"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" 2023 жылғы 20 ақпандағы № 33 Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қыркүйектегі № 208 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қыркүйекте № 332-18 болып тіркелді
Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" 2023 жылғы 20 ақпандағы № 33 Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25 - 18 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы Үржар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
А. Башимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Үржар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 208 қаулысына
қосымша
Абай облысы Үржар ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Алтыншоқы ауылдық округі
Алтыншоқы ауылы
Тұран көшесі № 12 мекенжайы бойынша орналасқан "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалының Үржар аудандық пошта байланыс торабының Алтыншоқы ауылдық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд
Лайбұлақ ауылы
М. Мұқаш көшесі № 22 А мекенжайы бойынша орналасқан "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалының Үржар аудандық пошта байланыс торабының Лайбұлақ ауылдық пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд
Айтбай ауылы
О. Серікболов көшесі № 10 мекенжайы бойынша орналасқан Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Айтбай ауылының фельдшерлік – акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд
Текебұлақ ауылы
М. Айкешов көшесі № 29 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
Абылайхан даңғылы № 28 А мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Қарамойыл ауылы
Абай көшесі № 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Фемили" дүкенінің жанындағы стенд
Амангелді ауылы
Западная көшесі № 5 А мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Елтай ауылдық округі
Елтай ауылы

О внесении изменения в постановление акимата Урджарского района области Абай от 20 февраля 2023 года № 33 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 9 сентября 2024 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 17 сентября 2024 года № 332-18
Акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Урджарского района области Абай от 20 февраля 2023 года № 33 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25 - 18) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района области Абай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района
А. Башимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от 9 сентября 2024 года
№ 208
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Урджарскому району области Абай
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Алтыншокинский сельский округ
село Алтыншокы
стенд возле здания Алтыншокинского сельского отделения почтовой связи Урджарского районного почтового узла связи филиала акционерного общества "Казпочта", расположенного по адресу улица Туран № 12
село Лайбулак
стенд возле здания Лайбулакского сельского отделения почтовой связи Урджарского районного почтового узла связи филиала акционерного общества "Казпочта", расположенного по адресу улица М. Мукаш № 22 А
село Айтбай
стенд возле здания фельдшерско – акушерского пункта Коммунального государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, расположенного по адресу улица О. Серикболова № 10
село Текебулак
стенд возле дома, расположенного по адресу улица М. Айкешова № 29
Акжарский сельский округ
село Акжар
стенд возле дома, расположенного по адресу проспект Абылайхана № 28 А
село Карамоил
стенд возле магазина "Фемили", расположенного по адресу улица Абая № 2
село Амангельды
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Западная № 5 А
Ельтайский сельский округ
село Ельтай

Қабанбай көшесі № 4 мекенжайы бойынша орналасқан Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Елтай ауылының дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд, Бұхар көшесі № 105 мекенжайы бойынша орналасқан Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Елтай ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд, Бұхар көшесі № 107 мекенжайы бойынша орналасқан "Нұржан" дүкенінің жанындағы стенд
Бестерек ауылдық округі
Бестерек ауылы
Ардагерлер көшесі № 33 мекенжайы бойынша орналасқан "Мұрат" дүкенінің жанындағы стенд
Қазымбет ауылы
Қ. Рысқұлбеков көшесі № 58 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Ер Қабанбай ауылы
Қашаубаев көшесі № 26 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Салқынбел ауылдық округі
Сегізбай ауылы
Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесі
№ 50 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Қарабұйрат ауылы
Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері көшесі
№ 23 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Көлденең ауылдық округі
Көлденең ауылы
Ардагерлер көшесі № 43 В мекенжайы бойынша орналасқан Жеңіс күніне арналған ескерткіштің жанындағы стенд
Егінсу ауылдық округі
Егінсу ауылы
Әуезов көшесі № 23 мекенжайы бойынша орналасқан "Ақат" дүкенінің жанындағы стенд
Жанай ауылы
Желтоқсан көшесі № 14 мекенжайы бойынша орналасқан "Камал" дүкенінің жанындағы стенд
Барқытбел ауылдық округі
Барқытбел ауылы
Мир көшесі № 33 А мекенжайы бойынша орналасқан "Тимур" дүкенінің жанындағы стенд
Батпақты ауылы
Подгорная көшесі № 21 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Некрасовка ауылы
К. Маркс көшесі № 7 А мекенжайы бойынша орналасқан "Асем" дүкенінің жанындағы стенд
Благодатное ауылы
В. Ленин көшесі № 40 мекенжайы бойынша орналасқан "Думан" дүкенінің жанындағы стенд
Жаңа тілек ауылдық округі
Жаңа тілек ауылы
Бейбарыс Сұлтан көшесі № 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Айерке" дүкенінің жанындағы стенд, Бейбарыс Сұлтан көшесі № 23 мекенжайы бойынша орналасқан "Жанна" дүкенінің жанындағы стенд, Бейбарыс Сұлтан көшесі № 25 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Тасарық ауылы
С. Сейфуллин көшесі № 13, № 15 мекенжайлары бойынша орналасқан үйлердің жанындағы стендтер, Н. Байкенов көшесі № 24 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд
Науалы ауылдық округі
Науалы ауылы
О. Рахметов көшесі № 17, № 40 мекенжайлары бойынша орналасқан үйлердің жанындағы стендтер
Малақ ауылы
Амангелді көшесі № 40 мекенжайы бойынша орналасқан "Рахат" дүкенінің жанындағы стенд
Қарақол ауылдық округі
Қарақол ауылы
Ә. Әзербаев көшесі № 11 мекенжайы бойынша орналасқан Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қарақол ауылдық клубы ғимаратының жанындағы стенд
Сағат ауылы
А. Заманбеков көшесі № 24 мекенжайы бойынша орналасқан "Эльмира" дүкенінің жанындағы стенд
Қоңыршәулі ауылдық округі
Таскескен ауылы

