"Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 бірлескен қаулысына және шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 119 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 64 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 наурызда № 8530-04 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысы бойынша жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2011 жылғы 12 қазандағы № 328 және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 415 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3378 болып тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
бірлескен әкімдіктің қаулысы мен мәслихаттың шешімінің қосымшасында:
Қарғалы ауданы бойынша:
Желтау ауылдық округі бойынша – 140-жолы "Шәмші Қалдаяқов ауылы" алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 140-1 жолмен толықтырылсын:
"
Шәмші Қалдаяқов ауылы
140-1
Шәмші Қалдаяқов ауылы
105
";
Мұғалжар ауданы бойынша:
Батпақкөл ауылдық округі – мынадай мазмұндағы 231-1 жолмен толықтырылсын:
"
231-1
Шеңгелші ауылы
75
";
Құмжарған ауылдық округі бойынша – 252-жолы "Шеңгелші ауылы" алып тасталсын;
Темір ауданы бойынша:
Сарыкөл ауылдық округі бойынша – 302-жолы "Сарыкөл" ауылы" алып тасталсын;
Шалқар ауданы бойынша:
Бозой ауылдық округі бойынша – 354-жолы "Қоянқұлақ ауылы" алып тасталсын;
Есет Көтібарұлы ауылдық округі бойынша – 360-жолы "Алақозы ауылы" алып тасталсын.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева

О внесении изменений и дополнений в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение Актюбинского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 14 марта 2024 года № 119 и решение Актюбинского областного маслихата от 14 марта 2024 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2024 года № 8530-04
ПОСТАНОВЛЯЕТ и РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Актюбинской области от 12 октября 2011 года № 328 и решение Актюбинского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 415 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность по Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3378) следующие изменения и дополнения:
в приложении к совместному постановлению акимата и решению маслихата:
по Каргалинскому району:
по Желтаускому сельскому округу – строку 140 "село Шамши Калдаякова" исключить;
дополнить строкой 140-1 следующего содержания:
"
Село Шамши Калдаякова
140-1
село Шамши Калдаякова
105
";
по Мугалжарскому району:
Батпаккольский сельский округ – дополнить строкой 231-1 следующего содержания:
"
231-1
село Шенгельши
75
";
по Кумжарганскому сельскому округу – строку 252 "село Шенгельши" исключить;
по Темирскому району:
по Саркольскому сельскому округу – строку 302 "село Сарколь" исключить;
по Шалкарскому району:
по Бозойскому сельскому округу – строку 354 "село Коянкулак" исключить;
по Есет Котибарулы сельскому округу – строку 360 "село Алакозы" исключить.
2. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Председатель областного маслихата Г. Суентаева