Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 16-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 ақпанда № 5152-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Мойынқұм ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы №29-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2383 болып тіркелген) шешімі;
2) "Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы №29-4 "Мойынқұм ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларға (азаматарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі №2-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5009 болып тіркелген) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков

О признании утратившим силу некоторых решений Мойынкумского районного маслихата
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 16-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 5152-08
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решений Мойынкумского районного маслихата:
1) решение Мойынкумского районного маслихата от 17 ноября 2014 года №29-4 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мойынкумском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2383);
2) решение Мойынкумского районного маслихата от 28 апреля 2023 года №2-7 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 17 ноября 2014 года №29-4 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Мойынкумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5009).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков