Жарма аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 сәуірдегі № 13/244-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 сәуірде № 275-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 маусымдағы № 22/201-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-10-145 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Жарма аудандық мәслихатының "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 22/201-VI "Жарма ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 11 қарашадағы № 9/116-VIІ шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
М. Оспанбаев

О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 25 апреля 2024 года № 13/244-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 29 апреля 2024 года № 275-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 15 июня 2018 года №22/201-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-10-145).
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 11 ноября 2021 года №9/116-VІI "О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 22/201-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Жарминскому району".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
М. Оспанбаев