Іле ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 34-113 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 6190-05 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Іле аудандық мәслихатының төрағасы М. Карибаев

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Илийскому району
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2024 года № 34-113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 декабря 2024 года № 6190-05
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Илийскому району с 4 процентов на 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Илийского районного маслихата М. Карибаев