Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 98 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 маусымда № 287-18 болып тіркелді.
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысының әкімдігінің "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36-18 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 жолдарымен осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. "Абай облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және
құрылыс министрлігі Геология комитетінің
"Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан
өңіраралық геология департамент
басшысының м.а.
__________________ С. Айкешов
2024 жылғы "__"_________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология және
табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитетінің Абай облысы
бойынша экология департаментінің басшысы
__________________ С. Сарбасов
2024 жылғы "__"___________
Абай облысы әкімдігінің

О внесении дополнений в постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 53 "Об определении территорий для старательства по области Абай"
Постановление акимата области Абай от 23 мая 2024 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 7 июня 2024 года № 287-18.
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об определении территорий для старательства по области Абай" от 15 марта 2023 года № 53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36-18) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
"СОГЛАСОВАНО"
И. о. руководителя Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии Комитета
геологии Министерства промышленности и
строительства Республики Казахстан "Востказнедра"
__________________ С. Айкешов
"__"_______________2024 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Департамента экологии
по области Абай Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства экологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
__________________ С. Сарбасов
"__"______________ 2024 года
Приложение к постановлению
акимата области Абай