Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Алматы облысы бойынша кеніздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" № 622 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 355 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 қарашада № 6188-05 болып тіркелді
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Алматы облысы бойынша кеніздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" № 622 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5049 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғаннан кейін Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология және
табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің
Алматы облысы бойынша
экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысы Қ. Байеділов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрлігі Геология
комитетінің "Оңтүстікқазжерқойнауы"
Оңтүстік Қазақстан өңіраралық
геология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысы А. Коротков
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 355 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар
№ р/с
Аумақтардың атауы
Бұрыштық нүктелер
Бұрыштық нүктелердің координаталары
Алаңы, (гектар)
Әкімшілік-аумақтық бірлік
Солтүстік ендік
Шығыс бойлық
1
Баянкөл учаскесі
1

О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 28 декабря 2018 года № 622 "Об определении территорий для старательства по Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 27 ноября 2024 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2024 года № 6188-05
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 28 декабря 2018 года № 622 "Об определении территорий для старательства по Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5049) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии
по Алматинской области
Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан" К. Байедилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Южно-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии Комитета геологии
Министерства промышленности
и строительства
Республики Казахстан
"Южказнедра" А. Коротков
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 27 ноября 2024 года № 355
Территории для старательства по Алматинской области
№ п/п
Наименование территории
Угловые точки
Координаты угловых точек
Площадь, (гектар)
Административно-территориальная единица
Северная широта
Восточная долгота
1
Участок Баянколь
1