Ерейментау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № а-5/135 "Ерейментау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қарашадағы № а-11/300 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қарашада № 8853-03 болып тіркелді
Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № а-5/135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28042 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Н.Мукатов

О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 5 мая 2022 года № а-5/135 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Ерейментауском районе"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 18 ноября 2024 года № а-11/300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2024 года № 8853-03
Акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Ерейментауском районе" от 5 мая 2022 года №а-5/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28042) следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Н.Мукатов