Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 113 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Ойыл ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 123 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8551-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 113 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Ойыл ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8495 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Займолдин

О признании утратившим силу решения Уилского районного маслихата от 8 февраля 2024 года № 113 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в Уилском районе к 35 – летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2024 года № 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 марта 2024 года № 8551-04
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата от 8 февраля 2024 года № 113 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в Уилском районе к 35 – летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8495).
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уилского
районного маслихата
С. Займолдин