2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Хромтау қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 156 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 шілдеде № 8608-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 тіркелген) сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Хромтау, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах
Решение Актюбинского областного маслихата от 10 июля 2024 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 июля 2024 года № 8608-04
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12353), Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ: