица Ыбырай Алтынсарина, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Байконыс отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: Богенбайский сельский округ:
село Байконыс.
Избирательный участок № 94
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Кырык кудык, улица Ыбырая Алтынсарина, 11, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Кырык кудык отдела образования по городу Степногорск управления образования Акмолинской области".
Границы: село Кырык кудык.
Избирательный участок № 95
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, село Изобильное, улица Республики, 31, здание сельского клуба.
Границы: село Изобильное.
Избирательный участок № 778
Местонахождение: Акмолинская область, город Степногорск, 5 микрорайон, 63, здание государственного учреждения "Управление полиции города Степногорска Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: город Степногорск, 5 микрорайон, 63.