Бұланды ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № А-2/60 және Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 8С-15/1 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 ақпанда № 8697-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексі 43-1-бабының 2-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31-баптарына сәйкес Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Бұланды ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.
2. Осы бірлескен Бұланды ауданы әкімдігінің қаулысы және Бұланды аудандық мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімі А.Смаилов
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бірлескен Бұланды ауданы
әкімдігінің

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Буландынскому району
Совместное постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 15 февраля 2024 года № А-2/60 и решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 15 февраля 2024 года № 8С-15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 февраля 2024 года № 8697-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Буландынскому району, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление акимата Буландынского района и решение Буландынского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Акмолинской области А.Смаилов
Председатель Буландынского районного маслихата Н.Сексенов
Приложение к
совместному постановлению
акимата Буландынского района

2024 жылғы 15 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысына және
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 15 ақпандағы
№ 8С-15/1 шешіміне
қосымша
Бұланды ауданы бойынша шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы,
гектар
Оның ішінде
егістік
оның ішінде суармалы жерлер
шабындық тар
жайылым дар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін
1

от 15 февраля 2024 года
№ А-2/60 и решению
Буландынского районного маслихата
от 15 февраля 2024 года
№ 8С-15/1
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства по Буландынскому району
Площадь сельскохозяйственных
угодий, гектар
В том числе
пашня
в том числе орошаемая
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства
1