Алға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 "Ақтөбе облысының Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 39 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 ақпанда № 8521-04 болып тіркелді
Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 "Ақтөбе облысының Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-163 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алға ауданының әкімі Н. Ержанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Қайыр
"___" ____________2023 ж.

О внесении изменения в постановление акимата Алгинского района от 30 мая 2018 года № 232 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району Актюбинской области"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 21 февраля 2024 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 февраля 2024 года № 8521-04
Акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алгинского района от 30 мая 2018 года № 232 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-163) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно қосымшасына к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгинского района Н. Ержанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ "Управление
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Актюбинской области"
А. Қайыр
"___"___________ 2023 г.

Алға ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 39 қаулысына қосымша
Алға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша жалпы ортақ пайдаланатын аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары, индекстері мен тізбесі
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-AL-19
Алға-Қарабұлақ
40
2
KD-AL-20
"Ақтөбе-Болгарка-Шұбарқұдық" - Әскери бөлімше

Приложение к постановлению акимата Алгинского района от 21 февраля 2024 года № 39
Приложение к постановлению акимата Алгинского района от "30" мая 2018 года № 232
Наименования, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения общего пользования по Алгинскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-AL-19
Алга-Карабулак
40
2
KD-AL-20
"Актобе-Болгарка-Шубаркудук"- Воинская часть