Абай облысы Жаңасемей ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 тамыздағы № 2 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 тамызда № 316-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Жаңасемей ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей ауданының әкімі
Р. Базарбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Жаңасемей ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
Жаңасемей ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 2 Қаулыға
қосымша
Абай облысы Жаңасемей ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Абыралы ауылдық округі, Абыралы ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Абыралы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Абыралы көшесі, 123.
2.
Айнабұлақ ауылдық округі, Айнабұлақ ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Айнабұлақ көшесі, 16.
3.
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ақбұлақ көшесі, 90.
4.
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Ленин көшесі, 2.
5.
Достық ауылдық округі, Шақаман ауылы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Жаңасемей области Абай
Постановление акимата района Жаңасемей области Абай от 28 августа 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 29 августа 2024 года № 316-18
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Жаңасемей области Абай согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жаңасемей
Р. Базарбаев
СОГЛАСОВАНО:
Территориальная
избирательная комиссия
района Жанасемей
Приложение к постановлению
Акимата района Жаңасемей
от 28 августа 2024 года
№ 2
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории района Жаңасемей области Абай
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов района Жаңасемей
1
Абралинский сельский округ, село Абралы
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Абралинского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Абралы, 123
2
Айнабулакский сельский округ, село Айнабулак
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Айнабулак, 16
3
Акбулакский сельский округ, село Акбулак
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Акбулак, 90
4
Алгабасский сельский округ, село Алгабас
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Ленина, 2
5
Достыкский сельский округ, село Чекоман

Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 3 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Шақаман ауылының дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратының жанындағы стенд, Елшібаев көшесі, 15. (келісім бойынша)
6.
Жиенәлі ауылдық округі, Бөкенші ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Жиенәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Шоқан Уәлиханов көшесі, 24.
7.
Көкентау ауылдық округі, Көкентау ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Көкентау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Нұртөлеу Майтханов көшесі, 27.
8.
Ертіс ауылдық округі, Мұкыр ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 3 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Мұқыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратының жанындағы стенд, Центральная көшесі, 3 "Б". (келісім бойынша)
9.
Қараөлең ауылдық округі, Қайнар ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд, Қайнар көшесі, 25 /1.
10.
Новобаженово ауылдық округі, Новобаженово ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласы Новобаженово ауылының "Гармония" ауылдық амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Школьная көшесі, 16. (келісім бойынша)
11.
Озерки ауылдық округі, Озерки ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Озерки ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд, Комсомол көшесі, 29.
12.
Приречный ауылдық округі, Приречное ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Желтоқсан көшесі, 29.
13.
Приречный ауылдық округі, Жарқын ауылы
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жарқын ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд, Жарқын көшесі, 9 "А".
14.
Шүлбі кенті

Стенд возле здания "Врачебная амбулатория села Чекоман" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.3 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Ельшибаева, 15 (по согласованию)
6
Жиеналинский сельский округ, село Букенчи
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Жиеналинского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Чокана Валиханова, 24
7
Кокентауский сельский округ, село Кокентау
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Кокентауского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Нуртолеу Майтханова, 27
8
Иртышский сельский округ, село Мукур
Стенд возле здания "Врачебная амбулатория села Мукур" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.3 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Центральная, 3"Б" (по согласованию)
9
Караоленский сельский округ, село Кайнар
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры села Кайнар" государственного учреждения "Аппарат акима Караоленского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Кайнар, 25/1
10
Новобаженовский сельский округ, село Новобаженово
Стенд возле здания учреждения "Сельская амбулатория "Гармония" села Новобаженово города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Школьная, 16 (по согласованию)
11
Озерский сельский округ, село Озерки
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Озерки" государственного учреждения "Аппарат акима Озерского сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Комсомольская, 29
12
Приречный сельский округ, село Приречное
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Приречного сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Желтоксан, 29
13
Приречный сельский округ, село Жаркын
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Жаркын" государственного учреждения "Аппарат акима Приречного сельского округа" района Жаңасемей области Абай, улица Жаркын, 9 "А"
14
поселок Шульбинск

"Шульбі профилакториясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд, 2 ықшамауданы, 2. (келісім бойынша)
15.
Шаған кенті
Абай облысы Жаңасемей ауданының "Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд, Станционная көшесі, 14.

Стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Профилакторий Шульбинский", 2 микрорайон, 2 (по согласованию)
15
поселок Чаган
Стенд возле здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Чаган" района Жаңасемей области Абай, улица Станционная, 14