Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 234 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 6139-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Ұйғыр ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 04-76 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3176 болып тіркелген);
2) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 тамыздағы "Ұйғыр ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекіту туралы" № 08-239 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3459 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жариянған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Б. Елеусизова

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 2 июля 2024 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 июля 2024 года № 6139-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уйгурского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Уйгурского района Алматинской области:
1) Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 10 апреля 2015 года № 04-76 "Об утверждении регламента акимата Уйгурского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3176);
2) Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 26 августа 2015 года № 08-239 "Об утверждении порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Уйгурского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3459).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Б. Елеусизова