"QazGeology" жауапкершілігі шектеулі серітестігіне қатты пайдалы қазбаларды барлау үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 шілдедегі № 173 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazGeology" жауапкершілігі шектеулі серітестігіне Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Талдыөзек жер қоры жерінен жалпы алаңы 12677,2228 гектар жер учаскесінде қатты пайдалы қазбаларды барлау үшін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2030 жылдың 01 наурызына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. "QazGeology" жауапкершілігі шектеулі серітестігі қатты пайдалы қазбаларды барлаудан келтірілген шығынды толық көлемде өтеуді қамтамасыз етсін және қатты пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Амирханов

Об установлении публичного сервитута на разведку твердых полезных ископаемых в товариществе с ограниченной ответственностью "QazGeology"
Постановление акимата Жамбылской области от 22 июля 2024 года № 173
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществому с ограниченной ответственностью "QazGeology" на срок до 01 марта 2030 года без изъятия у землепользователей для для разведки твердых полезных ископаемых на земельном участке общей площадью 12677,2228 гектаров из земель запаса Талдыозек Мойынкумского района Жамбылской области.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "QazGeology" обеспечить возмещение в полном объеме ущерба от разведки твердых полезных ископаемых и провести работы по восстановлению поврежденных земель после завершения работ по разведке твердых полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Е. Амирханов