Абай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 55 бірлескен қаулысы және Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14/7-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 сәуірде № 247-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай ауданының келесі елді мекендерінің шекаралары (шегі) белгіленсін:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 50010,0 гектар Қарауыл ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
2) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 48106,0 гектар Көкбай ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін;
3) осы бірлескен қаулы мен шешімнің 18, 19, 20, 21, 22 қосымшаларына сәйкес жалпы алаңы 20829,0 гектар Тоқтамыс ауылдық округінің шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуына бақылау Абай ауданының әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
М. Смагулов
Мәслихат төрағасы
М. Нұрсұлтанұлы
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 55 мен
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 14/7-VIII
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
1 қосымша
Жер учаскесінің схемасы (жоспары)
Орналасқан жері: Абай облысы, Абай ауданы, Қарауыл ауылдық округі
Жалпы жер көлемі: 1550,0 га
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 55 мен
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 14/7-VIII
бірлескен қаулысы мен
шешіміне
2 қосымша
Жер учаскесінің схемасы (жоспары)
Орналасқан жері: Абай облысы, Абай ауданы, Қарауыл ауылдық округі
Жалпы жер көлемі: 3200,0 га
"Абай ауданы әкімінің
аппараты" ММ
2024 жылғы 28 наурыздағы
№ 55 мен
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 28 наурыздағы

Об установлении границ (черты) населенных пунктов Абайского района
Совместные постановление акимата Абайского района от 28 марта 2024 года № 55 и решение Абайского районного маслихата области Абай от 28 марта 2024 года № 14/7-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 4 апреля 2024 года № 247-18.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Абайского района РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) следующих населенных пунктов Абайского района:
1) установить границы (черту) Караульского сельского округа общей площадью 50010,0 гектар согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему совместному постановлению и решению;
2) установить границы (черту) Кокбайского сельского округа общей площадью 48106,0 гектар согласно приложениям 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему совместному постановлению и решению;
3) установить границы (черту) Токтамысского сельского округа общей площадью 20829,0 гектар согласно приложениям 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
М. Смагулов
Председатель маслихата
М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 28 марта 2024 года
№ 55 и
Абайского районного маслихата
от 28 марта 2024 года
№ 14/7-VIII
Схема (план) земельного участка
Местоположение: Область Абай, Абайский район, Караульский сельский округ
Общая площадь земельного участка: 1550,0 га
Приложение 2 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 28 марта 2024 года
№ 55 и
Абайского районного маслихата
от 28 марта 2024 года
№ 14/7-VIII
Схема (план) земельного участка
Местоположение: Область Абай, Абайский район, Караульский сельский округ
Общая площадь земельного участка: 3200,0 га
Приложение 3 к совместному
постановлению и решению
ГУ "Аппарат акима Абайского
района"
от 28 марта 2024 года
№ 55 и
Абайского районного маслихата
от 28 марта 2024 года