Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 17/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 115-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңының 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ұлытау облысының дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 20 наурыздағы
№ 17/01
қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты стационарлық үй-жайлардың орналастырылуы
Үй-жайдың атауы
Орналасқан жері
1
"Пепелко И.А." жеке кәсіпкерінің ғимараты
Жезқазған қаласы, Ғарышкерлер бақжолы, № 32а үй, 2 қабат
2
"Ғалым" дүкені
Жезқазған қаласы, Сейфуллин көшесі, № 61 үй

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата области Ұлытау от 20 марта 2024 года № 17/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 29 марта 2024 года № 115-20
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О религиозной деятельности и религиозных объединениях", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление по делам религий области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Ұлытау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 20 марта 2024 года
№ 17/01
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование помещения
Месторасположение
1
Здание индивидуального предпринимателя "Пепелко И.А."
город Жезказган, бульвар Ғарышкерлер, дом № 32а, 2 этаж
2
Магазин "Ғалым"
город Жезказган, улица Сейфуллина, дом № 61