"Білім беру ұйымдарының ішкі тәртібінің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 239 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 119 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 мамырдағы № 8580-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Білім беру ұйымдарының ішкі тәртібінің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 239 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4441 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров

О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 1 июля 2015 года № 239 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации образования"
Постановление акимата Актюбинской области от 29 апреля 2024 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 мая 2024 года № 8580-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 1 июля 2015 года № 239 "Об утверждении типовых правил внутреннего распорядка организации образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4441).
2. Государственному учреждению "Управление образования Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров