Үржар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 454 "Үржар ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 қарашадағы № 256 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 қарашада № 371-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 454 "Үржар ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-18-176 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
А. Башимбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Урджарского района от 21 сентября 2018 года № 454 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Урджарскому району"
Постановление акимата Урджарского района области Абай от 19 ноября 2024 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 20 ноября 2024 года № 371-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Урджарского районного акимата от 21 сентября 2018 года № 454 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Урджарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-18-176).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района
А. Башимбаев