Жарма ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 11/216-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 234-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 19/346-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 27.11.2024 № 19/346-VIІI шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4% - дан 3% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат төрағасы
М. Оспанбаев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Жарминском районе
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 4 марта 2024 года № 11/216-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 марта 2024 года № 234-18. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 27 ноября 2024 года № 19/346-VIII
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата области Абай от 27.11.2024 № 19/346-VIІI (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Жарминском районе 4% на 3% по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата
М. Оспанбаев