Есіл ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № а-5/101 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 мамырдағы № 8С-21/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 маусымда № 8766-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 43-1-бабының 2-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 31-баптарына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Есіл ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева
Бірлескен
Есіл ауданы әкімдігінің

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Есильском районе
Совместные постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 21 мая 2024 года № а-5/101 и решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2024 года № 8С-21/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июня 2024 года № 8766-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Есильском районе, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С.Балжанов
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
Приложение
к совместному постановлению
акимата Есильского района

2024 жылғы 21 мамырдағы
№ а-5/101
қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 21 мамырдағы
№ 8С-21/3
шешіміне қосымша
Есіл ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін

от 21 мая 2024 года
№ а-5/101 и решению
Есильского районного маслихата
от 21 мая 2024 года
№ 8С-21/3
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Есильском районе
Площадь сельскохозяйственных угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства