Целиноград ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № А-3/442 "Целиноград ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № А-12/401 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 желтоқсанда № 8867-03 болып тіркелді
Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің "Целиноград ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № А-3/442 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26474 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Целиноград ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д.Сабырғали

О внесении изменения в постановление акимата Целиноградского района от 21 декабря 2021 года № А-3/442 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Целиноградского района"
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 18 декабря 2024 года № А-12/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2024 года № 8867-03
Акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Целиноградского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Целиноградского района" от 21 декабря 2021 года № А-3/442 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26474) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Целиноградского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д.Сабырғали