Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 мамырдағы № 69 "Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қарашадағы № 175 "Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 202 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 желтоқсанда № 8669-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің "Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қарашадағы № 175 "Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 13 мамырдағы № 69 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8582-04 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ойыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Уилского района Актюбинской области от 13 мая 2024 года № 69 "О внесении изменения в постановление акимата Уилского района от 6 ноября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району""
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 17 декабря 2024 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 декабря 2024 года № 8669-04
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уилского района Актюбинской области "О внесении изменения в постановление акимата Уилского района от 6 ноября 2020 года № 175 "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району"" от 13 мая 2024 года № 69 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8582-04).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уилского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев