"Меркі ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы №30-7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 20-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 наурызда № 5168-08 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Меркі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Меркі ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы №30-7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілер тіркеу тізілімінде №2286 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Меркі аудандық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оны ресми жарияланғаннан кейін Меркі аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
мәслихат төрағасы М. Кокрекбаев

О признании утратившим силу решение маслихата Меркенского района от 24 июня 2014 года №30-7 "Об утверждении Правила проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Меркенском районе"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 11 марта 2024 года № 20-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 14 марта 2024 года № 5168-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Меркенского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Меркенского района от 24 июня 2014 года №30-7 "Об утверждении Правила проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Меркенском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2286).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат маслихата Меркенского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе маслихата Меркенского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Меркенского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев