Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № а-12/275 "Есіл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 қазандағы № а-10/204 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазанда № 8839-03 болып тіркелді
Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № а-12/275 "Есіл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыруорындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25960 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Есіл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысының Есіл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 22 декабря 2021 года № а-12/275 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Есильском районе"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 4 октября 2024 года № а-10/204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 октября 2024 года № 8839-03
Акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Есильском районе" от 22 декабря 2021 года № а-12/275 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25960) следующие изменения:
в заголовок на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Есильского района Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С.Балжанов