Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 ақпандағы № 60 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 сәуірде № 257-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабы, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Абай облысы Ақсуат ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Ақсуат ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат
Постановление акимата района Аксуат области Абай от 14 февраля 2024 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 апреля 2024 года № 257-18.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельностью", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом  исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района Аксуат области Абай" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Аксуат после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Аксуат.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданының әкімі
А. Смаилов
Ақсуат ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 14 ақпандағы
№ 60 қаулысына
қосымша
Ақсуат ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін жүзеге асыруға арналған орындары
Нақты орналасқан жері
Алып отырған алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Қызмет
саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Ақсуат ауылы, Кәбеков көшесі № 9 орналасқан Ақсуат аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөліміне қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары
"Адал" сауда дүкені
2.
Ақсуат ауылы, Сейфуллин көшесінде орналасқан "Ырғызбай Досханаұлы" атындағы орталық стадионның сол жағында
80
5
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары
"Әсел" сауда дүкені
3.
Құмкөл ауылы, Қабанбай көшесі №17 орналасқан "Айтолқын" сауда дүкеніне қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары
"Айтолқын", "Ерасыл" сауда дүкендері
4.
Ойшілік ауылы, Қабанбай көшесінде орналасқан №39 ғиамаратқа қарама-қарсы
100
5
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарлары
"Инабат" сауда дүкені

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аксуат
А. Смаилов
Приложение к постановлению
Акимата района Аксуат
от 14 февраля 2024 года
№ 60
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Сфера
деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
село Аксуат, напротив отдела внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Аксуат расположенного по улице Кабекова № 9
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственный магазин "Адал"
2.
село Аксуат, слева от центрального стадиона имени "Ырғызбай Досханаұлы" расположенного по улице Сейфуллина
80
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственный магазин "Асел"
3.
село Кумкол, напротив торгового магазина "Айтолкын" расположенного по улице Кабанбая №17
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственные магазины "Айтолкын", "Ерасыл"
4.
село Ойшилик, напротив здания № 39, по улице Кабанбая
100
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Продовольственный магазин "Инабат"