Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 6С-67/8 "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 8С-17/14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 маусымда № 8772-03 болып тіркелді
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 6С-67/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8098 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшаларында "Едомский" сөзі "Бауыржан Момышұлы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 27 октября 2020 года № 6С-67/8 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20 июня 2024 года № 8С-17/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2024 года № 8772-03
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 27 октября 2020 года № 6С-67/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8098) следующие изменения:
в приложениях 1, 2 к указанному решению слово "Едомского" заменить словами "Бауыржан Момышұлы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова