Бурабай ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшерін айқындау туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № a-12/493 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 8С-25/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 8866-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 43-1-бабының 2-1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына және 31, 37-баптарына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Бурабай ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері айқындалсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі А.Садыков
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова
Бірлескен Бурабай ауданы
әкімдігінің 2024 жылғы
6 желтоқсандағы

Об определении максимальных размеров земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Бурабайском районе
Совместные постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 6 декабря 2024 года № a-12/493 и решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2024 года № 8С-25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 декабря 2024 года № 8866-03
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 43-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 и статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Бурабайском районе согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурабайского района А.Садыков
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к совместному
постановлению акимата
Бурабайского района
от 6 декабря 2024 года

№ a-12/493
қаулысына
және Бурабай аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 8С-25/1 шешіміне
қосымша
Бурабай ауданында шаруа немесе фермер қожалығын, ауыл шаруашылығы өндірісін жүргізу үшін уақытша өтеулі жер пайдалану (жалға алу) құқығын беру жөніндегі конкурсқа шығарылатын жер учаскелерінің ең жоғары мөлшері
Ауыл шаруашылығы алқаптарының ауданы, гектар
Оның ішінде
егістік
шабындықтар
жайылымдар
Шаруа немесе фермер қожалығын жүргізу үшін

№ a-12/493
и решению Бурабайского
районного маслихата
от 6 декабря 2024 года
№ 8С-25/1
Максимальные размеры земельных участков, выставляемых на конкурс по предоставлению права временного возмездного землепользования (аренды) для ведения крестьянского или фермерского хозяйства, сельскохозяйственного производства в Бурабайском районе
Площадь сельскохозяйственных
угодий, гектар
В том числе
пашня
сенокосы
пастбища
Для ведения крестьянского или фермерского хозяйства