"Сайлау учаскелерін құру туралы" Астрахан ауданы әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 шілдеде № 8796-03 болып тіркелді
Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Астрахан ауданы әкімінің 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8449 тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы № 782, № 783 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 782 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 42, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Астрахан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы.
№ 783 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 67, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Астрахан ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, уақытша ұстау изоляторы.
Шекаралары: Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астрахан ауылы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсеитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы

О внесении дополнений в решение акима Астраханского района от 27 апреля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 22 июля 2024 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июля 2024 года № 8796-03
Аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 27 апреля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8449), следующие дополнения:
приложение к указанному решению дополнить избирательными участками № 782, № 783:
"Избирательный участок № 782
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица Ибрая Алтынсарина 42, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Астраханская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка.
Избирательный участок № 783
Местонахождение: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка, улица Ибрая Алтынсарина 67, здание государственного учреждения "Отдел полиции Астраханского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", изолятор временного содержания.
Границы: Акмолинская область, Астраханский район, село Астраханка.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Астраханского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Астраханская районная территориальная
избирательная комиссия