Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 тамыздағы № 9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 тамызда № 8819-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына сәйкес Бурабай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Бурабай ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Садыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Бурабай ауданы әкімінің
2024 жылғы 12 тамыздағы
№ 9 шешіміне
1 қосымша
Сайлау учаскелері
№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 63, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі – 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45 а, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76; Боровская көшесі – 31, 36, 37, 44, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71; Мұхтар Әуезов көшесі - 31, 34, 39, 40, 42, 44, 44 в, 45, 53, 55, 57, 59; Абылай хан көшесі - 25, 29, 33, 34, 44; Интернациональная көшесі - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 а, 46, 48, 50, 58; Луначарский көшесі - 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Ғалым Елемесов көшесі - 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; Қонаев көшесі - 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; Тургайская көшесі - 6, 8, 13, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Красноармейская көшесі - 6, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40; Бәйтерек көшесі - 1, 2, 6, 9, 14, 19, 21, 22, 23; Мир көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 31, 32; Рақымжан Қошқарбаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; Нижняя көшесі – 57, 83, 85, 87, 90; "Заречный" шағын ауданы Абай көшесі – 1, 1/1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 34 б, 35, 36, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 78 а, 79, 80, 80 а, 81, 82, 82 а, 83, 84, 84 а, 85, 86, 86 а, 87, 88, 88 а, 89, 90, 90 а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 2 желі, 3 желі, 4 желі, 5 желі, 6 желі, 7 желі, 8 желі, 9 желі.
№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Наурыз көшесі, 24, "Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 12 августа 2024 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 августа 2024 года № 8819-03
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" аким Бурабайского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Бурабайского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бурабайского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Садыков
"СОГЛАСОВАНО"
Бурабайская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение 1 к решению
акима Бурабайского района
от 12 августа 2024 года
№ 9
Избирательные участки
Избирательный участок № 314
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Мухтара Ауэзова, 63, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия № 1 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Набережная – 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45 а, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76; улица Боровская – 31, 36, 37, 44, 49, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Мухтара Ауэзова - 31, 34, 39, 40, 42, 44, 44 в, 45, 53, 55, 57, 59; улица Абылай хана - 25, 29, 33, 34, 44; улица Интернациональная - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45 а, 46, 48, 50, 58; улица Луначарского - 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица Галыма Елемесова - 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61; улица Конаева - 1, 3, 9, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; улица Тургайская – 6, 8, 13, 15, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Красноармейская – 6, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40; улица Байтерек - 1, 2, 6, 9, 14, 19, 21, 22, 23; улица Мира - 1, 2, 3, 5, 6, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 31, 32; улица Рақымжан Қошқарбаев - 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 30, 32; улица Нижняя – 57, 83, 85, 87, 90; микрорайон "Заречный" улица Абай – 1, 1/1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 34 б, 35, 36, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 78 а, 79, 80, 80 а, 81, 82, 82 а, 83, 84, 84 а, 85, 86, 86 а, 87, 88, 88 а, 89, 90, 90 а, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 2 линия, 3 линия, 4 линия, 5 линия, 6 линия, 7 линия, 8 линия, 9 линия.
Избирательный участок № 315
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Наурыз, 24, здание государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39; Боровская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30; Абылай хан көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23; Интернациональная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30; Луначарский көшесі – 1 д, 2, 2 а, 2 г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Ғалым Елемесов көшесі - 1, 3, 3 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Еркін Әуелбеков көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15; Таулы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Балуан Шолақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 46, 47, 49; Наурыз көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; Қонаев көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Мичурин көшесі - 1, 1а, 2, 3, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; дендрологиялық саябақтың аумағы.
№ 316 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 50, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 79, 80, 81, 82, 105, 107, 109, 111, 113, 115; Боровская көшесі - 66, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 99, 101, 103, 105; Мұхтар Әуезов көшесі - 63, 65, 73, 75; Рақымжан Қошқарбаев көшесі - 1, 3, 5, 11; Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Меньшиков көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 26; Ломоносов көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.
№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 23, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Щучинск қаласы, жоғары педагогикалық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39; улица Боровская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Мухтара Ауэзова - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30; улица Абылай хана - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23; улица Интернациональная - 1, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30; улица Луначарского – 1 д, 2, 2 а, 2 г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; улица Галыма Елемесова - 1, 3, 3 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; улица Еркін Әуелбеков - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11, 11 а, 13, 15; улица Таулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; улица Балуан Шолақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 46, 47, 49; улица Наурыз – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Конаева - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; улица Мичурина - 1, 1 а, 2, 3, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; территория дендрологического парка.
Избирательный участок № 316
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай хана, 50, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший технический колледж, город Щучинск, Бурабайский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Щучинск, улица Набережная - 79, 80, 81, 82, 105, 107, 109, 111, 113, 115; улица Боровская - 66, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 99, 101, 103, 105; улица Мухтара Ауэзова - 63, 65, 73, 75; улица Рақымжан Қошқарбаев - 1, 3, 5, 11; улица Бауыржан Момышұлы – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8; улица Меньшикова - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 26; улица Ломоносова - 2, 2 а, 4, 6, 14, 16.
Избирательный участок № 317
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Бауыржан Момышұлы, 23, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Высший педагогический колледж, город Щучинск" при управлении образования Акмолинской области.

Шекаралары: Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі - 46, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 61, 66; Интернациональная көшесі - 47, 49, 53, 55, 57, 59, 62, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; Луначарский көшесі – 63 а, 65, 67, 71, 73, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; Ғалым Елемесов көшесі - 62, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115; Еркін Әуелбеков көшесі – 45, 46, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; Алаш көшесі - 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; Марфуға Бектемірова көшесі - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; Рақымжан Қошқарбаев көшесі - 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Бауыржан Момышұлы көшесі – 21, 30, 34, 34 а, 36, 36 а, 43, 47, 49, 51, 53, 58, 62, 64, 66, 68, 70; Меньшиков көшесі - 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60; Ломоносов көшесі – 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Уәлиханов көшесі - 21, 21 а, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 49 в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; Сәкен Сейфуллин көшесі – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70.
№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, БАШТ шағын ауданы, 18, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары орман шаруашылығы, экология және туризм колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, БАШТ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 69; "Светлый" пансионаты - 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары орман шаруашылығы, экология және туризм колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жатақханасы.
№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Ғалым Елемесов көшесі, 50, Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Щучинск қаласының "Арман" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Абылай хана - 46, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 61, 66; улица Интернациональная - 47, 49, 53, 55, 57, 59, 62, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 78, 78 а, 78 б, 80, 82, 86, 88, 90; улица Луначарского - 63 а, 65, 67, 71, 73, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 91, 93, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 136; улица Галыма Елемесова - 62, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115; улица Еркін Әуелбеков – 45, 46, 49, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; улица Алаш - 43, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 114 а, 116, 118, 120, 122; улица Марфуға Бектемірова - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93 а, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; улица Рақымжан Қошқарбаев - 17, 23, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Бауыржан Момышұлы – 21, 30, 34, 34 а, 36, 36 а, 43, 47, 49, 51, 53, 58, 62, 64, 66, 68, 70; улица Меньшикова - 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60; улица Ломоносова – 22, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71; улица Валиханова - 21, 21 а, 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 49 в, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; улица Сакена Сейфуллина – 20, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 318
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон БСХТ, 18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший колледж лесного хозяйства, экологии и туризма, город Щучинск, Бурабайский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Щучинск, микрорайон БСХТ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 69; пансионат "Светлый" - 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; общежитие государственного коммунального казенного предприятия "Высший колледж лесного хозяйства, экологии и туризма, город Щучинск, Бурабайский район" при управлении образования Акмолинской области.
Избирательный участок № 319
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Галыма Елемесова, 50, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр детско-юношеского творчества "Арман" города Щучинск при отделе образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Ғалым Елемесов көшесі - 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50 а, 50 б, 50 в; Еркін Әуелбеков көшесі - 2, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Алаш көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Марфуға Бектемірова көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65; Толкунов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 60, 70; Степная көшесі - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 46 а, 47, 48, 49; Оқжетпес көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 1 ж, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 2 ж, 2 и, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Лесная көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Тұмар көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Көктау көшесі - 1/1, 1/2, 1 а, 1 б, 2, 4, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13 а, 17; Балуан Шолақ көшесі – 48, 49, 50, 52, 54; Наурыз көшесі - 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58 а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84; Қонаев көшесі - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100; Тургайская көшесі - 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 89 а; Красноармейская көшесі - 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 90 а, 92, 94, 96, 100; Бәйтерек көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88; Мир көшесі - 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 89; Рақымжан Қошқарбаев көшесі - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88, 90, 92; Көкше көшесі – 5, 5 а, 9, 11, 13.
№ 320 сайлау учаскесі

Границы: город Щучинск, улица Галыма Елемесова - 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50 а, 50 б, 50 в; улица Еркін Әуелбеков - 2, 2 б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Алаш - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Марфуға Бектемірова - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65; улица Толкунова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 60, 70; улица Степная - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 46 а, 47, 48, 49; улица Окжетпес - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д,1 е, 1 ж, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 2 д, 2 ж, 2 и, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; улица Лесная - 1, 1 а, 1 б, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Тумар - 1, 1 а, 1 б, 1 ж, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; улица Коктау – 1/1, 1/2, 1 а, 1 б, 2, 4, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13 а, 17; улица Балуан Шолақ – 48, 49, 50, 52, 54; улица Наурыз - 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58 а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84; улица Конаева - 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 84 а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100; улица Тургайская - 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 74 а, 75, 75 а, 76 , 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 89 а; улица Красноармейская - 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 90 а, 92, 94, 96, 100; улица Байтерек - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88; улица Мира – 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 89; улица Рақымжан Қошқарбаев - 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86 а, 88, 90, 92; улица Кокше – 5, 5 а, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 320

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Степная көшесі, 106, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Марфуға Бектемірова көшесі - 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; Толкунов көшесі - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; Степная көшесі - 108, 109, 112, 114, 118, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 145 а, 151, 153, 155; Оқжетпес көшесі - 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 107, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125; Лесная көшесі - 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 112 а, 114, 115, 117, 118; Табиғат көшесі - 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; Атамекен көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; Ақан сері көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 а, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 13 д, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 19, 19 а, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Алтын дән көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 11 в, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34 а, 36, 38, 42, 44; Дорожная көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; Кеңжайлау көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; Сарыжайлау көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; Сәкен Сейфуллин көшесі - 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 98, 100, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 126 а, 128, 128 а; Парасат көшесі - 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73; Лермонтов көшесі - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86 а, 88, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125; Калинин көшесі - 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 149, 151, 153; Севастополь көшесі - 90, 91, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 124 а, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147 а, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157 а, 158, 159, 161, 163, 165, 167; Московская көшесі - 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156 а, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 178, 180; Думан көшесі - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; Уәлиханов көшесі - 115, 117, 119.
№ 321 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Степная, 106, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Марфуға Бектемірова - 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; улица Толкунова - 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200; улица Степная - 108, 109, 112, 114, 118, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 136, 137, 139, 141, 143, 145, 145 а, 151, 153, 155; улица Окжетпес - 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 107, 109, 111, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 123, 125; улица Лесная - 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 112 а, 114, 115, 117, 118; улица Табигат - 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48 а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; улица Атамекен - 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Ахмет Байтурсынулы – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70; улица Акан сери - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 а, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 13 д, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 19, 19 а, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; улица Алтын дан - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 11 в, 12, 13, 14, 15, 15 а, 15 б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 34 а, 36, 38, 42, 44; улица Дорожная - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; улица Кенжайлау - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; улица Сарыжайлау - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 21; улица Сакена Сейфуллина - 64, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 98,100, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120 а, 122, 122 а, 124, 124 а, 126, 126 а, 128, 128 а; улица Парасат - 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73; улица Лермонтова - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86 а, 88, 99, 103, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121 а, 123, 125; улица Калинина – 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 149, 151, 153; улица Севастопольская – 90, 91, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 104, 105, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 124 а, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147 а, 148, 149, 150, 151,152, 153, 154, 155, 156, 157, 157 а, 158, 159, 161, 163, 165, 167; улица Московская - 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156 а, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 174, 176, 178, 180; улица Думан - 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; улица Валиханова - 115, 117, 119.
Избирательный участок № 321

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абылай хан көшесі, 78, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының П.И. Морозов атындағы № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Набережная көшесі - 84, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149; Боровская көшесі - 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; Мұхтар Әуезов көшесі – 80, 82, 83, 84, 97, 98, 99, 102, 103, 105, 107, 108, 108 а, 108 б, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153; Абылай хан көшесі - 66, 69, 73 а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105; Интернациональная көшесі - 77, 77 а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Луначарский көшесі - 101, 103, 105, 105 а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; Ғалым Елемесов көшесі - 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118 , 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; Еркін Әуелбеков көшесі - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139 , 140, 141, 142, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 154; Алаш көшесі - 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Марфуға Бектемірова көшесі - 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 а, 159 б, 161, 163, 167; Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Парасат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 а, 34 б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72; Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; Севастополь көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 18, 20; Ломоносов көшесі - 1, 3.
№ 322 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Абылай хана, 78, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени П.И. Морозова города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Набережная - 84, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149; улица Боровская – 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; улица Мухтара Ауэзова - 80, 82, 83, 84, 97, 98, 99, 102, 103, 105, 107, 108, 108 а, 108 б, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153; улица Абылай хана – 66, 69, 73 а, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 105; улица Интернациональная - 77, 77 а, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Луначарского - 101, 103, 105, 105 а, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 160/1, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; улица Галыма Елемесова - 108, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; улица Еркін Әуелбеков - 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 154; улица Алаш - 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; улица Марфуға Бектемірова - 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 159 а, 159 б, 161, 163, 167; улица Сакена Сейфуллина - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; улица Парасат - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 а, 34 б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58; улица Лермонтова - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44 а, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72; улица Калинина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79; улица Севастопольская - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Валиханова - 1, 2, 3, 5, 7, 13, 15, 16, 17, 18, 20; улица Ломоносова – 1, 3.
Избирательный участок № 322

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Достық көшесі, 86, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Еңбек көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 19 а, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 б, 24, 24 а, 25, 26, 26 а, 27, 27 а, 29, 29 а, 30, 31; Құрылыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21 а, 22, 23, 24, 24 а, 24 б, 26, 26 а, 29, 29 а, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44 а, 46, 46 а, 48 а, 64; Сәулет көшесі – 8 а, 12 а, 18 а, 20 а, 21 а, 23 а, 31, 31 а, 33 а, 41; Ақбұлақ көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Амангелді көшесі - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 46, 47, 47 а, 48, 49, 49 а, 49 б, 50, 50 а, 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 69 б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 77 а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98 в, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Асқартау көшесі -1, 1 а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69 а, 70, 70 а, 71, 73, 74, 75, 76, 77 а, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Достық көшесі – 1, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 24 б, 24 в, 24 г, 25, 25 а, 25 б, 25 в, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84 а, 85, 88, 98; Ақсу көшесі - 1, 2, 2 а, 2 в, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 50, 55; Арасан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Көктөбе көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 7, 9, 10, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 12, 14, 15, 15 а, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 35 а; Ақбидай көшесі - 2, 2 а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44 а, 46, 50; Мамыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 18 б, 18 д, 19, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22 а, 23 а, 24; Арай көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 4 в, 4 г, 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 9 а, 10, 10 а, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 18 а, 18 б, 19, 19 а, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 25 б, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; Кокчетавская көшесі - 1, 1а, 1 б, 1/1, 2, 2 а, 2 б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6 а, 6 б, 6/1, 6/2, 7, 7 а, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17 а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33 а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Құлагер көшесі – 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Тұран көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28 б, 30, 31 а; Алтын күз көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 12/1; Балауса көшесі - 1, 2, 3; Ақылбай орманшылығы - 1; Қарағайлы көшесі -1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23; Астана-Көкшетау жолы; Баянбай кордоны.
№ 323 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Достык, 86, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Енбек - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 19 а, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 б, 24, 24 а, 25, 26, 26 а, 27, 27 а, 29, 29 а, 30, 31; улица Курылыс - 1, 2, 3, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21 а, 22, 23, 24, 24 а, 24 б, 26, 26 а, 29, 29 а, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 44 а, 46, 46 а, 48 а, 64; улица Саулет – 8 а, 12 а, 18 а, 20 а, 21 а, 23 а, 31, 31 а, 33 а, 41; улица Акбулак - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Амангельды - 1, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29 а, 30, 31, 32, 33, 34, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 46, 47, 47 а, 48, 49, 49 а, 49 б, 50, 50 а, 51, 51 а, 52, 53, 53 а, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 57 а, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 68, 69, 69 б, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 77 а,78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 98 в, 100, 102, 104, 106, 108, 110; улица Аскартау - 1, 1а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60 а, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68 а, 69, 69 а, 70, 70 а, 71, 73, 74, 75, 76, 77 а, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; улица Достык – 1, 2 , 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 24 б, 24 в, 24 г, 25, 25 а, 25 б, 25 в, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39 а, 40, 41, 41 а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 84 а, 85, 88, 98; улица Аксу - 1, 2, 2 а, 2 в, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 18 а, 19, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 41, 42, 44, 45, 50, 55; улица Арасан - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Коктобе - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 а, 7, 9, 10, 10 а, 10 б, 10 в, 11, 12, 14, 15, 15 а, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 35 а; улица Акбидай - 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 44, 44 а, 46, 50; улица Мамыр - 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 18 б, 18 д, 19, 19 б, 19 в, 20, 20 а, 21, 21 а, 22 а, 23 а, 24; улица Арай - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 4 в, 4 г 5, 5 а, 6, 6 а, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 9 а, 10, 10 а, 11, 11 а, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 15 а, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 18 а, 18 б, 19, 19 а, 20, 20 а, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 23 а, 24, 24 а, 25, 25 б, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 а, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; улица Кокчетавская - 1, 1 а, 1 б, 1/1, 2, 2 а, 2 б, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6 а, 6 б, 6/1, 6/2, 7, 7 а, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 17 а, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33 а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Кулагер – 1, 1а, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Туран - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 28 б, 30, 31 а; улица Алтын куз - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 12 а, 12/1; улица Балауса - 1, 2, 3; Акылбайское лесничество - 1; улица Карагайлы - 1, 1 а, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23; дорога Астана-Кокшетау; кордон Баянбай.
Избирательный участок № 323

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Гагарин көшесі, 24, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 30; Арлан көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Ахмадеев көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37 а, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82; Ардагерлер көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 а, 52, 53, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 91 а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Өткел көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 73, 74, 74 а, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93,94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 а, 111, 112, 113, 114, 115, 116; Теміржол көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 103 а, 103 б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; Ырыс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 57, 58, 59, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 а, 90, 91, 92, 92 а, 93, 94; Еркіндік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 б, 55, 56, 57, 58, 59, 59 б, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 74, 75,76, 76 а, 77, 79,80, 82, 84, 84 а, 85, 86; Чкалов көшесі - 1,2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 9 а, 10,11, 13, 14, 15, 16, 17,20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 а,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73,74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; Қазақстан көшесі – 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7,8, 9, 10,11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 г, 20, 22, 22 а, 23,24, 25,26, 27,28,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57,58, 58 а, 58 б, 59, 60, 60 а, 60 б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 70 а, 72, 72 а, 73, 75, 76; Қылшақты көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 82, 88; Южная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55.
№ 324 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Гагарина, 24, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Гагарина - 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 30; улица Арлан - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Ахмадеева - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37 а, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82; улица Ардагерлер - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50 а, 52, 53, 54, 54 а, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 88, 91, 91 а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Откел - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 73, 74, 74 а, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 85 а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110 а, 111, 112, 113, 114, 115, 116; улица Темиржол - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76 а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 103, 103 а, 103 б, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114; улица Ырыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 52, 53, 57, 58, 59, 63, 64, 64 а, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81 а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89 а, 90, 91, 92, 92 а, 93, 94; улица Еркиндик - 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54 б, 55, 56, 57, 58, 59, 59 б, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 76 а, 77, 79, 80, 82, 84, 84 а, 85, 86; улица Чкалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 а, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43 а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84; улица Казахстанская – 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 г, 20, 22, 22 а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 60 а, 60 б, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 70 а, 72, 72 а, 73, 75, 76; улица Қылшақты - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 82, 88; улица Южная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 54, 55.
Избирательный участок № 324

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Горький көшесі, 37, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі филиалының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Шамшырақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Горький көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Маяковский көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 83; Котовский көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103,104, 105,106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 , 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 147; Айнакөл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61 а, 62, 63, 63 а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 71 а, 72, 73, 73 а, 74, 75, 75 а, 76, 77, 79, 81; Свердлов көшесі – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37; Сергей Лазо көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 62 а, 63, 65, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; Жайлау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17 а, 18, 20, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33; Толқын көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39; Мельничная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18; 1-ші Мельничная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10; Қазыналы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 15, 17; Жағалау көшесі - 9, 11, 15, 17, 20, 32, 32 а, 34, 36, 38, 40, 42; Спортивная көшесі - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 33; Жігер көшесі - 8, 10, 10 а, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Ынтымақ көшесі – 4, 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 25 а, 26, 28, 30, 31, 34; Бірлік көшесі - 4, 4 а, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 31, 33; Береке көшесі - 8, 9; Дидар көшесі - 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Ұрымқай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 30; Самал көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; Минск көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б, 20, 20 а, 21, 52; Пармелница көшесі - 1, 2, 3, 5, 6; кірпіш зауытының шағын ауданы.
№ 325 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Горького, 37, здание филиала коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Шамшырак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица Горького – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21 а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица Маяковского - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 83; улица Котовского - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 а, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103,104, 105,106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 138, 140, 142, 144, 146, 147; улица Айнакол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61 а, 62, 63, 63 а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 71 а, 72, 73, 73 а, 74, 75, 75 а, 76, 77, 79, 81; улица Свердлова – 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37; улица Сергея Лазо - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 62 а, 63, 65, 67, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80; улица Жайлау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17 а, 18, 20, 21, 21 а, 22, 22 а, 23, 24, 24 а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33; улица Толкын - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39; улица Мельничная – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица 1-я Мельничная - 2, 4, 6, 8, 10; улица Казыналы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 15, 17; улица Жагалау - 9, 11, 15, 17, 20, 32, 32 а, 34, 36, 38, 40, 42; улица Спортивная – 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 33; улица Жигер - 8, 10, 10 а, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Ынтымак – 4, 8, 12, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 25 а, 26, 28, 30, 31, 34; улица Бирлик - 4, 4 а, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 31, 33; улица Береке - 8, 9; улица Дидар - 8, 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Урымкай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24 а, 26, 30; улица Самал - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19 а; улица Минская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б, 20, 20 а, 21, 52; улица Пармельница - 1, 2, 3, 5, 6; микрорайон кирпичного завода.
Избирательный участок № 325

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Нұрлы жол көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30; Нұрлы жол көшесі - 1, 2, 3, 9, 10, 12, 13, 17, 21, 24, 25, 26, 27, 30, 33, 34, 34 а, 34 б, 34 в, 35, 37, 42, 43, 45, 51, 52, 53, 55, 56, 63, 64, 66, 73; Шашкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Цветная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 16, 18, 20, 22; Бармашинская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; Молодежная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; Геологическая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 46; Центральная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 20; Профессиональная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Магнитная көшесі - 1, 2, 2 а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 28, 45; Кенесары көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Тельман көшесі - 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; Қанай би көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213, 220, 221; Озерная көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; Болашақ көшесі – 5 а, 7 а, 20, 20 а, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; Өндіріс көшесі – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Московская экспедиция шағын ауданы; Щучье көлінің жағалауы аумағының оңтүстік-батыс бөлігі; Щучье көлінің жағалауы аумағының оңтүстік-шығыс бөлігі; Щучье көлінің жағалауы аумағының шығыс бөлігі; "Алтын Орман" демалыс үйі; "Балдәурен" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны; "Park Hotel Kokshetau", "Ар-Ай" отельдері; Щучинск-Қатаркөл жолы; "Красивый" кордоны.
№ 326 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Нурлы Жол, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Кирова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30; улица Нурлы жол - 1, 2, 3, 9, 10, 12, 13, 17, 21, 24, 25, 26, 27, 30, 33, 34, 34 а, 34 б, 34 в, 35, 37, 42, 43, 45, 51, 52, 53, 55, 56, 63, 64, 66, 73; улица Шашкина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; улица Цветная - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 12, 16, 18, 20, 22; улица Бармашинская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24; улица Молодежная - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 33/2, 69; улица Геологическая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 46; улица Центральная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 20; улица Профессиональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Магнитная - 1, 2, 2 а, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 5, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 22/5, 28, 45; улица Кенесары – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Тельмана - 1, 1 а, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43; улица Канай би - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23 а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 а, 68, 69, 70, 70 а, 71, 72, 72 а, 73, 73 а, 74, 74 а, 75, 75 а, 76, 76 а, 77, 79, 81, 81 а, 81 б, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 157 а, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 197 а, 197 б, 199, 201, 203, 205, 207, 207 а, 207 в, 207 г, 209, 209 а, 209 г, 211, 211 а, 213, 220, 221; улица Озерная - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 51; улица Болашак – 5 а, 7 а, 20, 20 а, 21, 22, 22 а, 23 а, 24, 25, 26, 27, 27 а, 27 б, 28, 29, 30, 31, 33, 37, 41 а, 59; улица Ондирис – 1, 1 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; микрорайон Московская экспедиция; юго-западная часть территории берега озера Щучье; юго-восточная часть территории берега озера Щучье; восточная часть территории берега озера Щучье; дом отдыха "Алтын Орман"; республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Балдаурен"; отели: "Park Hotel Kokshetau", "Ар-Ай"; дорога Щучинск-Катарколь; кордон "Красивый".
Избирательный участок № 326

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Еркін Әуелбеков көшесі, 232, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 8 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; Ғалым Елемесов көшесі - 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; Еркін Әуелбеков көшесі - 151, 151 а, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 202 а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 234, 236, 238, 240, 242, 250; Алаш көшесі - 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; Марфуға Бектемірова көшесі - 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б, 223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; Бейбітшілік көшесі - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 64, 64 а; Мәлік Ғабдуллин көшесі – 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 , 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69; Щучинск көшесі - 11, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 49/2; Войков көшесі – 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 49, 49/2; Толкунов көшесі - 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270; Степная көшесі - 213, 215, 217; Севастопольская көшесі - 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; Московская көшесі - 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 112; Одесская көшесі - 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63,64, 65, 66, 67, 68, 70, 72.
№ 327 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Еркін Әуелбеков, 232, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 8 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Луначарского - 186, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 220, 222, 224, 226; улица Галыма Елемесова - 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 177, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213; улица Еркін Әуелбеков - 151, 151 а, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195,196, 198, 199, 200, 201, 202, 202 а, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 234, 236, 238, 240, 242, 250; улица Алаш - 149, 151, 153, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250; улица Марфуға Бектемірова - 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 193 а, 195, 197, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 221 б, 223, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; улица Бейбитшилик - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64 а; улица Малик Габдуллин – 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69; улица Щучинская - 11, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 49/2; улица Войкова – 1, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 31 а, 49, 49/2; улица Толкунова - 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270; улица Степная - 213, 215, 217; улица Севастопольская - 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87; улица Московская - 55, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 112; улица Одесская - 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72.
Избирательный участок № 327

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Марфуға Бектемірова көшесі, 78, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Марфуға Бектемірова көшесі - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Толкунов көшесі – 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102/2, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136; Оқжетпес көшесі – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 76, 78, 79; Лесная көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; Тұмар көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Думан көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 3, 4 а, 4 в, 5, 5 а, 5 б, 6 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 17 б, 19, 21, 23; Рақымжан Қошқарбаев көшесі - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Бауыржан Момышұлы көшесі - 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80; Меньшиков көшесі - 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111; Ломоносов көшесі – 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; Уәлиханов көшесі - 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120 б, 122, 122 а; Сәкен Сейфуллин көшесі - 50, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Табиғат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20; Тихий тұйық көшесі – 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Степная көшесі – 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99,100, 102, 104, 106.
№ 328 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Марфуға Бектемірова, 78, здание коммунального государственного учреждения "Школа - гимназия № 9 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Марфуға Бектемірова - 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Толкунова – 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102/2, 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136; улица Окжетпес – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 79; улица Лесная - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76; улица Тумар - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Думан - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 2 г, 3, 4 а, 4 в, 5, 5 а, 5 б, 6 а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17 а, 17 б, 19, 21, 23; улица Рақымжан Қошқарбаев - 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Бауыржан Момышұлы - 57, 59, 61, 63, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80; улица Меньшикова - 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111; улица Ломоносова – 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130; улица Валиханова - 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 101, 101 а, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 120 а, 120 б, 122, 122 а; улица Сакена Сейфуллина - 50, 74, 76, 78, 80, 82, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Табигат- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20; переулок Тихий – 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Степная – 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 328

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Войков көшесі, 43, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Щучинск қаласының № 10 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Луначарский көшесі - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 197 а, 199, 223; Интернациональная көшесі - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; Абылай хан көшесі - 104, 104 а, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 116 а, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 132, 134, 135, 136, 139, 143, 145, 155; Мұхтар Әуезов көшесі - 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 173, 175, 177, 179, 185, 189, 191, 193, 195; Боровская көшесі - 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 215, 217, 219; Набережная көшесі - 146, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177; Севастополь көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47 а; Московская көшесі - 1, 2 ,3, 4 ,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 50, 51,56, 58; Одесская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 а, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 54, 60, 62, 64, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103; Морозов көшесі - 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 89; Циалковский көшесі - 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30; Шевченко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Жас ұлан көшесі - 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Восточная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Фрунзе көшесі -1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; Войков көшесі -54, 78, 80, 82, 84.
№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Саяхат көшесі, 10, әкімшілік ғимарат.

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Войкова, 43, здание коммунального государственного учреждения "Школа – интернат № 10 города Щучинск отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: город Щучинск, улица Луначарского - 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 197 а, 199, 223; улица Интернациональная - 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 142, 144, 146, 152, 154, 156, 158, 160, 166, 168, 170, 172, 174, 178, 186; улица Абылай хана - 104, 104 а, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 116 а, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 132, 134, 135, 136, 139, 143, 145, 155; улица Мухтара Ауэзова - 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 173, 175, 177, 179, 185, 189, 191, 193, 195; улица Боровская - 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 215, 217, 219; улица Набережная - 146, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 165, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 177; улица Севастопольская - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47 а; улица Московская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 56, 58; улица Одесская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15 а, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32; улица Малик Габдуллин - 54, 60, 62, 64, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 91, 93, 95, 97, 99, 103; улица Морозова - 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 89; улица Циалковского - 17, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Шевченко - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Жас улан - 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; улица Восточная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13 а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Фрунзе - 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; улица Чапаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12; улица Войкова – 54, 78, 80, 82, 84.
Избирательный участок № 329
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Саяхат, 10, административное здание.

Шекаралары: Щучинск қаласы, Морозов көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50; Войков көшесі - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Луначарский көшесі - 228, 228 а; Алаш көшесі - 221, 252, 254, 256; Циалковский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Саяхат көшесі – 4, 12, 17, 23; Марфуға Бектемірова көшесі - 243, 245; Толкунов көшесі – 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 272, 274; Степная көшесі - 225, 229, 231, 233.
№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Куйбышев көшесі, 1, әкімшілік ғимарат.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Көктем көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; Тұлпар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 67 б, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91,92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; Батыс көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 б, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 а, 83, 83 а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; Куйбышев көшесі - 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 104, 106; Арман көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; Мерей көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; ПЧ-3 шағын ауданы; Нефтебаза шағын ауданы; Казарма 259 километр; Казарма 264 километр; Ветлаборотория.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Горный шағын ауданы, 28, "Ақмола облысы білім басқармасының Щучинск қаласының "Білім-инновация" IT лицей - интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Морозова - 2, 4, 6, 8, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50; улица Войкова - 2, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Луначарского - 228, 228 а; улица Алаш - 221, 252, 254, 256; улица Циалковского - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16; улица Саяхат – 4, 12, 17, 23; улица Марфуға Бектемірова - 243, 245; улица Толкунова – 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 272, 274; улица Степная - 225, 229, 231, 233.
Избирательный участок № 330
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Куйбышева, 1, административное здание.
Границы: город Щучинск, улица Коктем - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 а, 3, 4, 4 а, 5, 6, 6 а, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37; улица Тулпар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62 а, 63, 64, 65, 66, 67, 67 а, 67 б, 68 а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102; улица Батыс - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 2, 2 б, 3, 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82 а, 83, 83 а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119; улица Куйбышева - 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52 а, 53, 53 а, 54, 55, 56, 57, 58, 58 а, 58 б, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69 а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87 а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101 а, 102, 104, 106; улица Арман - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 а, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34 а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49; улица Мерей - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 3 а, 4, 4 а, 4 б, 5, 6, 7, 7 а, 8, 8 а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23 а, 25, 27, 29, 31, 33, 35; микрорайон ПЧ-3; микрорайон Нефтебазы; Казарма 259 километр; Казарма 264 километр; Ветлаборатория.
Избирательный участок № 331
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон Горный, 28, здание коммунального государственного учреждения "IT лицей-интернат "Білім-инновация" города Щучинск управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Энергетиков көшесі - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; Талғат Бигелдинов көшесі - 2, 2 а, 3, 3 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Ақсай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Аққайың көшесі - 1, 1 г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Фабричная көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; Берен көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Шаңырақ көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11; "Горный" шағын ауданы - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27, 38.
№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Киров көшесі, 58, "Ә.Н. Бөкейхан атындағы Қазақ орман шаруашылығы және агроорманмелиорация ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, Киров көшесі - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72; Цветная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29; Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; Тимирязев көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Ботаническая көшесі - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 г, 8 д, 12, 14, 16, 18 а, 20, 22 а, 51 а, 52 а, 87; Сеченов көшесі - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; Гоголь көшесі - 10, 10/1, 10/2, 12, 22 а, 24, 30, 40, 87; Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; 2-ші Пушкин көшесі – 1, 10, 14 б, 25; Чехов көшесі -1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Солтүстік көшесі - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Товарищеская көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Верхняя көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 20; Жаңа ЩИПТ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б.
№ 333 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Зеленая көшесі, 24, "Щучье Шипажай" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, "Щучье Шипажай" акционерлік қоғамы; Зеленая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13 а, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; Приозерная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; Кентау көшесі- 1, 2, 3, 4, 5; Ақылбай кордоны.
№ 334 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Мәлік Ғабдуллин көшесі, 5, "Кокшетау-Мельинвест" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Энергетиков - 1, 1 а, 1 б, 1 в, 1 г, 1 д, 1 е, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 11 а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 29; улица Талғат Бигелдинов - 2, 2 а, 3, 3 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 21, 23, 25, 25 а, 25 б, 27, 29, 31, 31 а, 33, 33 а, 35, 37, 39, 41, 43, 45; улица Аксай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; улица Аккайын - 1, 1 г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Фабричная - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 2 в, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7; улица Берен - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Шанырак - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 11; микрорайон "Горный" - 1, 1 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 а, 16, 17, 26, 27, 38.
Избирательный участок № 332
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Кирова, 58, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно – исследовательский институт лесного хозяйства и агролесомелиорации имени А.Н. Букейхана".
Границы: город Щучинск, улица Кирова - 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 53 а, 55, 55 а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72; улица Цветная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23; улица Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29; улица Механизаторская - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Северная - 1, 1 а, 1 б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 в, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 20, 22 а; улица Тимирязева - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Ботаническая - 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8 а, 8 г, 8 д, 12, 14, 16, 18 а, 20, 22 а, 51 а, 52 а, 87; улица Сеченова - 1, 1 а, 3, 5, 7, 9, 11; улица Гоголя - 10, 10/1, 10/2, 12, 22 а, 24, 30, 40, 87; улица Пушкина - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 35; улица 2-я Пушкина – 1, 10, 14 б, 25; улица Чехова - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; улица Солтустик - 1, 1 а, 2, 2 а, 2 б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Товарищеская - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 7 а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Верхняя - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 20; микрорайон Новый ЩИПТ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 19 б.
Избирательный участок № 333
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Зеленая, 24, здание акционерного общества "Санаторий Щучинский".
Границы: город Щучинск, акционерное общество "Санаторий Щучинский", улица Зеленая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 12 б, 13 а, 14, 14 а, 14 б, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21; улица Приозерная - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 6, 7, 8, 10; улица Кентау - 1, 2, 3, 4, 5; Акылбайский кордон.
Избирательный участок № 334
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Малика Габдуллина, 5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Кокшетау-Мельинвест".

Шекаралары: Щучинск қаласы, Марфуға Бектемірова көшесі - 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 246, 248, 254; Толкунов көшесі - 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 202 , 203, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; Степная көшесі – 150, 152, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 а, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; Оқжетпес көшесі - 120, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199; Лесная көшесі - 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153; Табиғат көшесі - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 65, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107 б, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 116, 116 а, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; Ақан сері көшесі - 35, 37, 39, 41, 45 е, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; Алтын дән көшесі – 24 б, 27, 27 а, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 37 в, 39, 39 а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Дорожная көшесі - 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; Западная көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47; Одесская көшесі - 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 141, 146, 148, 150, 150 а; Сенобаза шағын ауданы; Ақжол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Щучинск көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; Морозов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9; Московская көшесі - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187, 193; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 27, 29, 31.
№ 335 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, шағын ауданы ЦРБ, 1 В, "Авиценна-Бурабай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Щучинск қаласы, шағын ауданы ЦРБ.
№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Бурабай кентінің Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: город Щучинск, улица Марфуға Бектемірова - 130, 132, 134, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 246, 248, 254; улица Толкунова - 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 202, 203, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254; улица Степная – 150, 152, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 203 а, 204, 205, 206, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232; улица Окжетпес - 120, 122, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199; улица Лесная - 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153; улица Табигат - 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146 а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196 а; улица Ахмет Байтурсынулы - 65, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98 а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107 б, 108, 109, 110, 111, 112, 115, 116, 116 а, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140; улица Акан Сери - 35, 37, 39, 41, 45 е, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79 а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 100 а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; улица Алтын дан - 24 б, 27, 27 а, 29, 31, 33, 35, 37, 37 а, 37 б, 37 в, 39, 39 а, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72 а, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; улица Дорожная - 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60 а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 74 а, 76, 76 а; улица Западная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47; улица Одесская - 67, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 139, 140, 141, 146, 148, 150, 150 а; микрорайон Сенобаза; улица Акжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Малик Габдуллин - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11; улица Щучинская - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12; улица Морозова - 1, 3, 5, 7, 9; улица Московская - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 179 а, 181, 183, 185, 187, 193; улица Бейбитшилик - 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 19, 21, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 335
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, микрорайон ЦРБ, 1 В, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Авиценна-Бурабай".
Границы: город Щучинск, микрорайон ЦРБ.
Избирательный участок № 336
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сакена Сейфуллина поселка Бурабай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Бурабай кенті, Дорожкиных көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26, 47 б; Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Қарбай Мұсабаев көшесі - 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 100 а, 102, 104, 106, 110; Алимусиных көшесі - 2, 2 г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Киснеревых көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Табиғат шағын ауданы – 18, 19, 22, 41, 59, 67, 86.
№ 337 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 47 Б, "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, Көкмайса көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 17, 19; Кенесары көшесі – 31, 31/5, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 55, 56, 57, 57 а/1, 57 а/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; Алатау көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; Шәмші Қалдаяқов көшесі - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Орман көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Жібек жолы көшесі - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66; Біржан сал көшесі - 6, 13, 14, 15, 22, 28; Бөгембай батыр көшесі - 3, 5, 5 а, 6, 7, 11; Андықожа батыр көшесі –2, 9, 10, 18, 18/2; Үкілі Ыбырай көшесі - 1; Құлагер көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12 а, 12 б, 16; Мерей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 21, 22; Көкше көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 39 а; Шаңырақ шағын ауданы - 10, 17, 26; Көркем шағын ауданы: Ақжайық көшесі - 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 г, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; кордондар: "Сабатас" - 1, 2; "Мирная долина" - 1, 2; "Веселый" - 1, 2, 3; "Аққайын" - 1, 2; "Отрадный" - 1; "Золотой Бор" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Красный яр" - 1; мейманхана кешендері: "Береке", "Нұрсат", "Әлем", "Әлем +", "Айнакөл", "Астана", "Жұмбақтас", "Жансая", "Шаңырақ", "Нұрлытау", "Азия", "Ақмолатурист", "Продкорпорация", "Глория", "Рахат", "Евразия"; Сарыбұлақ ауылының аумағы.
№ 338 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 26, Бурабай ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің жанындағы "Орталықтандырылған кітапханалық жүйе" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бурабай кентінің үлгілі кітапханасының ғимараты.

Границы: поселок Бурабай, улица Дорожкиных – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; улица Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 22, 24, 26, 47 б; улица Шоқан Уәлиханов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; улица Қарбай Мұсабаев - 1, 2, 2 в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 91, 92, 96, 98, 99, 100, 100 а, 102, 104, 106, 110; улица Алимусиных - 2, 2 г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/3, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Киснеревых - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 29, 31, 33, 35; микрорайон Табигат – 18, 19, 22, 41, 59, 67, 86.
Избирательный участок № 337
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 47 Б, здание государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай" Управления делами Президента Республики Казахстан".
Границы: поселок Бурабай, улица Кокмайса - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 13 а, 14, 17, 19; улица Кенесары – 31, 31/5, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 55, 56, 57, 57 а/1, 57 а/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 98; улица Алатау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40; улица Шәмші Қалдаяқов - 1, 2, 3, 4, 4 а, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Орман - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Жибек жолы - 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 37, 39, 43, 47, 51, 51 а, 53, 66; улица Биржан сала - 6, 13, 14, 15, 22, 28; улица Богембай батыра - 3, 5, 5 а, 6, 7, 11; улица Андыкожа батыра - 2, 9, 10, 18, 18/2; улица Укили Ибрая - 1; улица Кулагер - 1, 2, 2 а, 3, 3 а, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 12, 12 а, 12 б, 16; улица Мерей - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 21, 22; улица Көкше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 39 а; микрорайон Шанырак - 10, 17, 26; микрорайон Коркем: улица Акжайык - 1, 2, 3, 3 а, 3 б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 г, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26; кордоны: "Сабатас" - 1, 2; "Мирная долина" - 1, 2; "Веселый" - 1, 2, 3; "Аккаин" - 1, 2; "Отрадный" - 1; "Золотой Бор" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; "Красный яр" - 1; гостиничные комплексы: "Береке", "Нурсат", "Алем", "Алем +", "Айнаколь", "Астана", "Жумбактас", "Жансая", "Шанырак", "Нурлытау", "Азия", "Акмолатурист", "Продкорпорация", "Глория", "Рахат", "Евразия"; территория села Сарыбулак.
Избирательный участок № 338
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 26, здание модельной библиотеки поселка Бурабай коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Бурабайского района.

Шекаралары: Бурабай кенті, Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; Жамбыл көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; Казахстанская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73 а, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; саяжайлар паркі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Кенесары көшесі – 1, 1 в, 3, 9, 10, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 32 а, 34, 36; Сәкен Сейфуллин көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; Абай көшесі - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ілияс Есенберлин көшесі - 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; "Прогресс" пансионаты; "Смак", "Айдана" мейманханалары; "Алматы", "Архидом", "Кокшебель", "Евразия Делюкс", "Ақ-Бұлақ", "Эдем", "Каста", "Марсель" мейманхана кешендері.
№ 339 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Бурабай көлінің оңтүстік-батыс жағалауы, 5, "Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, "Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені; "Абылайхан" қонақ үйі; "Голубой залив" кордоны; "Оқжетпес" пансионаты; Бурабай көлінің оңтүстік-батыс жағалауы бөлігінің аумағы.
№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 1 В, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Бурабай" облыстық балаларды оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Бурабай кенті, "Бурабай" облыстық балаларды оңалту орталығы.
№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Оқжетпес ауылы, Достық көшесі, 30, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Оқжетпес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Оқжетпес ауылының аумағы.
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қызылағаш ауылы, Мектеп көшесі, 15, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Абылайхан атындағы Қызылағаш ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылағаш ауылының аумағы.
№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ақылбай ауылы, Мамыр Сағитов көшесі, 9, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Ақылбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақылбай, Озерное ауылдарының аумағы.
№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарабауыр ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарабауыр ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарабауыр ауылының аумағы.
№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Атамекен ауылы, Школьная көшесі, 25, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Атамекен ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Атамекен ауылының аумағы.
№ 347 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қаражар ауылы, Центральная көшесі, 17 А, әкімшілік ғимарат.
Шекаралары: Қаражар ауылының аумағы.
№ 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жасыл ауылы, Школьная көшесі, 8, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Жасыл ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жасыл ауылының аумағы.
№ 349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Шиелі ауылы, Школьная көшесі, 7, әкімшілік ғимарат.
Шекаралары: Шиелі ауылының аумағы.
№ 350 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жаңажол ауылы, Жеңіс көшесі, 22, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол, Жарқайын ауылдарының аумағы.
№ 351 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Веденовка ауылы, Кенесары хан көшесі 6, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Веденовка ауылының аумағы.
№ 352 сайлау учаскесі

Границы: поселок Бурабай, улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 а, 6 б, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 25 а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42 а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49 а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61 а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 а, 75, 76, 76 б, 77, 78, 79; улица Джамбула - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20 а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45 а, 47, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 67; улица Казахстанская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 а, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49/1, 49 б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 73 а, 75, 75 а, 77, 79, 81, 83, 83 а, 85, 87, 89, 89 а, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139; парк дачи – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Кенесары – 1, 1 в, 3, 9, 10, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 32 а, 34, 36; улица Сәкен Сейфуллин - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22, 22 а, 25, 27, 29, 37 а, 43; улица Абай - 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20 а, 21, 22, 24, 26, 27, 28 а, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Ыбырай Алтынсарин - 1, 2, 3, 5, 6, 6 а, 7, 7 а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Ілияс Есенберлин - 1, 2, 4, 6, 8, 16, 20, 22, 24, 26, 30; пансионат "Прогресс"; гостиницы: "Смак", "Айдана"; гостиничные комплексы: "Алматы", "Архидом", "Кокшебель", "Евразия Делюкс", "Ак-Булак", "Эдем", "Каста", "Марсель".
Избирательный участок № 339
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, территория Юго-западный берег озера Бурабай, 5, здание акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес".
Границы: поселок Бурабай, лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес"; отель "Абылайхан"; кордон "Голубой залив"; пансионат "Окжетпес"; часть территория юго-западного берега озера Бурабай.
Избирательный участок № 340
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, поселок Бурабай, улица Кенесары, 1 В, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной детский реабилитационный центр "Бурабай" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: поселок Бурабай, областной детский реабилитационный центр "Бурабай".
Избирательный участок № 341
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Окжетпес, улица Достык, 30, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Окжетпес отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Окжетпес.
Избирательный участок № 342
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кызылагаш, улица Мектеп, 15, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абылайхана села Кызылагаш отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кызылагаш.
Избирательный участок № 343
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Акылбай, улица Мамыр Сағитов, 9, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акылбай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Акылбай, Озерное.
Избирательный участок № 345
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карабауыр, улица Мухтара Ауэзова, 2, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Карабаур отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карабауыр.
Избирательный участок № 346
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Атамекен, улица Школьная, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Атамекен отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Атамекен.
Избирательный участок № 347
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Каражар, улица Центральная, 17 А, административное здание.
Границы: территория села Каражар.
Избирательный участок № 348
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жасыл, улица Школьная, 8, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жасыл отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жасыл.
Избирательный участок № 349
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Шиели, улица Школьная, 7, административное здание.
Границы: территория села Шиели.
Избирательный участок № 350
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жанажол, улица Женис, 22, здание сельского клуба.
Границы: территория сел Жанажол, Жаркайын.
Избирательный участок № 351
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Веденовка, улица Кенесары хан 6, здание сельского дома культуры.
Границы: территория села Веденовка.
Избирательный участок № 352

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 4 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарабұлақ ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылының аумағы.
№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Зеленый Бор ауылы, № 2 шағын аудан, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Зеленый Бор, Молбаза ауылдарының аумағы.
№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Мәдениет ауылы, Амангелді Иманов көшесі, 24 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Есмағамбет Исмаилов атындағы Мәдениет ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мәдениет ауылының аумағы.
№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Жаңаталап ауылы, Школьная көшесі, 4 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Жаңаталап ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңаталап ауылының аумағы.
№ 356 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қымызынай ауылы, Абай көшесі, 11/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қымызнай ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қымызынай ауылының аумағы.
№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Златополье ауылы, Парковая көшесі, 14 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Златополье ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Златополье, Сотниковка ауылдарының аумағы.
№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Обалы ауылы, М.Д. Досанов көшесі, 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Обалы ауылының жалпы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Обалы, Лесной Хутор, Түлкілі, Новоандреевка ауылдарының аумағы.
№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Савинка ауылы, Школьная көшесі, 5 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Савинка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Савинка ауылының аумағы.
№ 361 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Студенческий тұйық көшесі, 1 А, "Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы ветеринария және биотехнология жоғары колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карабулак, улица Тауелсиздиктин 25 жылдығы, 4 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Карабулак отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карабулак.
Избирательный участок № 353
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Зеленый бор, микрорайон № 2, здание сельского дома культуры.
Границы: территория сел Зеленый Бор, Молбаза.
Избирательный участок № 354
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Мадениет, улица Амангельды Иманова, 24 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Есмагамбета Исмаилова села Мадениет отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Мадениет.
Избирательный участок № 355
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Жанаталап, улица Школьная, 4 А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Жанаталап отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Жанаталап.
Избирательный участок № 356
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кымызынай, улица Абая, 11/1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Кымызнай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кымызынай.
Избирательный участок № 357
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Златополье, улица Парковая, 14 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Златополье отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Златополье, Сотниковка.
Избирательный участок № 358
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Обалы, улица М.Д. Досанова, 19, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Обалы отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Обалы, Лесной Хутор, Тулькули, Новоандреевка.
Избирательный участок № 359
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Савинка, улица Школьная, 5 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Савинка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Савинка.
Избирательный участок № 361
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, переулок Студенческий, 1 А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Высший колледж ветеринарии и биотехнологии при управлении образования Акмолинской области".

Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22; Озерная көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 22; Гоголь көшесі – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36; Абай көшесі –1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38; Горький көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; Пушкин көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39; Ленин көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 34, 34 а, 38; Карл Маркс көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24; Досов көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Чайковский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Киров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22; Калинин көшесі – 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; Куйбышев көшесі– 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Подлесная көшесі – 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12; Студенческий тұйық көшесі – 2, 3, 4, 5; "Юность" жатақханасы; балалар сауықтыру орталықтары: "Континент", "ЗвҰздный", "Лесная сказка"; Қатаркөл көлінің оңтүстік жағалауының аумағы; Қатаркөл көлінің жағалауының солтүстік аумағы; Ключевое ауылының аумағы.
№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Ленин көшесі, 29, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қатаркөл ауылының Досов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қатаркөл ауылы, Набережная көшесі – 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 37, 39; Озерная көшесі – 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; Гоголь көшесі – 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 81; Абай көшесі – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 97; Горький көшесі – 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95; Пушкин көшесі – 30 а, 34, 36, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; Ленин көшесі – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70; Карл Маркс көшесі – 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; Досов көшесі – 24, 25, 27, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73; Чайковский көшесі – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 67; Киров көшесі – 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 47, 47а, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67; Калинин көшесі – 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64; Куйбышев көшесі – 17, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53 а, 55, 57; Подлесная көшесі – 13, 14, 15, 17, 21, 27, 29, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 45, 46, 50; Приозерное орманшылығы – 1, 2, 3, 4, 5; "Спутник", "Чайка" демалыс базалары; Вишневое ауылының аумағы.
№ 363 сайлау учаскесі

Границы: село Катарколь, улица Набережная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22; улица Озерная –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 а, 20, 22; улица Гоголя – 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36; улица Абая – 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38; улица Горького – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42; улица Пушкина – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39; улица Ленина – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 34, 34 а, 38; улица Карла Маркса – 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24; улица Досова – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Чайковского – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Кирова – 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22; улица Калинина – 1, 3, 4, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21; улица Куйбышева – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Подлесная – 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12; переулок Студенческий – 2, 3, 4, 5; общежитие "Юность"; детские оздоровительные центры: "Континент", "ЗвҰздный", "Лесная сказка"; территория южного берега озера Катарколь; территория северного берега озера Катарколь; территория села Ключевое.
Избирательный участок № 362
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, улица Ленина, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Досова села Катарколь отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Катарколь, улица Набережная – 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35 а, 37, 39; улица Озерная – 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; улица Гоголя – 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 81; улица Абая – 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 54, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75 а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 97; улица Горького – 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95; улица Пушкина – 30 а, 34, 36, 42, 46, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101; улица Ленина – 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70; улица Карла Маркса – 23, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; улица Досова – 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 73; улица Чайковского – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 67; улица Кирова – 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 28 а, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 47, 47 а, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67; улица Калинина – 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 60, 62, 63, 64; улица Куйбышева – 17, 20, 21, 22, 24, 25, 30, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 53 а, 55, 57; улица Подлесная – 13, 14, 15, 17, 21, 27, 29, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 45, 46, 50; Приозерное лесничество – 1, 2, 3, 4, 5; базы отдыха: "Спутник", "Чайка"; территория села Вишневое.
Избирательный участок № 363

