Абай облысы Семей қаласының жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 35/184-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 желтоқсанда № 380-18 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабының 1 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 510-бабына (Салық кодексі), Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Семей қаласы мәслихатының шешімімен бекітілген аймақтарға жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Семей қаласы мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы
Р. Сабитов
Абай облысы
Семей қаласы мәслихатының

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за пользование земельными участками города Семей области Абай
Решение маслихата города Семей области Абай от 29 ноября 2024 года № 35/184-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 декабря 2024 года № 380-18
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за пользование земельными участками к зонам утвержденные решением маслихата города Семей области Абай, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Временно исполняющий обязанности председателя маслихата города Семей
Р. Сабитов
Приложение к решению
маслихата города Семей области
Абай