2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 69 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 сәуірде № 255-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағының 3) тармақшасына, 64-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Абай облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 5 сәуірдегі
№ 69 қаулысына
қосымша
2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
№ р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Азот тыңайтқыштары
1.
Аммиак селитрасы
N-34,4
65 000,0
тонна
Аммиак селитрасы
N-34,6
Түйіршіктелген кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,7
Кеуекті модификацияланған аммиак селитрасы
N-34,5
Аммиак түйіршікті маркалы нитрат Б
N-34,4
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
Агрохимикат аммиак маркалы Селитра Б
N-34,8
Құрамында 33,5 % азот бар аммиак-нитратты тыңайтқыш

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Постановление акимата области Абай от 5 апреля 2024 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 апреля 2024 года № 255-18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5, пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
акимата области Абай
от 5 апреля 2024 года
№ 69
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Азотные удобрения
1.
Селитра аммиачная
N-34,4
65 000,0
тонна
Селитра аммиачная
N-34,6
Селитра аммиачная гранулированная пористая модифицированная
N-34,7
Селитра аммиачная пористая модифицированная
N-34,5
Селитра аммиачной гранулированной марки Б
N-34,4
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Агрохимикат Селитра аммиачная марка Б
N-34,8
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %

N-32,5-33,5
2.
Сұйық аммоний нитраты, Б маркасы
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
3.
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты Б маркасы
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты В маркалары (аммоний сульфаты)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты - жанама өнім (В маркасы)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты SIB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат-аммоний нитраты
N-26, S-13
Аммоний сульфаты 21% N+24% S
N-21, S-24
4.
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100 000,0
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш (N: S)
N-23-28, S-1-3
Құрамында күкірті бар азотты тыңайтқыш N:S маркасы (26: 13)
N-26, S-13
5.
Карбамид
N 46,2
89 286,0
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, марка SiB ( өзгертілген минералды тыңайтқыш )
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
6.
Сұйық тыңайтқыш КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500,0
тонна
Сұйық азотты тыңайтқыш марка КАС-32
N 32
N-31,7-32,3
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N аммонийный кем емес-6,8, N нитрат кем емес -6,8, N амид кем емес -13,5
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N-32
Сұйық азотты тыңайтқыш (КАС)
N- 29,7-30,3
Сұйық азотты тыңайтқыш КАС
N-31,7-32,3
Сұйық азотты тыңайтқыш марка КАС- 28
N-28
Сұйық азотты тыңайтқыш марка КАС-30
N-30
Сұйық минералды тыңайтқыш "ЕВРО КАС+S"

N-32,5-33,5
2.
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
375 000,0
тонна
3.
Сульфат аммония
N-21, S-24
55 000,0
тонна
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марка Б
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марки В (аммоний сернокислый)
N-21, S-24
Сульфат аммония – побочный продукт (марки В)
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат-нитрат аммония
N-26, S-13
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
4.
Сульфонитрат NS 30:7
N-30, S-7
100 000,0
тонна
Удобрение азотное жидкое (N:S)
N-23-28, S-1-3
Удобрение азотное серосодержащее марка N:S (26:13)
N-26, S-13
5.
Карбамид
N 46,2
89 286,0
тонна
Карбамид
N-46,3
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BMZ
N-46,2, B-0,018, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид+BMZ(aa)
N-46,2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
6.
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
87 500,0
тонна
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
N-31,7-32,3
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный не менее-6,8, N нитратный не менее-6,8, N амидный не менее -13,5
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N- 29,7-30,3
Удобрения жидкие азотные КАС
N-31,7-32,3
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
N-28
Удобрение жидкое азотное марки КАС-30
N-30
Жидкое минеральное удобрение "ЕВРО КАС+S"

N10, P-46
86 500,0
тонна
N-12, P-52
Аммофос марка 12-52
N 12, P 52
Аммофоc 12:52, марка SiB (өзгертілген минералды тыңайтқыш )
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
Аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12, P2O5-52, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025 бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Аммофос
N-11, P-46
Аммофос, марка 12:39
N 12, P 39
Аммофос, марка 11:42
N-11, P-42
Аммофос марка 10:36
N-10, P-36
Аммофос марка 10:33
N-10, P-33
Калий тыңайтқыштары
12.
Калий хлориді
K2О-60
113 840,0
тонна
Калий хлориді, марка SiB
(өзгертілген минералды тыңайтқыш )
K2O-43
Калий хлориді
K2O-45
Калий хлориді (экспорт үшін )
K2О-60
Күрделі тыңайтқыш Growfert марка: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Калий хлориді марка SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
калий хлориді марка B 45%+ BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
калий хлориді марки А-60%+BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
13.
Калий сульфаты
K2O-50
120 000,0
тонна
Калий сульфаты
K2O-52
Калий сульфаты, марка SiB (өзгертілген минералды тыңайтқыш )
K2O-50
Тазартылған калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-53, SO3-45
Тазартылған калий сульфаты (калий сульфаты)
К2О-53,0, S-18,0
Калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-52, SO4-53
Калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-50, SO4-51
NOVA SOP
калий сульфаты-99-дан астам
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
K2O-52, SO3-45
K2O-51, SO3-47
Минералды тыңайтқыш калий сульфаты (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты (Solupotasse®)
K2О-53, S-18
Калий сульфаты еритін
K2O-51,5, SO4-56
Күрделі тыңайтқыш Growfert марка: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
14.
ФЕРТИКА калий сульфаты (калий сульфаты)
K2O-52, SO4-52
120 000,00
тонна
Yara Tera Krista SOP (калий сульфаты)
K2O-52, S-18, SO3-45
15.
Күрделі минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марка KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160 000,0
тонна
Күрделі тыңайтқыштар
16.
Фосфор-Калий тыңайтқыштары
Р-26%, К-5%
100 000,0
тонна
17.
Сұйық күрделі тыңайтқыш (ЖКУ)
N-11, Р-37
100 000,0
тонна
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (ЖКУ) марка 11-37
N-11, Р-37
N-11, P2O5-37
Сұйық күрделі тыңайтқыштар (ЖКУ) марка 10-34
N-10, Р-34
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы , марка 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска марка 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марка SiB (өзгертілген минералды тыңайтқыш )
N 15 P 15 K 15
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка NPK(S) 15:15:15(10)
N-15.P-15.K-15.S-10
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы , марка 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK:16-16-16

N10, P-46
86 500,0
тонна
N-12, P-52
Аммофос марки 12-52
N 12, P 52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Аммофос 12:52+ВMZ
N-12, P-52, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,06
аммофос 12:52+BMZ(aa)
N-12.P2O5-52.B-0.015.Mn-0.001.Zn-0.025. массовая доля свободных аминокислот 0,125
Аммофос плюс
N-10, P-48, MgO-2, S-2
Аммофос
N-11, P-46
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
12.
Калий хлористый
K2О-60
113 840,0
тонна
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-43
Калий хлористый
K2O-45
Калий хлористый (для экспорта)
K2О-60
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2O-61%
Хлорид калия марки SOLUMOP®
KCl-95,8, K2O-60
хлористый калий марки B 45%+ BMZ(aa)
K2O-45, MgO-2, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
хлористый калий марки А-60%+BMZ(aa)
K2O-60, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125
13.
Сульфат калия
K2O-50
120 000,0
тонна
Сульфат калия
K2O-52
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3-45
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
К2О-53,0, S-18,0
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-53
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-50, SO4-51
NOVA SOP
сульфат калия-более 99
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
K2O-52, SO3-45
K2O-51, SO3-47
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия (Solupotasse®)
K2О-53, S-18
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2O-51%, SO3-47%
14.
ФЕРТИКА Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-52
120 000,00
тонна
YaraTera Krista SOP (сульфат калия)
K2O-52, S-18, SO3-45
15.
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
160 000,0
тонна
Комплексные удобрения
16.
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
100 000,0
тонна
17.
Жидкое комплексное удобрение (ЖКУ)
N-11, Р-37
100 000,0
тонна
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
N-11, P2O5-37
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска
N-23, P2O5-13, K2O-8
Нитроаммофоска
N-43,9, P-0,3, K-1,5
Нитроаммофоска
N-14, P2O5-14, K2O-23
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 15:15:15(10)
N-15.P-15.K-15.S-10
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK:16-16-16

N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK:16-16-8
N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска 16:16:16, марка SiB (өзгертілген минералды тыңайтқыш )
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марка 17:17:17
N-17, P-17, K-17
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Азофоска (нитроаммофоска) марка NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы,марка 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Нитроаммофоска күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы,марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка 16:16:16
(N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6)
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска күрделі азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска марка NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска марка NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марка NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска марка 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы,марка NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска), марка 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марка 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Аралас минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ марка FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы марка NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPK-1 (диаммофоска)

N-16, P2O5-16, K2O-16
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK:16-16-8
N-16, P2O5-16, K2O-8
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N-17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Азофоска (нитроаммофоска) марки NPK (МОР) 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N-7, P-7, K-7
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K-20
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 16:16:16
(N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6)
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска марки NPK 24-6-15
N-24, P-6, K-15
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26, NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N-10, P2O5-26, К2О-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)

N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марка: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марка: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марка 23:13:8
N-23, P-13, K-8
18.
Нитроаммофоска NPK, марка: 16:16:16+В
N-16, P-16, K-16, B-0,03
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марка: 16:16:16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марка: 16:16:16+BMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска 16:16:16+BMZ(aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0, 015, Mn-0,001, Zn-0,025 бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125
Нитроаммофоска NPK марка: 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марка NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска),марка NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска),марка NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска),марка NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марка 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска), марка 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06

N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
18.
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P-16, K-16, B-0,03
100 000,0
тонна
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+Zn
N-16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки: 16:16:16+BMZ
N-16, P-16, K-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска 16:16:16+BMZ(aa)
N-16.P2O5-16.K2O-16.B-0.015.Mn-0.001.Zn-0.025.массовая доля свободных аминокислот 0,125
Нитроаммофоска NPK марки: 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
Нитроаммофоска (азофоска),марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска),марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска),марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P2O5-26, S-27
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06

Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Азот-фосфор-калий тыңайтқышы, марка NPKS-4 (NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марка NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска, марка 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска, марка 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска, марка 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марка 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
19.
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, марка NP+S=20:20+14
N-20, P2O5-20, S-14
87 500,0
тонна
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, марка SiB (модификацияланған минералды тыңайтқыш )
N-20, P-20, S-14
Күрделі минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марка NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш
N-20, P2О5-20 + S-14
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, марка NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
Сульфоаммофос марка 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марка 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
N-16, P2O5-20, S-12
Күрделі минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марка NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
20.
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475,00
тонна
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, марка 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21.
NPS 20:20+BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14.B-0,015, Mn-0,001, Zn-0.025 бос аминқышқылдарының массалық үлесі 0,125

Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-8
N-8, P2O5-20, K2O-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-4 (NPK 15:15:15:11)
N-15%, P-15%, K-15%, S-11%
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава, марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
19.
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P2O5-20, S-14
87 500,0
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-20, P2О5-20 + S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Cульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-16, S-10
Сульфоаммофос марки 14:27:10
N-14, P-27, S-10
Сульфоаммофос марки 16:20:12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P2O5-16, S-10
N-16, P2O5-20, S-12
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P-14, S-10
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-16, P2O5-20, S-14
20.
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
101 475,00
тонна
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
21.
NPS 20:20+BMZ(aa)
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,015, Mn-0,001, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот 0,125

101 475,00
тонна
22.
Азот-фосфор - құрамында күкірт бар тыңайтқыш (NPS-тыңайтқыш) марка А түйіршіктелген
NH4-6,0-кем емес, P2O5-12,0, SO3-15,0, CaO-14,0, MgO-0,25
101 475,0
тонна
23.
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты, марка А
N-12, P2О5-61
195 000,0
тонна
Суда еритін кристалды моноаммоний фосфаты марка Б
N-12, P-60
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Тазартылған моноаммоний фосфаты
N-12%, P2O-61%
Суда еритін моноаммоний фосфаты
N-NH4-12±1%, P2O5-61±1%
Күрделі тыңайтқыш Growfert марка: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
24.
Агрохимикат калий монофосфаты
P-52, K-34
258 929,0
тонна
Монокалийфосфат

101 475,00
тонна
22.
Азот-фосфор-серасодержащее удобрение (NPS- удобрение) Марки А гранулированное
NH4-не менее-6,0, P2O5-12,0, SO3-15,0, CaO-14,0, MgO-0,25
101 475,0
тонна
23.
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P2О5-61
195 000,0
тонна
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический марки Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
Моноаммонийфосфат
P2О5-61, N 12
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12%, P2O-61%
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-NH4-12±1%, P2O5-61±1%
Комплексное удобрение Growfert марки: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
24.
Агрохимикат монофосфат калия
P-52, K-34
258 929,0
тонна
Монокалийфосфат

775,00
килограмм
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK GOLD 3-5-40+TE

775,00
килограмм
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE

N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
39.
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
40.
Магний сульфаты (магний сульфаты)

N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
39.
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
775,00
килограмм
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
40.
Магний сернокислый (сульфат магния)

N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
57.
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА марка: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
58.
Тыңайтқыш ФУЛЬВОГУМАТ, марка БИОСТАРТ
калий тұздары, гумин қышқылдары≤40%, калий тұздары, фульво қышқылдары≤5%, биокатализатор≤50%
75 000,00
килограмм
59.
Тыңайтқыш ФУЛЬВОГУМАТ, марка ЭКСПРЕСС
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12%, калий тұздары, фульво қышқылдары≤3%, фосфор қышқылының бір алмастырылған калийі≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000,00
литр
60.
Тыңайтқыш ФУЛЬВОГУМАТ, марка ЭКСТРИМ
калий тұздары, гумин қышқылдары≤12%, калий тұздары, фульво қышқылдары≤3%, фосфор қышқылының бір алмастырылған калийі≤1,5%
2 000,00
литр
61.

N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
57.
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1 125,00
килограмм
58.
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли, гуминовые кислоты≤40%, калийные соли, фульвокислоты≤5%, биокатализатор≤50%
75 000,00
килограмм
59.
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСПРЕСС
калийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,35%, карбамид≤2,5%
2 000,00
литр
60.
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки ЭКСТРИМ
калийные соли, гуминовые кислоты≤12%, калийные соли, фульвокислоты≤3%, калий фосфокнокислый однозамещенный≤1,5%
2 000,00
литр
61.

Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Микроэлементтері бар күрделі суда еритін NPK тыңайтқышы Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристал)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Микроэлементтері бар күрделі суда еритін NPK тыңайтқыш
Yara Tera Kristalon

Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалонкоричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon

N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Тыңайтқыш YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
115.
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
225 000,00
тонна
116.
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%

N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, В-0,02
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7%, P2O5-20%, K2O-28%, MgO-2%, SO3-7,5%, B-0,02%, Fe-0,1%, Mn-0,03%
115.
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
225 000,00
тонна
116.
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%

133.
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, марка "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
134.
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, марка "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
135.
Тыңайтқыш Ультрамаг Комби, марка "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

133.
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150,00
литр
134.
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
3 150,00
литр
135.
Удобрение Ультрамаг Комби, марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%

3 150,00
литр
136.
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,00
литр
136.
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
330 357,00
тонна
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Суда еритін NPK тыңайтқышы , марка 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы , марка: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
137.
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминқышқылдары -9%, L- аминқышқылдары -6,5%, теңіз балдыры сығындысы -4%, органикалық заттар -30%

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38+3MgO+MЭ
137.
Фертигрейн Старт
N-3%, Zn-1%, аминокислоты-9%, L-аминокислоты-6,5%, экстракт морских водорослей-4%, органическое вещество-30%

Тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO-3%,SO3-6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

УдобрениеМастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO-3%,SO3-6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O–26%, CaO-8%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O–30%, MgO-2%, B–0,01%, Cu –0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O–15%, B–0,01%, Cu–0,01%,
Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O–24%, MgO-2%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%,
Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O–18%, MgO-1%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки: 20-20-20

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O–26%, CaO-8%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O–30%, MgO-2%, B–0,01%, Cu –0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O–15%, B–0,01%, Cu–0,01%,
Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N-16%, P2O5-8%, K2O–24%, MgO-2%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%,
Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O–18%, MgO-1%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-20-20

N-20%, P2O5-20%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O–30%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%,
Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки 3-5-55
N-3%, P2O5-5%, K2O–55%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Күрделі тыңайтқыш Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O–42%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%

N-20%, P2O5-20%, K2O–20%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O–30%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%,
Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N-3%, P2O5-5%, K2O–55%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O–42%, B–0,01%, Cu–0,01%, Fe–0,02%, Mn–0,01%, Mo–0,005%, Zn-0,01%

331.
Лигногумат марки АМ
Гуминді заттардың тұздары -80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 750,00
килограмм
332.
Лигногумат марки БМ
Гуминді заттардың тұздары –80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%

331.
Лигногумат марки АМ
Соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
4 750,00
килограмм
332.
Лигногумат марки БМ
Соли гуминовых веществ–80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%

1 250,00
литр
333.
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Гуминді заттардың тұздары –80,0-90,0%, K2O-9,0%,
S-3,0%
1 400,00
литр
334.
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
330 357,00
тонна
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 9.0.1. Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Суда еритін NPK тыңайтқышы Poly-Feed 10.0.1 аммоний нитратымен. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспа) марка NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспа) марка NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспа) марка NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспа) марка NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

1 250,00
литр
333.
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ–80,0-90,0%, K2O-9,0%,
S-3,0%
1 400,00
литр
334.
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
330 357,00
тонна
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
Водорастворимое NPK удобрение марка 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Суда еритін NPK тыңайтқышы марка 18:18:18+2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
Суда еритін NPK тыңайтқышы, марка 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқышы марка: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Күрделі суда еритін тыңайтқыш марка Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Күрделі суда еритін тыңайтқыш марка Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Күрделі суда еритін тыңайтқыш марка Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
335.
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
330 357,00
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
336.
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357,00
тонна
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

Водорастворимое NPK удобрение марка 18:18:18+2MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5 + МЭ
335.
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
330 357,00
тонна
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
336.
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
330 357,00
тонна
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

Тыңайтқыш Ростолон марка: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Тыңайтқыш Ростолон марка: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Тыңайтқыш Ростолон марка: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Тыңайтқыш Ростолон марка: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4

Тыңайтқыш Ростолон марка: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Тыңайтқыш Ростолон марка: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Тыңайтқыш Ростолон марка: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
382.
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn 0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
382.
Бигус
N-0,271, K-0,054, Mg-0,015, Ca-0,076, Cu-000,214, Fe-0,443, Mn 0,00457, Zn-0,0022, В-0,000667, Мо-0,000410

N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
530.
PHYLEN
Жалпы азот (N) 17,5%, Органикалық азот (N) 0,5% амидті азот (N) 7%, формальдегид 10%, магний оксиді (MgO) 2,5%, күкірт оксиді (SO3) 5%, Органикалық көміртегі (С) 9%

N-18%; P-18%; K-18%; Mg-0,9%; MgO-1,5%; S-2,9%; SO3-0,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
Folicare 12-46-8
N-12%; P-46%; K-8%; Mg-0,8%; MgO-1,4%; S-2,1%; SO3-5,3%; B-0,02%; Cu-0,1%; Fe-0,2%; Mn-0,1%; Mo-0,01%; Zn-0,02%
530.
PHYLEN
Общий азот (N) 17,5%, Органический азот (N) 0,5% Амидный азот (N) 7%, формальдегид 10%, оксид магния (MgO) 2,5%, оксид серы (SO3) 5%, углерод органический (С) 9%