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Сосновка ауылы, Мектеп көшесі, 10/2, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Соснов ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сосновка ауылының аумағы.
№ 364 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Қатаркөл көлінің оңтүстік жағалауының аумағы, 8, "ҚТЖ - Жүк тасымалы" ЖШС филиалы – "Сәкен Сейфуллин атындағы санаторий-профилакторий" ғимараты.
Шекаралары: "ҚТЖ - Жүк тасымалы" ЖШС филиалы – "Сәкен Сейфуллин атындағы санаторий-профилакторий"; "Kazakhstan Electricity Grid Operating Company" "Энергоинформ"" акционерлік қоғамы филиалының оқу орталығы; "Жезказганец" балалар-сауықтыру шипажайы; "Приозерный" шипажай-профилакториі.
№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Кенесары ауылы, Мектеп көшесі, 52 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кенесары ауылының Сәтпаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кенесары ауылының аумағы.
№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Баянбай ауылы, Целинная көшесі, 1 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Баянбай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Баянбай, Брусиловка ауылдарының аумағы.
№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Наурызбай батыр ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Наурызбай батыр атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Наурызбай батыр ауылының аумағы.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Ұрымқай ауылы, Ленин көшесі, 1 Б, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Ұрымқай, Күлстан ауылдарының аумағы.
№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қарашілік ауылы, Школьная көшесі, 1 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Қарашілік ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашілік ауылының аумағы.
№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Дмитриевка ауылы, Ленин көшесі, 36 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Дмитриевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Дмитриевка ауылының аумағы.
№ 372 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Көрнекті ауылы, Гагарин көшесі, 18 Б, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Көрнекті ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көрнекті ауылының аумағы.
№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Кіндікқарағай ауылы, Орталық көшесі, 3 А, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кіндікқарағай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кіндікқарағай ауылының аумағы.
№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Аққайың ауылы, Лесная көшесі, 1 А, "Ақмола облысы табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасының Ұрымқай орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Аққайың ауылының аумағы.
№ 375 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Успеноюрьевка ауылы, Мира көшесі, 4, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Успеноюрьевка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Успеноюрьевка, Клинцы, Қарағай ауылдарының аумағы.
№ 376 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Николаевка ауылы, А.С. Куница көшесі, 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Бурабай ауданы бойынша білім бөлімі Кеңес Одағының батыры А.С. Куница атындағы Николаев ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Николаевка ауылының аумағы.
№ 377 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Райгородок ауылы, Центральная көшесі, 16 Б, "RG Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: Райгородок ауылының аумағы.
№ 755 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Қанай би көшесі, 209 Г, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шоқан Уәлиханов атындағы әскери колледжі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шоқан Уәлиханов атындағы әскери колледжі.
№ 756 сайлау учаскесі

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Сосновка, улица Мектеп, 10/2, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Сосновка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Сосновка.
Избирательный участок № 364
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, территория Южный берег озера Катарколь, 8, здание филиала ТОО "КТЖ - Грузовые перевозки" - "Санаторий-профилакторий имени Сакена Сейфуллина".
Границы: филиала ТОО "КТЖ - Грузовые перевозки" - "Санаторий-профилакторий имени Сакена Сейфуллина"; учебный центр филиала Акционерного общества "Энергоинформ" "Kazakhstan Electricity Grid Operating Company"; детско-оздоровительный санаторий "Жезказганец"; санаторий-профилакторий "Приозерный".
Избирательный участок № 365
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Кенесары, улица Мектеп, 52 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сатпаева села Кенесары отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Кенесары.
Избирательный участок № 366
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Баянбай, улица Целинная, 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Баянбай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Баянбай, Брусиловка.
Избирательный участок № 368
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Наурызбай батыра, улица Шокана Уалиханова, 4, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Наурызбай батыра отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Наурызбай батыра.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Урумкай, улица Ленина, 1 Б, здание сельского дома культуры.
Границы: территория сел Урумкай, Кульстан.
Избирательный участок № 370
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Карашилик, улица Школьная, 1 Б, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Карашилик отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Карашилик.
Избирательный участок № 371
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Дмитриевка, улица Ленина, 36 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Дмитриевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Дмитриевка.
Избирательный участок № 372
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Корнекты, улица Гагарина, 18 Б, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Курнекты отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Корнекты.
Избирательный участок № 373
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Киндиккарагай, улица Орталык, 3 А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Киндыккарагай отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Киндиккарагай
Избирательный участок № 374
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Аққайың, улица Лесная, 1 А, здание коммунального государственного учреждения "Урумкайское учреждение лесного хозяйства Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области".
Границы: территория села Аққайың.
Избирательный участок № 375
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Успеноюрьевка, улица Мира, 4, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Успеноюрьевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория сел Успеноюрьевка, Клинцы, Карагай.
Избирательный участок № 376
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Николаевка, улица А.С. Куницы, 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Героя Советского Союза А.С. Куницы села Николаевка отдела образования по Бурабайскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: территория села Николаевка.
Избирательный участок № 377
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Райгородок, улица Центральная, 16 Б, здание товарищества с ограниченной ответственностью "RG Gold".
Границы: территория села Райгородок.
Избирательный участок № 755
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Канай би, 209 Г, здание республиканского государственного учреждения "Военный колледж Министерства обороны Республики Казахстан имени Шокана Уалиханова".
Границы: Военный колледж Министерства обороны Республики Казахстан имени Шокана Уалиханова.
Избирательный участок № 756

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Алтын күз көшесі, 4/1, "Санаторий Алмаз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекаралары: "Зеленый Бор", "Арқа" шипажай-профилакторийлері; "Алмаз" шипажайы; "Бура" демалыс базасы; "Ақ-желкен", "Ақ жиек", "Жұмбақтас" пансионаттары; "Ботагөз", "Сұңқар" демалыс үйлері; "Сұлтан", "Самал" қонақ үйлері.
№ 757 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Қатаркөл ауылы, Қатаркөл көлінің солтүстік-шығыс жағалауы, 2-корпус, Астана қаласы әкімдігінің "Қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға және мүгедектігі бар балаларға арналған оңалту орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Астана қаласы әкімдігінің "Қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға және мүгедектігі бар балаларға арналған оңалту орталығы", "Discovery-Borovoe" сауықтыру оңалту орталығы.
№ 788 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Абай көшесі, 87 А, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Бурабай ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: уақытша ұстау изоляторы.
№ 789 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Өндіріс көшесі, 1, Ақмола облысы жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы.
Бурабай ауданы әкімінің
2024 жылғы 12 тамыздағы
№ 9 шешіміне
2 -қосымша
Бурабай ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6918 болып тіркелген).
2. "Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Бурабай ауданы әкімінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7380 болып тіркелген).
3. "Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай ауданы әкімінің 2020 жылғы 15 маусымдағы № 11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7902 болып тіркелген).
4. "Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бурабай ауданы әкімінің 2022 жылғы 25 шілдедегі № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28896 болып тіркелген).

Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Алтын күз, 4/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторий Алмаз".
Границы: санатории-профилактории: "Зеленый Бор", "Арка"; санаторий "Алмаз"; база отдыха "Бура"; пансионаты: "Ак-желкен", "Ак жиек", "Жумбактас"; дома отдыха: "Ботагоз", "Сункар"; отели: "Султан", "Самал".
Избирательный участок № 757
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, село Катарколь, северо-восточный берег озера Катарколь, корпус 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Реабилитационный центр для престарелых, лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью" акимата города Астаны.
Границы: "Реабилитационный центр для престарелых, лиц с инвалидностью и детей с инвалидностью" акимата города Астаны, оздоровительный реабилитационный центр "Discovery-Borovoe".
Избирательный участок № 788
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, Абай, 87 А, здание государственного учреждения "Отдел полиции Бурабайского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 789
Местонахождение: Акмолинская область, Бурабайский район, город Щучинск, улица Ондирис, 1, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг город Щучинск, Бурабайский район" управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области.
Границы: центр оказания специальных социальных услуг.
Приложение 2 к решению
акима Бурабайского района
от 12 августа 2024 года
№ 9
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений акима Бурабайского района
1. Решение акима Бурабайского района "Об образовании избирательных участков" от 5 декабря 2018 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6918).
2. Решение акима Бурабайского района "О внесении изменения в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков" от 3 сентября 2019 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7380).
3. Решение акима Бурабайского района "О внесении изменений в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков" от 15 июня 2020 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7902).
4. Решение акима Бурабайского района "О внесении изменений в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков" от 25 июля 2022 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28896).

5. "Бурабай ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 12 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Бурабай ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31441 болып тіркелген).

5. Решение акима Бурабайского района "О внесении изменений в решение акима Бурабайского района от 5 декабря 2018 года № 12 "Об образовании избирательных участков" от 29 декабря 2022 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31441).