Мақаншы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қыркүйекте № 335-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мақаншы ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауданының әкімі
Д. Койгельдин
"КЕЛІСІЛДІ"
Мақаншы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Мақаншы ауданы әкімінің
2024 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 1 шешіміне
қосымша
Мақаншы ауданының сайлау учаскелері
№ 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі 155, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Сейфуллин атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
Ә.Найманбаев көшесінің 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 187, 189, 193/1, 193/2, А.Өгізбаев көшесінің 13/1, 13/2, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/А, 24/Б, 24/В, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48/1, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 81/1, 81,2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 84/1, 84/2, 87/1, 87/2, 90/1, 90/2, 101/1, 101/2, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/1, 105/2, 106/1, 106/2, 108/1, 108/2, 109, 110/1, 110/2, 115, 117, 118, С.Талмурзин көшесінің 24, 25, 26, 28, 32, 34, 34/Б, 36, 36/А, 37, 42, 43, 43/А, 60, Сағымбеков көшесінің 86, 96, 113, 109, 117, Абай көшесінің 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4, 119, 120, 120/А, 126/1, 126/2, 126/3, 126/4, Жамбыл көшесінің 86, 88, 94, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, Т.Дөненбеков көшесінің 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/А, 42/Б, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/А, 59, 61, 63, Амангелді, Жас-Қайрат, М.Ғабдуллин, І.Жансүгіров, К.Орынханов, Қажымұқан, Сары-Арқа, Биболов, Б.Майлин, Ж.Байботанов көшелерінің үйлері.
№ 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, А.Татиев көшесі 62, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:

Об образовании избирательных участков на территории района Мақаншы
Решение акима района Мақаншы области Абай от 11 сентября 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 сентября 2024 года № 335-18
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Мақаншы согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечений десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Мақаншы
Д. Койгельдин
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
района Мақаншы
Приложение к решению
акима района Мақаншы
от 11 сентября 2024 года
№ 1
Избирательные участки района Мақаншы
Избирательный участок № 450
Местонахождение: село Маканчи, улица А.Найманбаева 155, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Сейфуллина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи:
дома по улице А.Найманбаева 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 187, 189, 193/1,193/2, А.Огизбаева 13/1, 13/2, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/А, 24/Б, 24/В, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48/1, 49, 50/1, 50/2, 51, 52/1, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 57, 58/1, 58/2, 59, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 84/1, 84/2, 87/1, 87/2, 90/1, 90/2, 101/1, 101/2, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/1, 105/2, 106/1, 106/2, 108/1, 108,2, 109, 110/1, 110/2, 115, 117, 118, улице С.Талмурзина 24, 25, 26, 28, 32, 34, 34/Б, 36, 36/А, 37, 42, 43, 43/А, 60, улице Сагымбекова 86, 96, 113, 109, 117, улице Абая 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4, 119, 120, 120/А, 126/1, 126/2, 126/3, 126/4, улице Джамбыла 86, 88, 94, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, улице Т.Доненбекова 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/А, 42/Б, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, улицы Амангелди, Жас-Кайрат, М.Габдуллина, И.Жансугурова, К.Орынханова, Кажымукана, Сары-Арка, Биболова, Б.Майлина, Ж.Байботанова.
Избирательный участок № 451
Местонахождение: село Маканчи, улица А.Татиева 62, Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом детского творчества" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи:

А.Саржанова көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, Ә.Найманбаев көшесінің 4, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, Т.Әбеев көшесінің 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/А, 75, 76, 77, 79, 81, С.Ибрагимов көшесінің 3, 8, 9, 11, 11/А, 11/4, 13, 15, Т.Жақанбаев көшесінің 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, Ж.Күдерин көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49/А, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, А.Татиев көшесінің 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/А, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 33/А, 33/Б, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, Қабанбай көшесінің 21, 24, 26, 28, 32, 40, 42, 44, 46, Н.Қаспақов көшесінің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 26, Ф.Озмитель көшесінің 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 16/А, Қашаубаев көшесінің 18, 18/А, 19, 20, 23, 33, М.Горький көшесінің 2, 4, 5, 6, 7, 8, А.Бапсанов көшесінің 3, 5, 6, 7, 10, 10/A, 13, 15, 23, 27/A, 27/1, 29, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 53 үйлері.
№ 452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі 64, Мақаншы ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
А. Өгізбаев көшесіне дейін ауылдың солтүстік және оңтүстік жағында орналасқан үйлер, Е.Сағымбеков көшесінің 2, 2/А, 3, 3/А, 3/Б, 3/2, 4, 5, 5/А, 6, 6/Б, 7, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 73, 74, 75, 82, 83, 85, Ә.Найманбаев көшесінің 1, 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 51/А, 52, 53, 53/А, 54, 55, 55/А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116/А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 132/А, 132/Б, 133, 134, 135, 135/А, 136, 137, 138, 138/А, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 146/А, 147, 147/А, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 155/А, Т.Жақанбаев көшесінің 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/А, 66, 68, 69, М.Горький көшесінің 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, С.Ибрагимов көшесінің 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Ә.Қашаубаев көшесінің 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/А, 43, 45, 57, Озмитель көшесінің 26, 27, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, М.Архатбаев көшесінің 1, 1/А, 1/13, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 37/А, 39, 40, 41, 43, 43/А, 44, 45, 46, 49, 52, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 88/А, 89, 90, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/А, 111, 113, 114, 116, 118, 119, 120, Н.Қаспақов көшесінің 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 52, А.Бапсанов көшесінің 20, 21, 27, 31, Қабанбай көшесінің 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 58 үйлері.
№ 453 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Абай көшесі 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Мақаншы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:

дома по улице А.Саржанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, улице А.Найманбаева 4, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, улице Т.Абеева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/А, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/А, 75, 76, 77, 79, 81, улице С.Ибрагимова 3, 8, 9, 11, 11/А, 11/4, 13, 15, улице Т.Жаканбаева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, улице Ж.Кудерина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49/А, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, улице А.Татиева 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/А, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 33/А, 33/Б, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, улице Кабанбая 21, 24, 26, 28, 32, 40, 42, 44, 46, улице Н.Каспакова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 26, улице Ф.Озмителя 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 16/А, улице А.Кашаубаева 18, 18/А, 19, 20, 23, 33, улице М.Горького 2, 4, 5, 6, 7, 8, улице А.Бапсанова 3, 5, 6, 7, 10, 10/A, 13, 15, 23, 27/A, 27/1, 29, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 53.
Избирательный участок № 452
Местонахождение: село Маканчи, улица Кабанбая 64, коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры" акимата района Мақаншы.
Границы: село Маканчи:
дома раположенные на северной и южной стороне села до улицы А.Огизбаева, дома по улице Е.Сагимбекова 2, 2/А, 3, 3/А, 3/Б, 3/2, 4, 5, 5/А, 6, 6/Б, 7, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32, 32/2, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 73, 74, 75, 82, 83, 85, улице А.Найманбаева 1, 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 51/А, 52, 53, 53/А, 54, 55, 55/А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116/А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 132, 132/А, 132/Б, 133, 134, 135, 135/А, 136, 137, 138, 138/А, 139, 141, 142, 144, 145, 146, 146/А, 147, 147/А, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 155/А, улице Т.Жаканбаева 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/А, 66, 68, 69, улице М.Горького 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, улице С.Ибрагимова 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, улице А.Кашаубаева 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/А, 43, 45, 57, улице Озмителя 26, 27, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, улице М.Архатбаева 1, 1/А, 1/13, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 37/А, 39, 40, 41, 43, 43/А, 44, 45, 46, 49, 52, 55, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 88/А, 89, 90, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/А, 111, 113, 114, 116, 118, 119, 120, улице Н.Каспакова 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 47, 48, 50, 52, улице А.Бапсанова 20, 21, 27, 31, улице Кабанбая 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 58.
Избирательный участок № 453
Местонахождение: село Маканчи, улица Абая 1, Коммунальное государственное учреждение "Маканчинская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи:

Е.Сағымбеков көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 1/1, 1/2, 2, 2/А, 3, 3/А, 3/Б, 3/2, 4, 5, 5/А, 6, 6/Б, 7, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 73, 74, 75, 82, 83, 85, 90, 93, 103, 107, Б.Майлин көшесінің 7, 9, 9/А, 23, Абай көшесінің 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/Б, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 58/Б, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/А, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, Т.Дөненбеков көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, Жамбыл көшесінің 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 55, 56, 56/А, 56/1, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 95/А, 95/1, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, Шынқожа көшесінің 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38/A, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/Б, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, Саяси қуғын-сүргін құрбандары көшесінің 2, 2/2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28/А, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 55, 56, 58, 60, 62, Т.Сапин көшесінің 1, 1/A, 1/Б, 2, 2/1, 3, 3/А, 3/Б, 4, 4/A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 58, М.Горький көшесінің 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 42/2, 43, 43/1, 44, 45, 48, 50, 55, Т.Жақанбаев көшесінің 71, 72, 73, 73/A, 74, 75, 77, 78, 78/A, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/A, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 117, С.Ибрагимов көшесінің 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 117, Қабанбай көшесінің 51, 52, 53, 58, 61, 66, 70, 71, 74, 78, Озмитель көшесінің 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43/А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, Н.Қаспақов көшесінің 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/Б, 60, 61, 62, 63, 66, 68, А.Бапсанов көшесінің 56, 57, 58, 59, 60, 63, 65, Шамшырақ көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 15, 137 үйлері.
№ 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі 191, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
Ә.Найманбаев көшесінің 110, 112, 114, 116, 116/A, 118, 118/A, 186, 120, 121, 122, 124, 126, 130, 132, 132/Б, 134, 138, 138/А, 142, 144, 146/А, 148, 152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 170, 178, 180/1, 180/3, 180/4, 180/5, 180/6, 180/7, 180/8, 180/В, 180/Д, 182/2, 230, А.Бапсанов көшесінің 10, 10/А, 12, 20, 22, 24, 26, 28, 30, А.Саржанов көшесінің 13, 13/А, 15, 17, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Ж.Күдерин көшесінің 77, 80/1, 80/2, 80/3, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, , 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112/А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 122/А, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, Т.Әбеев көшесінің 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 107,109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 133, 134, 135, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/Б, 152/В, 153, 154, 154/Б, 155, 156, 156/А, 157, 158, 159, 160, 160/Б, А.Тәтиев көшесінің 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126/А, 126/Б, 127, 128, 130, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/А, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169/А, 169/Б, 170, 171, 173, 175, 181, 189, 193, 195, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229/А, 229/1, Т.Тоқтаров көшесінің 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Р.Төлеубеков көшесінің 1/А, 2, 9, 11, 11/А, 13/А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 35, А.Өгізбаев көшесінің 1, 2, 4, 5, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 16, 18, С.Талмурзин көшесінің 2, 4, 6, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 18, 20, 22/1 үйлері.
№ 455 сайлау учаскесі

дома по улице Е.Сагимбекова 1, 1/А, 1/Б, 1/1, 1/2, 2, 2/А, 3, 3/А, 3/Б, 3/2, 4, 5, 5/А, 6, 6/Б, 7, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 24, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 57, 60, 62, 63, 64, 67, 69, 70, 73, 74, 75, 82, 83, 85, 90, 93, 103, 107, улице Б.Майлина 7, 9, 9/А, 23, улице Абая 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/Б, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 58/Б, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/А, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, улице Т.Доненбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, улице Джамбыла 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 53, 54, 55, 56, 56/А, 56/1, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91/1, 92, 93, 94, 95, 95/А, 95/1, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, улице Шынгожа 9, 10, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38/A, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/Б, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, улице Жертв политических репрессий 2, 2/2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28/А, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 55, 56, 58, 60, 62, улице Т.Сапина 1, 1/A, 1/Б, 2, 2/1, 3, 3/А, 3/Б, 4, 4/A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 58, улице М.Горького 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 42/2, 43, 43/1, 44, 45, 48, 50, 55, улице Т.Жаканбаева 71, 72, 73, 73/A, 74, 75, 77, 78, 78/A, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/A, 98, 102, 104, 108, 110, 112, 117, улице С.Ибрагимова 49, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 117, улице Кабанбая 51, 52, 53, 58, 61, 66, 70, 71, 74, 78, улице Озмителя 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43/А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, улице Н.Каспакова 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/Б, 60, 61, 62, 63, 66, 68, улице А.Бапсанова 56, 57, 58, 59, 60, 63, 65, улице Шамшырака 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 15, 137.
Избирательный участок № 454
Местонахождение: село Маканчи, улица А. Найманбаева 191, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай.
Границы: село Маканчи:
дома по улице А.Найманбаева 110, 112, 114, 116, 116/A, 118, 118/A, 186, 120, 121, 122, 124, 126, 130, 132, 132/Б, 134, 138, 138/А, 142, 144, 146, 146/А, 148, 152, 154, 156, 160, 162, 164, 166, 170, 178, 180/1, 180/3, 180/4, 180/5, 180/6, 180/7, 180/8, 180/В, 180/Д, 182/2, 230, улице А.Бапсанова 10, 10/А, 12, 20, 22, 24, 26, 28, 30, улице А.Саржанова 13, 13/А, 15, 17, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, улице Ж.Кудерина 77, 80/1, 80/2, 80/3, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 112/А, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 122/А, 123, 124, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, улице Т.Абеева 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 107,109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 133, 134, 135, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 152/Б, 152/В, 153, 154, 154/Б, 155, 156, 156/А, 157, 158, 159, 160, 160/Б, улице А.Татиева 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126/А, 126/Б, 127, 128, 130, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 157/А, 158, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 169/А, 169/Б, 170, 171, 173, 175, 181, 189, 193, 195, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229/А, 229/1, улице Т.Токтарова 1, 2, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, улице Р.Толеубекова 1/А, 2, 9, 11, 11/А, 13/А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 35, улице А.Огизбаева 1, 2, 4, 5, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 16, 18, улице С.Талмурзина 2, 4, 6, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 18, 20, 22/1.
Избирательный участок № 455

Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі 10, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Ақжол" № 1 дәрігерлік амбулаториясы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
Мақаншы өзеніне дейінгі Қабанбай көшесінің тақ жағындағы, ауылдың оңтүстік және шығыс жағындағы "Қабанбай" саябағына дейінгі үйлер, С.Сапаров көшесінің 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/А, 43, 44, 47, 49, Р.Берікболов көшесінің 1, 2, 2/A, 2/Б, 3, 4, 4/Б, 5, 6, 6/А, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8, 8/А, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, С.Бейсекенов көшесінің 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/4, 7, 8, 9, 9/А, 9/3, 9/7, 10, 12, 12/5, Ә.Қашаубаев көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/А, 13, 15, 17, 18, 18/А, 19, 20, 23, 24, 25, Қайнар көшесінің 1, 7, 9, 10, 11, 11/A, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Т.Сағиев көшесінің 2, 2/Б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/А, 15/1А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/Б, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 29, 30, Қабанбай көшесінің 1, 2/Д, 3, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 13 үйлері.
№ 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Р.Берікболов көшесі 46 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Найманбай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
Ауылдың солтүстік және шығыс жағында "Жеңіс" паркіне дейін орналасқан үйлер, Қабанбай көшесінің 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 13, 16, 16/1, 16/4, 16/6, 16/9, 17, 18, 18/3, 18/5, 18/7, 18/12, 18/13, 18/14, 18/16, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 30, Р.Берікболов көшесінің 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67/А, 69, 70, 70/1, 70/3, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/А, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147/А, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179/А, 181, 183, 185, 195, 197, 199, 199/А, 201, 203, Бейсекенов көшесінің 9/А, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, Т.Сағиев көшесінің 32, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 42/1, 44, 44/1, 46, 46/1, 46/2, 48, 50, 51, 52, 54, О.Арғынбеков, Қазанат, М.Лермонтов, Т.Шакенов, Әл-Фараби, Ш.Уәлиханов, Ә.Жангелдин, И.Панфилов, Қағанат, М.Әуезов, Астана, Береке көшелерінің үйлері.