1 786,00
литр
531.
PHOSFIK PK
Фосфор ангидриді (P2O5) 30% калий оксиді 20%
3 728,00
литр
532.
MULTICARE рН
Жалпы азот (N) 3% мочевина азоты (N) 3% фосфор ангидриді (P2O5) 21% минералды және органикалық тотықтырғыштар, РН индикаторы
1 522,00
литр
533.
Тыңайтқыш QadamFerti Aminoleaf
Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N) -6%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -1%; суда еритін калий оксиді (К2О)-1%
3 447,00
литр
534.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) -10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) -10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -52%; суда еритін калий оксиді (K2O) -10%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
1 278,00
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N)-20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3)-2%, амид азоты (NH2)-14%, аммоний азоты (NH4)-4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -20%; суда еритін калий оксиді (К2О) -20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) - 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) -12%, аммоний азоты (NH4) -13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -5%; суда еритін калий оксиді (К2О) -5%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA)-0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В)-0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N)-10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3)-4%, амид азоты (NH2)-4%, аммоний азоты (NH4)-2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; хелаттағы Темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA)-0,002%; суда еритін Бор (В) -0,01%;
535.
Тыңайтқыш QadamFerti Boromax
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) -3,2%; Суда Еритін Бор (В)-6%
1 761,00
литр
536.
Тыңайтқыш QadamFerti pH Control
Жалпы Азот (N) -3%, оның ішінде амидті азот (NH2) - 3%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 15%; иондық емес ПАВ-25%
2 418,00
литр
537.
Тыңайтқыш QadamFerti Silimax
Суда еритін калий оксиді (К2О) -15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2)-10%
1 875,00
литр
538.
Тыңайтқыш QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) -4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -8%; суда еритін калий оксиді (K2O) -3%; полисахаридтер-15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA)-0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA)-0,02%; Суда Еритін Бор (В)-0,03%, Цитокининдер-0,05%

1 786,00
литр
531.
PHOSFIK PK
Фосфорный ангидрид (P2O5) 30% Оксид калия 20%
3 728,00
литр
532.
MULTICARE рН
Общий азот (N) 3% Азот мочевины (N) 3% Фосфорный ангидрид (P2O5) 21% Минеральные и органические окислители, индикатор pH
1 522,00
литр
533.
Удобрение QadamFerti Aminoleaf
Свободные Аминокислоты–30%; Общий Азот (N)–6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–1%
3 447,00
литр
534.
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N)–10%, в том числе Аммонийный Азот (NH4)–10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
1 278,00
килограмм
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N)–20%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–2%, Амидный Азот (NH2)–14%, Аммонийный Азот (NH4)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в том числе Амидный Азот (NH2)–12%, Аммонийный Азот (NH4)–13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N)–10%, в том числе Нитратный Азот (NO3)–4%, Амидный Азот (NH2)–4%, Аммонийный Азот (NH4)–2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) –10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA)–0,002%; Водорастворимый Бор (В)–0,01%;
535.
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты–2%; Общий Азот (N)–3,2%; Водорастворимый Бор (В)–6%
1 761,00
литр
536.
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N)–3%, в том числе Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2 418,00
литр
537.
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2)–10%
1 875,00
литр
538.
Удобрение QadamFerti Start
Свободные аминокислоты–4%; Общий Азот (N)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5)–8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О)–3%; Полисахариды–15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA)–0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,02%; Водорастворимый Бор (В)–0,03%, Цитокинины–0,05%

3 646,00
литр
539.
Тыңайтқыш QadamFerti Unileaf
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N)-4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) -6%; суда еритін калий оксиді (K2O) -2%; полисахаридтер-12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA)-0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA)-0,2%; хелатталған мырыш (Zn) (EDTA)-0,2%
2 188,00
литр
540.
Органоминералды тыңайтқыш "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, аминқышқылдары-40, L-6 бос аминқышқылдары, органикалық көміртегі-11, органикалық заттар-30
2 500,00
литр
541.
Күрделі тыңайтқыш "БиоЛип"
Органикалық заттар (көмірсулар,амин қышқылдары) - кемінде 5, Калий-0,028, магний оксиді-0,002, фосфор-0,015
1 375,00
литр
542.
Күрделі тыңайтқыш "Биомикол+"
Органикалық заттар (көмірсулар,амин қышқылдары) - кемінде 4,5, Калий-0,8, магний оксиді-0,03, азот (жалпы)-0,45
1 002,
литр

3 646,00
литр
539.
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты–4%; Общий Азот (N)–4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5)–6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О)–2%; Полисахариды–12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA)–0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA)–0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA)–0,2%
2 188,00
литр
540.
Органоминеральноеудобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
N-3, P2O5-2, K2O-2,5, Аминокислоты-40, свободные аминокислоты L-6, органический углерод-11, органическое вещество-30
2 500,00
литр
541.
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 5, Калий-0,028, оксид магния-0,002, фосфор-0,015
1 375,00
литр
542.
Комплексное удобрение "Биомикол+"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты)-не менее 4,5, Калий-0,8, оксид магния-0,03, азот(общий)-0,45
1 002,
литр