О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/179-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 ноября 2024 года № 376-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей" от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26712).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 21/154-VII "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/179-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 қарашада № 376-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабының 5 - тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 21/154-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26712 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов