Аягөз ауданы және Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 15/285-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қазанда № 348-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы және Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2024 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 15/285-VIII шешіміне
1 қосымша
Аягөз ауданы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
бағалау аймағының №
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенті
I
Мамырсу ауылы, Шыңғожа ауылы, Қаражал ауылы, Ақтоғай кенті

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Аягозскому району и города Аягоз
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 20 сентября 2024 года № 15/285-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 октября 2024 года № 348-18
В соответствии статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Аягозскому району и города Аягоз согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 20 сентября 2024 года
№ 15/285-VIII
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Аягозскому району
№ оценочных зон
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
I
село Мамырсу, село Шынкожа, село Каражал, поселок Актогай

1,50
II
Бозай ауылы, Батпақ ауылы
1,40
III
Майлин ауылы, Ескі Майлин ауылы, Қараул ауылы
1,30
IV
Айғыржал ауылы, Көшкентал ауылы, Акклет ауылы, Биесимас ауылы, Қарағаш ауылы, Сарыарқа ауылы
1,20
V
Ақши ауылы, Дөненбай ауылы, Егізқызыл ауылы, Колкутты ауылы, Қарабұлақ ауылы (Ақшәулі ауылдық округі), Ай ауылы, Толенды ауылы, Ай ауылы, Өркен ауылы, Косагаш ауылы, Баршатас ауылы, Мадениет ауылы, Бидайық ауылы
1,10
VI
Айғыз ауылы, Ақтүбек ауылы, Ақшәулі ауылы, Жыланды ауылы, Коңыртау ауылы, Топар ауылы, Ақбұлақ станциясы, Тарбағатай ауылы, Кенқолат ауылы, Қарабұлақ ауылы (Майлин ауылдық округі), Көксала ауылы, Тарлаулы ауылы, Жүзағаш станциясы, Малтүгел ауылы, Ақтас ауылы, Шағрай ауылы, Сатай ауылы

1,50
II
село Бозай, село Батпак
1,40
III
село Майлино, село Старое Майлино, село Караул
1,30
IV
село Айгыржал, село Кошкентал, село Акклет, село Биесимас, село Карагаш, село Сарыарка
1,20
V
село Акши, село Доненбай, село Егизкызыл, село Колкутты, село Карабулак (Акшаулинский сельский округ), село Ай, село Толенды, село Ай, село Оркен, село Косагаш, село Баршатас, село Мадениет, село Бидайык
1,10
VI
село Айгыз, село Актубек, село Акшаули, село Жиланды, село Коныртау, село Топар, станция Акбулак, село Тарбагатай, село Кенколат, село Карабулак (Майлинский сельский округ), село Коксала, село Тарлаулы, станция Жузагаш, село Малтүгел, село Актас, село Шаграй, село Сатай

№ 15/285-VIII шешіміне
2 қосымша
Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
бағалау аймағының №
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенті
I
Қаланың орталық бөлігі: солтүстіктен Ш.Уалиханов көшесімен, оңтүстік-шығыс жақтан Х.Дүйсенов көшесімен, оңтүстік жақтан Ғаббасов көшесінің екі жағымен, одан әрі Нуралинов көшесінен "Алматы-Өскемен" тас жолына дейін, батыс жағынан "Алматы-Өскемен" тас жолы бойымен Қарағанды облысына шығатын тас жолға дейін, ары қарай, бұрынғы май зауыты территориясымен қоса алып, тас жол бойымен "Алматы-Өскемен" тас жолынан 150 метрде орналасқан темір жол тармағынан айналма жолға дейін
1,6
II
Бұрынғы Казсельхозтехника және Трансельхозтехника ауданы, бұрынғы геолог-партиясы территориясы, 9-шы шағын аудан (Солтүстік), бұрынғы магистральдық байланыстар мен теледидардың техникалық торабы ауданы
1,4
III
Батыс бөлігі: бұрынғы "Ет комбинаты" ауданы, "Аудандық пайдалану бөлімі" ауданы
1,2
IV

№ 15/285-VIII
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по городу Аягоз
№ оценочных зон
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
I
Центральная часть города: с северной стороны по улицы Ч.Валиханова, с юго-восточной стороны по улицы Х.Дуйсенова, с южной стороны по улицы Габбасова по обе стороны, далее по улицы Нуралинова до автомобильной трассы "Алматы-Усть-Каменогорск", с западной стороны вдоль трассы "Алматы-Усть-Каменогорск" до трассы на Карагандинскую область, далее вдоль трассы, захватывая территорию бывшего маслозавода, вдоль железнодорожной ветки в 150 метр от трассы "Алматы-Усть-Каменогорск" до объездной дороги
1,6
II
Район бывшей Казсельхозтехники и Трансельхозтехники, бывшую территорию геологопартии, 9-й микрорайон (Северный), район бывшей технического узела магистральных связей и телевидения
1,4
III
Западная часть: район бывшего "Мясокомбината", район "Районная эксплуатационная часть"
1,2
IV

Оңтүстік бөлігі: 6-шы, 7-ші квартал территориясы
0,8
V
Магистральды теміржол желісінде орналасқан қаланың шығыс бөлігі, "Жаңа ауыл" шағын ауданы, 1,2,3,4,5 квартал, 6 - пункт
0,7
VI
Бұрынғы сыра зауыты ауданы. Солтүстік жағынан Қарағанды облысына шығатын тас жол бойымен, шығыс жағынан "Алматы-Өскемен" тас жолы бойымен, оңтүстік жағынан Аягөз өзені бойымен, батыс жағынан Аягөз қаласы шекарасымен
1,0

Южная часть: территория 6-го и 7-го квартала
0,8
V
Восточная часть города, расположенная за магистральной железнодорожной линией, микрорайон "Жана ауыл" 1,2,3,4,5 квартал, 6 - пункт
0,7
VI
Территория бывшего пивзавода. С северной стороны вдоль трассы на Карагандинскую область, с восточной стороны вдоль трассы "Алматы-Усть-Каменогорск", с южной стороны вдоль реки Аягоз, с западной стороны по границе города Аягоз
1,0