Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 маусымдағы № 206 "Шалқар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 қазандағы № 356 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 қарашада № 8646-04 болып тіркелді
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 13 маусымдағы № 206 "Шалқар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 28518 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бекітілген Ішкі сауда қағидаларына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының
әкімі
Ж. Жидеханов

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 13 июня 2022 года № 206 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Шалкарского района"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 31 октября 2024 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 ноября 2024 года № 8646-04
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 13 июня 2022 года № 206 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Шалкарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28518) следующее изменение:
прембулу указанного постановления изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами внутренней торговли утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского
района
Ж. Жидеханов