"Мойынқұм ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 64-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 19-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 мамырда № 5204-08 болып тіркелді
Мойынқұм ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мойынқұм ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 64-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 4741 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін;
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері әр мүгедектігі бар балаға оқу кезеңінде тоқсанына бір рет алты айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихатының төрағасы Н. Саурыков

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 28 августа 2020 года № 64-5 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Мойынкумском районе"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2024 года № 19-10. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 13 мая 2024 года № 5204-08
Маслихат Мойынкумского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 28 августа 2020 года № 64-5 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Мойынкумском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4741) следующие изменения:
пункт 7 в приложении указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение равен шести месячным расчетным показателям на каждого ребенка с инвалидностью один раз в квартал в период обучения.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мойынкумского района Н. Саурыков