"Шу ауданында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №65-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 17-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 5162-08 болып тіркелді
Шу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шу ауданында жиналыстар, митингілер, демонстрациялар, шерулер мен пикеттерді өткізуге арналған арнайы орындарды белгілеу және оларды пайдалану тәртібі туралы" Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы №65-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4645 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің №3 қосымшасындағы "150" деген саны "800" деген санымен ауыстырылсын.
2. "Шу аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жамбыл облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шу аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруын қамтамсыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының
мәслихат төрағасы Ж. Абенов

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата №65-2 от 25 июня 2020 года "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в Шуском районе"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2024 года № 17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 6 марта 2024 года № 5162-08
Маслихат Шуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шуского района от 25 июня 2020 года №65-2 "Об определении специализированных мест для проведения собраний, митингов, демонстраций, шествий, пикетирований и правил их использования в Шуском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4645) следующее изменение:
В приложении №3 указанного решения цифру "150" заменить цифрой "800".
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Шуского районного маслихата", в порядке, установленном законодательством Республики Казакстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шуского района после его официального опубликования;
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель Шуского
районного маслихата Ж. Абенов