"Жамбыл облысы Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақпайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы"
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 142 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 маусымда № 5214-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жуалы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының атауы, индекстері және тізбесін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 792 қаулысының (нормативтік құқықтық келісімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 4045) болып тіркелген күші жойылды деп танылсын.
3. "Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен, қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуін қамтамасыз етсін.
4. Қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы ауданының әкімі Ж. Мұртаза
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жуалы ауданы әкімдігінің

"Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района Жамбылской области"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 19 июня 2024 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июня 2024 года № 5214-08
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жуалынского района от 19 декабря 2018 года № 792 "Об утверждении и наименования, индексов и перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Жуалынского района" (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4045).
3. Коммунальному государственному учреждению "отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жуалынского района.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жуалынского района Ж. Мұртаза
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата Жамбылской области"
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района