Ақтөбе облысының ауылдық елді мекендерінде аса тапшы медициналық мамандықтарды айқындау туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 тамыздағы № 232 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 тамызда № 8619-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении остродефицитных медицинских специальностей в сельских населенных пунктах Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 19 августа 2024 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 августа 2024 года № 8619-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысының ауылдық елді мекендерде аса тапшы медициналық мамандықтар айқындалсын.
2. "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

1. Определить остродефицитные медицинские специальности в сельских населенных пунктах Актюбинской области согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.