Бұланды ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № А-03/79 "Ақмола облысының Бұланды ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № A-12/397 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 8882-03 болып тіркелді
Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы әкімдігінің "Ақмола облысының Бұланды ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2022 жылғы 25 наурыздағы № А-03/79 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27362 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы Бұланды ауданының әкімі А.Смаилов

О внесении изменения в постановление акимата Буландынского района от 25 марта 2022 года № А-03/79 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Буландынском районе Акмолинской области"
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № A-12/397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 декабря 2024 года № 8882-03
Акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Буландынского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Буландынском районе Акмолинской области" от 25 марта 2022 года № А-03/79 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27362) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Буландынского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Буландынского района Акмолинской области А.Смаилов