Жуалы ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 1 шілдедегі № 173 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 5216-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 6-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Сайлаулар кезінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 07 сәуірдегі № 173 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4548 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жуалы ауданының әкімі Ж. Мұртаза
"Келісілді"
Жуалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
2024 жылғы 1 шілдедегі № 173
қаулысына қосымша
Жуалы ауданы аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округтер атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Б.Момышұлы ауылы
Рысбек батыр көшесі № 62, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама қарсы орналасқан тақта.
Жібек жолы көшесі № 21, "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" кәсіпкерлік емес акционерлік қоғамы Жамбыл облысы бойынша филиалының Жуалы аудандық бөлімінің ғимараты алдында орналасқан тақта.
Сұлтан Бейбарыс көшесі № 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында орналасқан тақта.
2
Ақсай ауылдық округі
Қайрат ауылы, Абай көшесі №1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің "Мөлдірбұлақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынына қарама қарсы орналасқан тақта.
Дихан ауылы, Ыбырайұлы Байділда көшесі №17, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Дихан медициналық пунктің алдында орналасқан тақта.
3
Ақтөбе ауылдық округі
Бәйтерек ауылы, Ақбастау көшесі №1А, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдында орналасқан тақта.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Жуалынского района
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 1 июля 2024 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 июля 2024 года № 5216-08
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 07 апреля 2020 года № 173 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов во время выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4548).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жуалынского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жуалынского района Ж. Мұртаза
"Согласовано"
Жуалынской районной
территориальной избирательной
комиссия
Приложение к постановлению
от 1 июля 2024 года № 173
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Жуалынского района
Наименование сельских округов
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Б.Момышулы
улица Рысбек батыра №62, щит расположенный напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима села Бауыржана Момышулы Жуалынского района Жамбылской области".
улица Жибек жолы №21, щит расположенный перед зданием Жуалынского районного отделения филиала некомерческого акционерного общества "Государственная корпорация" Правительство для граждан" по Жамбылской области.
улица Султана Бейбарыса №1, щит расположенный перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
2
Аксайский сельский округ
село Кайрат, улица Абая №1, щит расположенный напротив Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Молдирбулак" отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Дихан, улица Байдильды Ибыраевича №17, щит расположенный перед зданием медицинского пункта Дихан государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
3
Актюбинский сельский округ
село Байтерек улица Акбастау №1А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".

Жаңаталап ауылы, Өсерхан көшесі №1б, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің № 26 Жаңаталап орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында орналасқан тақта.
4
Билікөл ауылдық округі
Қарабастау ауылы, Жамбыл көшесі нөмірсіз, "Жамбыл облысы Жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қарабастау ауылының мәдениет үйінің алдында орналасқан тақта.
Әбдіқадыр ауылы, Бөгембай көшесі №6, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №36 Шохан Уалиханов атындағы негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
5
Боралдай ауылдық округі
Көлтоған ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі №38, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Рысбек батыр ауылы, Рысбек батыр көшесі №8, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №10 Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Ертай ауылы, Жамалбек Қонашев көшесі №11, "Жамбыл облысы Жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының алдындағы тақта.
6
Жетітөбе ауылдық округі
Кәріқорған ауылы, Мейман Қожаназаров көшесі №42, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі алдында орналасқан тақта.
Қоңыртөбе ауылы, Малдыбай көшесі №25, "Жамбыл облысы Жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Тасбастау ауылы, Бағлан Үсіпбаев көшесі №82 үй,
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №45 Тасбастау бастауыш мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесінің алдында орналасқан тақта.
Шыңбұлақ ауылы, Мырзатай көшесі № 20а, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің № 24 Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдында орналасқан тақта.
7
Көкбастау ауылдық округі
Көктөбе ауылы, Аспандияр Иманалыұлы көшесі № 51, "Жамбыл облысы жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Көктөбе ауылының клубы ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Теріс ауылы, Тәліп көшесі №4А, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Қосбөлтек ауылы, Әбілдабек Қойбақов көшесі № 35, "Жамбыл облысы Жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қосбөлтек ауылының клубы алдында орналасқан тақта.
Бақалы ауылы, Қызыл дихан көшесі № 28, "Жамбыл облысы жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Бақалы ауылының клубының алдында орналасқан тақта.
8
Күреңбел ауылдық округі

село Жанаталап, улица Усерхана №1б, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Жанаталапская средная школа №26 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
4
Биликольский сельский округ
село Карабастау, улица Жамбыла без номера, щит расположенный перед домом культуры села Карабастау Государственного коммунального казенного предприятия "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
село Абдыкадыр улица Богенбая №6, щит расположенный перед зданием коммунальньного государственного учреждения "Основная школа №36 имени Шохана Уалиханова отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
5
Боралдайский сельский округ
село Кольтоган, улица Динмухамеда Кунаева №38, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Рысбек батыр, улица Рысбек батыра №8, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №10 имени Жамбыла отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Ертай, улица Жамалбека Кунашева №11, щит расположенный перед зданием государственного коммунального казенного предприятие "Центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности Жуалынского района Жамбылской области".
6
Жетитобинский сельский округ
село Карыкорган, улица Меймана Кожаназарова №42, щит расположенный перед коммунальным государственным учреждением "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Коныртобе, улица Малдыбая №25, щит расположенный перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
село Тасбастау, улица Баглана Усипбаева, дом №82 щит расположенный перед коммунальным государственным учреждением "Тасбастауская начальная школа №45 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Шынбулак, улица Мырзатая №20а, щит расположенный перед коммунальным государственным учреждением "Средняя школа имени Турар Рыскулова № 24 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
7
Кокбастауский сельский округ
село Коктобе, улица Аспандияра Иманалыулы №51, щит расположенный перед зданием клуба села Коктобе государственного коммунального казенного предприятия "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
село Терс, улица Талипа №4А, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Косбольтек, улица Абильдабека Койбакова №35, щит расположенный перед зданием клуба села Косбольтек государственного коммунального казенного предприятие "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
село Бакалы, улица Кызыл Дихан №28, щит расположенный перед зданием клуба села Бакалы Государственного коммунального казенного предприятие "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
8
Куренбельский сельский округ

Күреңбел ауылы, Қарабастау көшесі № 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №10 Күреңбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің алдында орналасқан тақта.
Қаратас ауылы, Әбдеш Байшаханов көшесі №15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №34 Қаратас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
9
Қарасаз ауылдық округі
Қарасаз ауылы, Гагарин көшесі № 2, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Карасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Ақбастау ауылы, Береке көшесі №1А, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Ақбастау медициналық пункті ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Жұрымбай ауылы, Жеңіс көшесі №43а, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Жұрымбай медициналық пункті ғимаратының алдында орналасқан тақта.
10
Қошқарата ауылдық округі
Қошқарата ауылы, Бауыржан Үсенов көшесі №34, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Ақтасты ауылы, Ақтасты көшесі №60, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Жуалы ауданының білім бөлімінің №31 Ақтасты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
11
Қызыларық ауылдық округі
Қызыларық ауылы, Тайыр Тастандиев көшесі № 22А, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Ақтөбе ауылы, Руханият көшесі №27, "Жамбыл облысы жуалы аудандық халық шығармашылығы және мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақтөбе ауылының клубы ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Алатау ауылы, Орталық көшесі №19а, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Алатау медициналық пунктінің алдында орналасқан тақта.
Сұрым ауылы, Мірсейітұлы Сламбай көшесі №17а,
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Сұрым ауылдық медициналық пункт алдында орналасқан тақта.
12
Мыңбұлақ ауылдық округі
Көлбастау ауылы, Абай көшесі №2, "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.

село Куренбел, улица Карабастау №45, щит расположенный перед зданием Коммунального государственное учреждение "Куренбельская средняя школа №10 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Каратас, улица Абдеша Байшаханова №15, щит расположенный перед зданием коммунального государственного учреждения "Каратасская основная школа №34 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылского района".
9
Карасазский сельский округ
село Карасаз, улица Гагарина №2, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Акбастау, улица Береке №1А, щит расположенный перед зданием медицинского пункта Акбастау государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
село Журимбай, улица Женис № 43а, щит расположенный перед зданием медицинского пункта Журимбай Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
10
Кошкаратинский сельский округ
село Кошкарата, улица Бауыржана Усенова №34, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Актасты, улица Актасты №60, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Актастинская начальная школа №31 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
11
Кызыларыкский сельский округ
село Кызыларык, улица Таира Тастандиева № 22а, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Актобе, улица Руханият №27, щит расположенный перед зданием клуба села Актобе Государственного коммунального казенного предприятия "Жуалынский районный центр народного творчества и культурного досуга Жамбылской области".
село Алатау, улица Орталык №19а, щит расположенный перед зданием Алатауским медицинским пунктом Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
село Сурым, улица Сламбая Мирсеитулы №17а, щит расположенный перед зданием медицинского пункта Сурым Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Жуалынского района Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
12
Мынбулакский сельский округ
село Кольбастау, улица Абая №2, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".

Талапты ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі №34, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің № 22 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
13
Нұрлыкент ауылдық округі
Нұрлыкент ауылы, Нұрлыбек Замбаев көшесі №49, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқарамасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №5 Михаил Ломоносов атындағы орта мектебі" комуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында орналасқан тақта.
Түктібай ауылы, Еламан Әуелбеков көшесі №6, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқарамасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №12 Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.
14
Шақпақ ауылдық округі
Шақпақата ауылы, Дмитрий Пахомов көшесі №79,
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама қарсы орналасқан тақта.
Т.Дүйсебайұлы ауылы, Сабыралы Нарбайұлы көшесі №2, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жуалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік комуналдық кәсіпорнының Тәттібай Дүйсебайұлы медициналық пункті ғимаратының алдында орналасқан тақта.
Ынтымақ ауылы, Елемес Аблаев көшесі №46, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Жуалы ауданының білім бөлімінің №37 Ынтымақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында орналасқан тақта.

село Талапты, улица Бауыржана Момышулы №34, щит, расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 имени Бауыржана Момышулы отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
13
Нурлыкентский сельский округ
село Нурлыкент, улица Нурлыбека Замбаева №49, щит.расположенный.возле.здания Коммунального государственного учреждения "Средняя школа №5 имени Михайла Ломоносова отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
село Туктибай, улица Еламана Ауельбекова №6, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Средняя школа №12 имени Мухтара Ауэзова отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".
14
Шакпакский сельский округ
село Шакпаката, улица Дмитрия Пахомова №79, щит расположенный напротив здания Коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области".
село Т.Дуйсебайулы, улица Сабыралы Нарбайулы №2, щит расположенный перед зданием медицинского пункта Таттибай Дүйсебайулы Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жуалынская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
село Ынтымак, улица Елемеса Аблаева №46, щит расположенный перед зданием Коммунального государственного учреждения "Ынтымакская основная школа №37 отдела образования Жуалынского района управления образования акимата Жамбылской области".