№ 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратұма ауылы, Абай көшесі 71, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қаратұма орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратұма ауылының аумағы.
№ 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бауыржан Жүнісов атындағы орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратал ауылының аумағы.
№ 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бекет ауылы, Қабанбай көшесі 4 А, Абай облысы, Үржар ауданы әкімдігінің "Мақаншы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекаралары: Бекет ауылының аумағы.
№ 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бұғыбай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұғыбай ауылының аумағы.
№ 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылы, Кеңес көшесі 20, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Көктал ауылдық клубы.
Шекаралары: Көктал ауылының аумағы.
№ 462 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Келдімұрат ауылы, Алаш көшесі 27, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Келдімұрат ауылының аумағы.
№ 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыл Жұлдыз ауылы, Набережная көшесі 11, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қызыл Жұлдыз ауылының медициналық пункті.
Шекаралары: Қызыл Жұлдыз ауылының аумағы.
№ 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі 50, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Көктерек орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктерек ауылының аумағы.
№ 465 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі 46, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қайыңды орта мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қайыңды ауылының аумағы.
№ 466 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылбұлақ ауылы, Орталық көшесі 17, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қызылбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызылбұлақ ауылы аумағы.
№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабұта ауылы, М.Әуезов көшесі 14, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Қарабұта орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұта ауылының аумағы.
№ 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшоқы ауылы, Ә.Найманбай көшесі 106, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Ақшоқы ауылдық клубы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылының аумағы.
№469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бахты ауылы, Қабанбай көшесі 1 А, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Бахты ауылдық клубы.
Шекаралары: Бахты ауылы:

Местонахождение: село Маканчи, улица Кабанбая 10, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай, врачебная амбулатория "Акжол" № 1.
Границы: село Маканчи:
дома по нечетной стороне улицы Кабанбая до реки Маканчи, южной и восточной стороне села до парка "Кабанбай", улице С.Сапарова 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/Г, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/А, 43, 44, 47, 49, улице Р.Берикболова 1, 2, 2/A, 2/Б, 3, 4, 4/Б, 5, 6, 6/А, 6/1, 7, 7/1, 7/3, 8, 8/А, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, улице С.Бейсекенова 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/4, 7, 8, 9, 9/А, 9/3, 9/7, 10, 12, 12/5, улице А.Кашаубаева 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/А, 13, 15, 17, 18, 18/А, 19, 20, 23, 24, 25, улице Кайнар 1, 7, 9, 10, 11, 11/A, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, улице Т.Сагиева 2, 2/Б, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/А, 15/1 А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/Б , 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 29, 30, улице Кабанбая 1, 2/Д, 3, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/2, 8/1, 9, 13.
Избирательный участок №456
Местонахождение: село Маканчи, улица Р.Берикболова 46 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Найманбая" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Маканчи:
дома расположенные по северной и восточной стороне села до парка "Победы", дома по улице Кабанбая 6, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 13, 16, 16/1, 16/4, 16/6, 16/9, 17, 18, 18/3, 18/5, 18/7, 18/12, 18/13, 18/14, 18/16, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 30, улице Р.Берикболова 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67/А, 69, 70, 70/1, 70/3, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/А, 136, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 147/А, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179/А, 181, 183, 185, 195, 197, 199, 199/А, 201, 203, улице Бейсекенова 9/А, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/9, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 37, улице Т.Сагиева 32, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 42, 42/1, 44, 44/1, 46, 46/1, 46/2, 48, 50, 51, 52, 54, улицы О.Аргынбекова, Казанат, М.Лермонтова, Т.Шакенова, Аль-Фараби, Ч.Валиханова, А.Жангельдина, И.Панфилова, Каганат, М.Ауэзова, Астана, Береке.
Избирательный участок № 457
Местонахождение: село Каратума, улица Абая 71, Коммунальное государственное учреждение "Каратуминская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Каратума.
Избирательный участок № 458
Местонахождение: село Каратал, улица Жениса 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Бауыржана Жунусова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Каратал.
Избирательный участок № 459
Местонахождение: село Бекет, улица Кабанбая 4 А, Коммунальное государственное предприятие "Маканчи" акимата Урджарского района области Абай.
Границы: территория села Бекет.
Избирательный участок № 460
Местонахождение: село Бугыбай, улица Кабанбая 1, Коммунальное государственное учреждение "Бугыбайская основная школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Бугыбай.
Избирательный участок № 461
Местонахождение: село Коктал, улица Кенеса 20, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Кокталский сельский клуб.
Границы: территория села Коктал.
Избирательный участок № 462
Местонахождение: село Келдимурат, улица Алаш 27, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А.Байтурсынова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Келдимурат.
Избирательный участок № 463
Местонахождение: село Кызыл Жулдыз, улица Набережная 11, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения области Абай, медицинский пункт села Кызыл Жулдыз.
Границы: территория села Кызыл Жулдыз.
Избирательный участок № 464
Местонахождение: село Коктерек, улица Кабанбая 50, Коммунальное государственное учреждение "Коктерекская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Коктерек.
Избирательный участок № 465
Местонахождение: село Кайынды, улица Бейбитшилик 46, Коммунальное государственное учреждение "Кайындинская средняя школа-сад" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Кайынды.
Избирательный участок № 466
Местонахождение: село Кызылбулак, улица Центральная 17, Коммунальное государственное учреждение "Кызылбулакская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Кызылбулак.
Избирательный участок № 467
Местонахождение: село Карабута, улица М.Ауэзова 14, Коммунальное государственное учреждение "Карабутинская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Карабута.
Избирательный участок № 468
Местонахождение: село Акшокы, А.Найманбаева 106, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Акшокинский сельский клуб.
Границы: территория села Акшокы.
Избирательный участок № 469
Местонахождение: село Бахты, улица Кабанбая 1 А, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Бахтинский сельский клуб.
Границы: село Бахты:

К.Ыдрышев көшесінің 1, 1/А, 2, 2/А , 3, 3/А, 3/Б, 4, 5, 6, 6/А, 7, 8, 10, 12, 12/А, 14, 16, 19, 21, 26, 27, 28, 30, 34, 42, 23692, А.Иманова көшесінің 3, 4, 4/А, 5, 7, 8, 8/А, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 26, 26/А, 27, 31, 34, 36/А, 39, 40, 40/А, 40/Б, 45, 47, 53, 54, 55, 57, 307, 2199, 2845, М.Маметова көшесінің 1, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 34/А, 36, 40, Ж.Сагымбаева көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 1/Г, 1/Д, 1/Е, 1/Р, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7/А, 7/Б, 7/В, 7/Г, 8, 10, 13/А, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 28/А, 29, 35, 37, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/А, 56, 57, 58, 60, 60/А, 61, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 79, 81, 85, 87, 93, 95, 97, 100, 100/А, 101, 7542, 7570, М.Ауэзова көшесінің 1, 1/А, 3, 3/А, 4, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 29, 31, 35, 36, 36/А, 39, 40, Коктума көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/6, 4, 4/А, 4/Б, 5, 5/А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 13/А, 14, 15, 15/А, 17/А, 18, 19, 23, 23/А, 26, 26/А, 50, 50/А, 51, 53, 185/А, 7247, Шекарашы көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 8, 15, 18, 18/А, 19, 20, 23, 24, 25, 30, 34, 36, 37, 40, 44, 46, 48, 49, 57 үйлері.
№470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бахты ауылы, Абылайхан көшесі 1 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Бейсембай Сахариев атындағы мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бахты ауылы:
А.Жангельдин көшесінің 1, 2, 2/А, 2/Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31/А, 32, Ә.Найманбаев көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 13, 13/А, 14, 14/Б, 15, 16, 16/А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 24/А, 25, 26, 11267, Абай көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/Б, 4, 4/А, 5, 6, 7, 7/А, 7/Б, 8, 9, 9/А, 9/Б, 10, 11, 11/Б, 12, 13, 13/А, 13/Б, 14, 15, 16, 17, 17/Б, 18, 19, 19/А, 20, 20/Б, 21, 22, 23, 23/А, 24, 24/А, 25, 27, 29, 30, 31/А, 31/Б, 32, 34, 35, 36, 37, 37/Б, 40, 2534, Абылай хан көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 2676, Б.Момышұлы көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/А, 13, 13/А, 14, 14/А, 14/Б, 15, 16, 17, 18, 19, 19/А, 20, 21, 24, 38, Бөгенбай көшесінің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, Жамбыл көшесінің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 2137, К.Мадвокасова көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, Қабанбай көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 4/А, 4/Б, 5, 5/А, 6, 7, 7/А, 8, 9, 9/А, 9/Б, 10, 11, 12, 13, 14, 14/А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/4, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28/А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 42, 47, 55, 59, 61, 63, 88/А, 2097, 2691, 4189, 8837, 8838, 8839, 10865, Көкозек көшесінің 1, 2, 2/А, 3, 3/Б, 4, 5, 5/А, 6, 7, 7/А, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 61, 67, 68, 70, М.Белялова көшесінің 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 14, 14/А, 15, 16, 19, 29, 6148, Р.Алпысбаев көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, Ы.Алтынсарина көшесінің 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 3281, 4615, 4616, Ю.Гагарина көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/А, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 2675 үйлері.
№ 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарабұлақ ауылы, А.Баекенов көшесі 24 А, Жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Қарабұлақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылының аумағы.
№ 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі 43, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "М.Ғабдуллин атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барлық-Арасан ауылының аумағы.
№ 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, М.Оспанов көшесі 6 Б, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Жарбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылы:

дома по улице К.Идрышева 1, 1/А, 2, 2/А , 3, 3/А, 3/Б, 4, 5, 6, 6/А, 7, 8, 10, 12, 12/А, 14, 16, 19, 21, 26, 27, 28, 30, 34, 42, 23692, улице А.Иманова 3, 4, 4/А, 5, 7, 8, 8/А, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 26, 26/А, 27, 31, 34, 36/А, 39, 40, 40/А, 40/Б, 45, 47, 53, 54, 55, 57, 307, 2199, 2845, улице М.Маметовой 1, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 34/А, 36, 40, улице Ж.Сагимбаева 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 1/Г, 1/Д, 1/Е, 1/Р, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7/А, 7/Б, 7/В, 7/Г, 8, 10, 13/А, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 28/А, 29, 35, 37, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/А, 56, 57, 58, 60, 60/А, 61, 69, 70, 71, 74, 77, 78, 79, 81, 85, 87, 93, 95, 97, 100, 100/А, 101, 7542, 7570, улице М.Ауэзова 1, 1/А, 3, 3/А, 4, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 29, 31, 35, 36, 36/А, 39, 40, улице Коктума 1, 1/А, 2, 3, 3/6, 4, 4/А, 4/Б, 5, 5/А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 13/А, 14, 15, 15/А, 17/А, 18, 19, 23, 23/А, 26, 26/А, 50, 50/А, 51, 53, 185/А, 7247, улице Шекарашы 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 8, 15, 18, 18/А, 19, 20, 23, 24, 25, 30, 34, 36, 37, 40, 44, 46, 48, 49, 57.
Избирательный участок № 470
Местонахождение: село Бахты, улица Абылайхана 1 Б, Коммунальное государственное учреждение "Бахтинская средняя школа-сад имени Бейсембая Сахариева" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Бахты:
дома по улице Жангельдина 1, 2, 2/А, 2/Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31/А, 32, улице А.Найманбаева 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 13, 13/А, 14, 14/Б, 15, 16, 16/А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 24/А, 25, 26, 11267, улице Абая 1, 1/А, 1/Б, 2, 2/А, 2/Б, 3, 3/Б, 4, 4/А, 5, 6, 7, 7/А, 7/Б, 8, 9, 9/А, 9/Б, 10, 11, 11/Б, 12, 13, 13/А, 13/Б, 14, 15, 16, 17, 17/Б, 18, 19, 19/А, 20, 20/Б, 21, 22, 23, 23/А, 24, 24/А, 25, 27, 29, 30, 31/А, 31/Б, 32, 34, 35, 36, 37, 37/Б, 40, 2534, улице Абылайхана 1, 1/А, 1/Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 2676, улице Б.Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/А, 13, 13/А, 14, 14/А, 14/Б, 15, 16, 17, 18, 19, 19/А, 20, 21, 24, 38, улице Богенбая 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, улице Джамбула 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 2137, улице К.Мадвакасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, улице Кабанбая 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 4/А, 4/Б, 5, 5/А, 6, 7, 7/А, 8, 9, 9/А, 9/Б, 10, 11, 12, 13, 14, 14/А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/4, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28/А, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 41, 42, 47, 55, 59, 61, 63, 88/А, 2097, 2691, 4189, 8837, 8838, 8839, 10865, улице Кокозек 1, 2, 2/А, 3, 3/Б, 4, 5, 5/А, 6, 7, 7/А, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 61, 67, 68, 70, улице М.Белялова 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 14, 14/А, 15, 16, 19, 29, 6148, улице Р.Алпысбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 29, улице Ы.Алтынсарина 1, 1/А, 1/Б, 1/В, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 3281, 4615, 4616, улице Ю.Гагарина 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/А, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 2675.
Избирательный участок № 471
Местонахождение: село Карабулак, улица А.Баекенова 24 А, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Карабулакский сельский клуб.
Границы: территория села Карабулак.
Избирательный участок № 472
Местонахождение: село Барлык-Арасан, улица Абая 43, Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени М.Габдуллина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: территория села Барлык-Арасан.
Избирательный участок № 473
Местонахождение: село Кабанбай, улица М.Оспанова 6 Б, Коммунальное государственное учреждение "Жарбулакская средняя школа" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Кабанбай:

Б.Момышұлы көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/А, 18, 19, 20, 21, 21/А, 22, 23, 24, 25, 25/А, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49/А, 49/Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64/А, 65, 65/А, 66/А, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 80, 81, 84, 86, Д.Қонаев көшесінің 1, 1/Б, 1/В, 1/Г, 1/Д, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/А, 13, 14, 15/А, 16, 18, 18/А, 19, 20, 21, 21/Б, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39/А, 40, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 61/А, 62, 64, 65, 66/А, 67, 68/А, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 79/А, 81, 82, 83, 86, 86/А, 88, 89, 91, 92, 97, Жаланашкөл көшесінің 1, 7, 7/А, 8, 8/А, 9, 9/А, 11/А, 12, 13/А, 14, 14/А, 15, 15/А, 15/Г, Кертай Мырзабекұлы көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 43, 44, 45, 47, 47/А, 53, 54, 55, 57, 58, 59/А, 63, 64, 64/А, 65, 66, 67, 69, 72, 75, 82, 83, К.Чыбынтаев көшесінің 12/А, 18/А, Қабанбай көшесінің 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/А, 18, 19, 20, 21, 21/А, 22, 23, 24, 25, 25/А, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49/А, 49/Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64/А, 65, 65/А, 66/А, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 84, 86, Мұхамет Оспанов көшесінің 1, 1/А, 3/А, 5, 7, 9, 11, 12, 12/А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 41, 46/А, 49, 54, 58, 65, Олжабай Зинулы көшесінің 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 5/А, 5/Б, 6, 6/Б, 7, 7/А, 7/Б, 8, 8/А, 8/Б, 9, 9/А, 10, 10/А, 11, 11/А, 12, 13, 14, 14/Б, 14/В, 15, 15/А, 15/Б, 16, 16/А, 17, 18, 18/А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28/А, 30, 31, 33, 41, 45, 54, 60, 61, 82, Омар Мухамадиев көшесінің 1, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 21, 22, 22/Б, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32/А, 33, 35, 36, 37, 37/А, 41, 42, 44, 45, 46/А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 66/Б, 68, 75, 78, 78/А, 79, 82, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 118, Шайзада Абылкасымұлы көшесінің 2, 2/А, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 34, 34/Б, 37, 39, 40, 41, 46, 47, 50, 53/А, 54, 54/А, 55, 56, 66, Арғы-Ұзынбұлақ учаскесінің 1 үйлері.
№ 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, Қабір Садықұлы көшесі 9, Абай облысы Үржар ауданы әкімдігінің жедел басқару құқығындағы "Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Қабанбай ауылдық клубы.
Шекаралары: Қабанбай ауылы:

дома по улице Б.Момышулы 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/А, 18, 19, 20, 21, 21/А, 22, 23, 24, 25, 25/А, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49/А, 49/Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64/А, 65, 65/А, 66/А, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 80, 81, 84, 86, улице Д.Конаева 1, 1/Б, 1/В, 1/Г, 1/Д, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/А, 13, 14, 15/А, 16, 18, 18/А, 19, 20, 21, 21/Б, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39/А, 40, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 61, 61/А, 62, 64, 65, 66/А, 67, 68/А, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 79/А, 81, 82, 83, 86, 86/А, 88, 89, 91, 92, 97, улице Жаланашколь 1, 7, 7/А, 8, 8/А, 9, 9/А, 11/А, 12, 13/А, 14, 14/А, 15, 15/А, 15/Г, улице Кертая Мырзабекұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 43, 44, 45, 47, 47/А, 53, 54, 55, 57, 58, 59/А, 63, 64, 64/А, 65, 66, 67, 69, 72, 75, 82, 83, улице К.Чыбынтаева 12/А, 18/А, улице Кабанбая 1, 1/А, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/А, 18, 19, 20, 21, 21/А, 22, 23, 24, 25, 25/А, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49/А, 49/Б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 64/А, 65, 65/А, 66/А, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 81, 84, 86, улице Мухамета Оспанова 1, 1/А, 3/А, 5, 7, 9, 11, 12, 12/А, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 41, 46/А, 49, 54, 58, 65, улице Олжабай Зинұлы, 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 5, 5/А, 5/Б, 6, 6/Б, 7, 7/А, 7/Б, 8, 8/А, 8/Б, 9, 9/А, 10, 10/А, 11, 11/А, 12, 13, 14, 14/Б, 14/В, 15, 15/А, 15/Б, 16, 16/А, 17, 18, 18/А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28/А, 30, 31, 33, 41, 45, 54, 60, 61, 82, улице Омара Мухамадиева 1, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 21, 22, 22/Б, 24, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32/А, 33, 35, 36, 37, 37/А, 41, 42, 44, 45, 46/А, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 66/Б, 68, 75, 78, 78/А, 79, 82, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114, 116, 118, улице Шайзады Абылкасымұлы 2, 2/А, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29, 34, 34/Б, 37, 39, 40, 41, 46, 47, 50, 53/А, 54, 54/А, 55, 56, 66, участок Аргы-Узынбулак 1.
Избирательный участок № 474
Местонахождение: село Кабанбай, улица Кабыр Садыкулы 9, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" акимата Урджарского района на праве оперативного управления, Кабанбайский сельский клуб.
Границы: село Кабанбай:

Шайзада Абылкасымұлы көшесінің 57, 58, 59, 65, Кертай Мырзабекұлы көшесінің 47, 77, 78, 79, 79/А, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96/А, 97, 97/А, 104, 111, Омар Мухамадиев көшесінің 38, 80, 80/А, 88, 90, 91, 93, 97, 109, 113, Мұхамет Оспанов көшесінің 16, 27, 39, 40, 42, 42/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 55, 57, 58/А, 60, 61, 62, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 101, 112, Д.Қонаев көшесінің 16, 27, 39, 42, 42/А, 44, 46, 47, 55, 57, 58/А, 60, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 101, 112, Найманбаев көшесінің 1, 2, 3, 4, 5, 5/А, 7, 8, 8/А, 10, 10/А, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 47, 49, 51, 53, 55, 71, К.Чыбынтаев көшесінің 7, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, , 30, 32, 41, 44, Олжабай Зинулы көшесінің 26/А, 26/Б, 29, 29/А, 30/А, 30/Б, 32, 32/А, 33/А, 34, 34/А, 35, 35/А, 36, 36/А, 37, 38, 39, 40, 44, 47, 49, 51, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 80, 94, 97, 97/А, 107, Ержан Жүмаділов көшесінің 1, 1/Б, 2, 3, 3/Б, 3/В, 4, 4/А, 5/А, 5/Б, 6, 6/А, 6/Б, 7, 7/А, 7/Б, 8, 8/А, 9, 10, 11, 12, 13/А, 13/Г, 14, 14/А, 15, 15/А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 27, 27/А, 28, 28/А, 29, 30, 32, 33, 34, 34/А, 35, 35/А, 36, 37, 38/А, 39, 40, 41, 42, 43/А, 45, 46/А, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, Лақпай Сапарғалиұлы көшесінің 1, 3, 3/А, 4, 7, 7/А, 8, 8/А, 10, 12, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 48, 65, 67, 71, 73, 98, 119, 120, Кәбір Садықұлы көшесінің 2, 3/А, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 15/А, 16, 17, 20, 23, 23/А, 24, 26, Қабанбай көшесінің 33, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61/А, 62, 63/А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95/А, 96/А, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 111, 112, 113, 120, 120/А, 122, Б.Момышұлы көшесінің 70, 72/А, 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 87, 89, 93, 97, 99, 100,101,109, 111, 114, 115, Алакөл учаскесінің 1 үйлері
№ 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мақаншы ауылы, Ә.Найманбаев көшесі 21.