стенд возле здания врачебной амбулатории села Ельтай Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения области Абай, расположенного по адресу улица Кабанбая № 4, стенд возле здания Ельтайского сельского клуба Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района" на праве оперативного управления, расположенного по адресу улица Бухар № 105, стенд возле магазина "Нұржан", расположенного по адресу улица Бухар № 107
Бестерекский сельский округ
село Бестерек
стенд возле магазина "Мұрат", расположенного по адресу улица Ардагерлер № 33
село Казымбет
стенд возле дома, расположенного по адресу улица К. Рыскулбекова № 58
село Ер Кабанбай
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Кашаубаева № 26
Салкынбельский сельский округ
село Сегизбай
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері № 50
село Карабуйрат
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Ұлы Отан Соғысы Ардагерлері № 23
Колдененский сельский округ
село Колденен
стенд возле памятника ко дню Победы, расположенного по адресу улица Ардагерлер № 43 В
Егинсуйский сельский округ
село Егинсу
стенд возле магазина "Ақат", расположенного по адресу улица М. Ауэзова № 23
село Жанай
стенд возле магазина "Камал", расположенного по адресу улица Желтоксана № 14
Баркытбельский сельский округ
село Баркытбель
стенд возле магазина "Тимур", расположенного по адресу улица Мира № 33 А
село Батпакты
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Подгорная № 21
село Некрасовка
стенд возле магазина "Асем", расположенного по адресу улица К. Маркса № 7 А
село Благодатное
стенд возле магазина "Думан", расположенного по адресу улица В. Ленина № 40
Жана тилекский сельский округ
село Жана тилек
стенд возле магазина "Айерке", расположенного по адресу улица Бейбарыс Сұлтана № 21, стенд возле магазина "Жанна" расположенного по адресу улица Бейбарыс Сұлтана № 23, стенд возле дома, расположенного по адресу улица Бейбарыс Сұлтана № 25
село Тасарык
стенды возле домов, расположенных по адресам улица С. Сейфуллина № 13, № 15,
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Н. Байкенова № 24
Науалинский сельский округ
село Науалы
стенды возле домов, расположенных по адресам улица О. Рахметова № 17, № 40
село Малак
стенд возле магазина "Рахат", расположенного по адресу улица Амангельды № 40
Каракольский сельский округ
село Каракол
стенд возле здания Каракольского сельского клуба Государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" акимата Урджарского района" на праве оперативного управления, расположенного по адресу улица А. Азербаева № 11
село Сагат
стенд возле магазина "Эльмира", расположенного по адресу улица А. Заманбекова № 24
Коныршаулинский сельский округ
село Таскескен

Ж. Балғабаев көшесі № 56 В мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд, Нұрғазин көшесі № 9 А мекенжайы бойынша орналасқан "Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Әуэзов көшесі № 1 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд, Ардагерлер көшесі № 1 мекенжайы бойынша орналасқан Абай облысы білім басқармасының "Үржар колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Шолпан ауылдық округі
Шолпан ауылы
Ғ. Құлахметов көшесі № 3, № 23 мекенжайлары бойынша орналасқан үйлердің жанындағы стендтер
Көкөзек ауылдық округі
Көкөзек ауылы
Абай көшесі № 68 мекенжайы бойынша орналасқан "Айнұр" дүкенінің жанындағы стенд
Жоғарғы Егінсу ауылдық округі
Жоғарғы Егінсу ауылы
Қабанбай көшесі № 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Саябақ" дүкенінің жанындағы стенд
Үржар ауылдық округі
Үржар ауылы
Абылайхан даңғылы № 76 мекенжайы бойынша орналасқан "Қуаныш" базарының жанындағы стенд, Абылайхан даңғылы № 89 мекенжайы бойынша орналасқан "Еркетай" сауда үйінің жанындағы стенд, Абылайхан даңғылы № 118 мекенжайы бойынша орналасқан "Русалина" дүкенінің жанындағы стенд
Қызылту ауылы
С. Сұртаев көшесі № 13 мекенжайы бойынша орналасқан ескі мектеп ғимаратының жанындағы стенд
Бұрған ауылы
Орталық көшесі № 61 мекенжайы бойынша орналасқан үйдің жанындағы стенд

стенд возле дома, расположенного по адресу улица Ж. Балгабаева № 56 В, стенд возле здания Государственного учреждения "Аппарата акима Коныршаулинского сельского округа", расположенного по адресу улица Нургазина № 9 А, стенд возле дома, расположенного по адресу улица Ауэзова № 1, стенд возле здания Коммунального государственного учреждения "Урджарский колледж" управления образование области Абай, расположенного по адресу улица Ардагерлер № 1
Шолпанский сельский округ
село Шолпан
стенды возле домов, расположенных по адресам улица Г. Кулахметова № 3, № 23
Кокозекский сельский округ
село Кокозек
стенд возле магазина "Айнур", расположенного по адресу улица Абая № 68
Жогаргы Егинсуйский сельский округ
село Жогаргы Егинсу
стенд возле магазина "Саябақ", расположенного по адресу улица Кабанбая № 15
Урджарский сельский округ
село Урджар
стенд возле базара "Қуаныш", расположенного по адресу проспект Абылайхана № 76, стенд возле торгового дома "Еркетай", расположенного по адресу проспект Абылайхана № 89, стенд возле магазина "Русалина", расположенного по адресу проспект Абылайхана № 118
село Кызылту
стенд возле здания старой школы, расположенного по адресу улица С. Суртаева № 13
село Бургон
стенд возле дома, расположенного по адресу улица Орталык № 61