Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 60 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 сәуірде № 257-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 27.12.2024 № 503 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Абай облысы Ақсуат ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Ақсуат ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі
А. Смаилов
Ақсуат ауданы әкімдігінің

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат
Постановление акимата района Аксуат области Абай от 14 февраля 2024 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 апреля 2024 года № 257-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом   исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли"  (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления в редакции постановления акимата района Аксуат области Абай от 27.12.2024 № 503 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района Аксуат области Абай" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Аксуат после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Аксуат.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат
А. Смаилов
Приложение к постановлению
Акимата района Аксуат

2024 жылғы 14 ақпандағы
№ 60 қаулысына
қосымша
Ақсуат ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін жүзеге асыруға арналған орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 27.12.2024 № 503 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Нақты орналасқан жері
Алып отырған алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет
саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Ақсуат ауылы, Байыс баба көшесі № 7 орналасқан "Сұлтан" қоғамдық тамақтану орынына қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және
азық-түлік емес тауарлары
"Қарақат", "Динара", Дамир", "Ақерке" сауда дүкендері
2.
Ақсуат ауылы, Сейфуллин көшесінде орналасқан "Ырғызбай Досханаұлы" атындағы орталық стадионның сол жағында
80
5
Азық-түлік және
азық-түлік емес тауарлары
"Әсел" сауда дүкені
3.
Құмкөл ауылы, Қабанбай көшесі №17 орналасқан "Айтолқын" сауда дүкеніне қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және
азық-түлік емес тауарлары
"Айтолқын", "Ерасыл" сауда дүкендері
4.
Ойшілік ауылы, Қабанбай көшесінде орналасқан №39 ғиамаратқа қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және
азық-түлік емес тауарлары
"Инабат" сауда дүкені

от 14 февраля 2024 года
№ 60
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Аксуат области Абай от 27.12.2024 № 503 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера
деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Аксуат, напротив пункт общественного питания "Сұлтан" расположенного по улице Байыс Баба № 7
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственные магазины "Қарақат", "Динара", "Дамир", "Ақерке"
2
село Аксуат, слева от центрального стадиона имени "Ырғызбай Досханаұлы" расположенного по улице Сейфуллина
80
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственный магазин "Асел"
3
село Кумкол, напротив продовольственного магазина "Айтолкын" расположенного по улице Кабанбая №17
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственные магазины "Айтолкын", "Ерасыл"
4
село Ойшилик, напротив здания по улице Кабанбая № 39
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственный магазин "Инабат"