"Қордай ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуге арналған арнайы орындар, арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды айқындау туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №68-2 шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 қаңтардағы № 18-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 қаңтарда № 5145 болып тіркелді
Қордай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қордай ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізуге арналған арнайы орындар, арнайы орындарды пайдалану тәртібі, олардың шекті толу нормалары, сондай-ақ материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды айқындау туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №68-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4669 болып тіркелген) шешiмiне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің №3 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
2. "Қордай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жамбыл облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қордай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Садыков

О внесении изменение в решение Кордайского районного маслихата от 25 июня 2020 года № 68-2 "Об определении специализированных мест, порядка использования специализированных мест, норм их предельного наполнения, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению для организации и проведения мирных собраний в Кордайском районе"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 23 января 2024 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 29 января 2024 года № 5145
Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 25 июня 2020 года № 68-2 "Об определении специализированных мест, порядка использования специализированных мест, норм их предельного наполнения, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению для организации и проведения мирных собраний в Кордайском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4669) следующее изменение:
В приложении №3 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
2. Государственному учреждению "Аппарат Кордайского районного маслихата", в порядке, установленном законодательством Республики Казакстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кордайского районного маслихата после его официального опубликования;
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кордайского
районного маслихата Н. Садыков