Шекаралары: Мақаншы ауылы:
ҚР ҰҚК Абай облысы бойынша Шекара қызметінің департаменті "Мақаншы ауданы бойынша шекара басқармасы".
№ 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қабанбай ауылы, Д.Қонаев көшесі 1 Г.
Шекаралары: Қабанбай ауылы:
ҚР ҰҚК Абай облысы бойынша Шекара қызметінің департаменті "Мақаншы ауданы бойынша шекара басқармасы", комендатура.
№ 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бахты ауылы, А.Иманова көшесі 27.
Шекаралары: Бахты ауылы:
ҚР ҰҚК Абай облысы бойынша Шекара қызметінің департаменті "Мақаншы ауданы бойынша шекара басқармасы", комендатура.
№ 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы:
ҚР ҰҚК Абай облысы бойынша Шекара қызметінің департаменті "Мақаншы ауданы бойынша шекара басқармасы", застава.

дома по улице Шайзады Абылкасымұлы 57, 58, 59, 65, улице Кертая Мырзабекұлы 47, 77, 78, 79, 79/А, 85, 86, 87, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96/А, 97, 97/А, 104, 111, улице Омара Мухамадиева 38, 80, 80/А, 88, 90, 91, 93, 97, 109, 113, улице Мухамета Оспанова 16, 27, 39, 40, 42, 42/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 55, 57, 58/А, 60, 61, 62, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 101, 112, улице Д.Конаева 16, 27, 39, 42, 42/А, 44, 46, 47, 55, 57, 58/А, 60, 66, 68, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 101, 112, улице Найманбаева 1, 2, 3, 4, 5, 5/А, 7, 8, 8/А, 10, 10/А, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 47, 49, 51, 53, 55, 71, улице К.Чыбынтаева 7, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 24, 25, 27, 28, , 30, 32, 41, 44, улице Олжабай Зинұлы 26/А, 26/Б, 29, 29/А, 30/А, 30/Б, 32, 32/А, 33/А, 34, 34/А, 35, 35/А, 36, 36/А, 37, 38, 39, 40, 44, 47, 49, 51, 55, 56, 58, 59, 62, 63, 80, 94, 97, 97/А, 107, улице Ержана Жумадилова 1, 1/Б, 2, 3, 3/Б, 3/В, 4, 4/А, 5/А, 5/Б, 6, 6/А, 6/Б, 7, 7/А, 7/Б, 8, 8/А, 9, 10, 11, 12, 13/А, 13/Г, 14, 14/А, 15, 15/А, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 27, 27/А, 28, 28/А, 29, 30, 32, 33, 34, 34/А, 35, 35/А, 36, 37, 38/А, 39, 40, 41, 42, 43/А, 45, 46/А, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, улице Лакпая Сапаргалиева 1, 3, 3/А, 4, 7, 7/А, 8, 8/А, 10, 12, 16, 17, 18, 22, 23, 26, 48, 65, 67, 71, 73, 98, 119, 120, улице Кабира Садыкова 2, 3/А, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 15/А, 16, 17, 20, 23, 23/А, 24, 26, улице Кабанбая 33, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61/А, 62, 63/А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 95/А, 96/А, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 111, 112, 113, 120, 120/А, 122, улице Б.Момышулы 70, 72/А, 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 87, 89, 93, 97, 99, 100, 101, 109, 111, 114, 115, участка Алаколь 1.
Избирательный участок № 475
Местонахождение: село Маканчи, улица А. Найманбаева 21.
Границы: село Маканчи:
"Пограничное управление по району Мақаншы" Департамента пограничной службы КНБ РК по области Абай.
Избирательный участок № 476
Местонахождение: село Кабанбай,улица Д. Конаева 1 Г.
Границы: село Кабанбай:
"Пограничное управление по району Мақаншы" Департамента пограничной службы КНБ РК по области Абай, комендатура.
Избирательный участок № 477
Местонахождение: село Бахты, улица А. Иманова 27.
Границы: село Бахты:
"Пограничное управление по району Мақаншы" Департамента пограничной службы КНБ РК по области Абай, комендатура.
Избирательный участок № 478
Местонахождение: село Акшокы.
Границы: село Акшокы:
"Пограничное управление по району Мақаншы" Департамента пограничной службы КНБ РК по области Абай, застава.