"Сайлау учаскелерін құру туралы" Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 6 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2024 жылғы 17 шілдедегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 шілдеде № 8795-03 болып тіркелді
Біржан сал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23444 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы келесі мазмұндағы 33 жолмен толықтырылсын:
"
33.
№ 784 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Біржан сал ауданы, "Мейірім" арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Санаторная көшесі, 10.
Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Макинка ауылы, Санаторная көшесі, 10.
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Біржан сал ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
аудан әкімінің орынбасары Е.Каленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Біржан сал ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы

О внесении дополнения в решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 8 июля 2021 года № 6 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 17 июля 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2024 года № 8795-03
Аким района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Биржан сал Акмолинской области "Об образовании избирательных участков" от 8 июля 2021 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23444) следующее дополнение:
приложение к решению дополнить строкой 33 следующего содержания:
"
33.
Избирательный участок № 784
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг "Мейірім", района Биржан сал" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области, улица Санаторная, 10.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макинка, улица Санаторная, 10.
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Биржан сал.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
заместитель акима района Е.Каленов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
района Биржан сал