Байғанин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 қаңтарда № 8678-04 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8, 11- баптарына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 241
шешіміне 1 қосымша
Ащы ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ноғайты ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Ноғайты ауылы)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Ноғайты ауылы)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 2 қосымша
Жаңажол ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Оймауыт ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Оймауыт ауылы)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Оймауыт ауылы)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 3 қосымша
Жарқамыс ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қаражар ауылы Жарқамыс ауылы Ақтам ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Жарқамыс, Қаражар, Ақтам ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Жарқамыс, Қаражар, Ақтам ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 4 қосымша
Көлтабан ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жыңғылдытоғай ауылы Жарлы ауылы Қораши ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Жарлы, Қораши, Жыңғылдытоғай ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Жарлы, Қораши, Жыңғылдытоғай ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 5 қосымша
Қарауылкелді ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қосарал ауылы Кенжалы ауылы Көкбұлақ ауылы Қарауылкелді ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Қарауылкелді, Кенжалы, Көкбұлақ, Қосарал ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері ((Қарауылкелді, Кенжалы, Көкбұлақ, Қосарал ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 6 қосымша
Қопа ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ебейті ауылы Көптоғайауылы Қопа ауылы Айрық ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Ебейті, Айырық, Көптоғай, Қопа ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Ебейті, Айырық, Көптоғай, Қопа ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 7 қосымша
Қызылбұлақ ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Кемерши ауылы Жаңатаңауылы Бұлақтыкөлауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Кемерши, Бұлақтыкөл, Жаңатаң ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Кемерші, Бұлақтыкөл, Жаңатаң ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 8 қосымша
Миялы ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Дияр ауылы Миялы ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Миялы, Дияр ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Миялы, Дияр ауылдары)
Байғанин ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 9 қосымша
Сартоғай ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Алтай батыр ауылы Шұқырши ауылы Баршақұм ауылы
Шартты белгілер
-
Бағалау аймақтарының шекаралары
I
-
Аймақ нөмірі
1,50
-
Түзету коэффициенті
-
Елді мекендердің жерлері (Алтай батыр, Баршақұм, Шұқырши ауылдары)
-
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер, елді мекендердің жерлері (Алтай батыр, Баршақұм, Шұқырши ауылдары)
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 241
шешіміне 10 қосымша
Байғанин ауданының ауылдық елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
реттік нөмірі
кадастрлық тоқсан
аймақтың нөмірі
бағалау аймағының шекарасы
түзету коэффициенттері

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктах Байганинского района
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 27 декабря 2024 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 января 2025 года № 8678-04
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктах Байганинского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Ащынского сельского округа
село Ногайты
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (село Ногайты)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (село Ногайты)
Приложение 2 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Жанажолского сельского округа
село Оймауыт
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (село Оймауыт)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (село Оймауыт)
Приложение 3 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Жаркамысского сельского округа
село Каражарсело Жаркамыссело Актам
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Жаркамыс, Каражар, Актам)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Жаркамыс, Каражар, Актам)
Приложение 4 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Культабанского сельского округа
село Жарлысело Корашисело Жынгылдытогай
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Жарлы, Жынгылдытогай, Кораши)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Жарлы, Жынгылдытогай, Кораши)
Приложение 5 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Карауылкелдинского сельского округа
село Косаралсело Кокбулаксело Карауылкелдысело Кенжалы
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Карауылкелды, Кокбулак, Косарал, Кенжалы)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Карауылкелды, Кокбулак, Косарал, Кенжалы)
Приложение 6 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Копинского сельского округа
село Айрыксело Копасело Ебейтисело Коптогай
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Ебейти, Коптогай, Копа, Айрык)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Ебейти, Коптогай, Копа, Айрык)
Приложение 7 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Кызылбулакского сельского округа
село Жанатансело Кемершисело Булактыкол
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Кемерши, Жанатан, Булактыкол)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Кемерши, Жанатан, Булактыкол)
Приложение 8 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Миялинского сельского округа
село Диярсело Миялы
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Миялы, Дияр)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Миялы, Дияр)
Приложение 9 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Проект (схема) зонирования земель Сартогайского сельского округа
село Баршакумсело Шукыршисело Алтай Батыр
Условные обозначения
-
границы оценочных зон
I
-
номер зоны
1,50
-
поправочный коэффициент
-
земли населенных пунктов (села Алтай батыр, Баршакум, Шукырши)
-
земли сельскохозяйственного назначения земель населенных пунктов (села Алтай батыр, Баршакум, Шукырши)
Приложение 10 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 241
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Байганинского района
порядковый номер
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочной зоны
поправочные коэффициенты